Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Szczypta Smaku

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Szczypta Smaku to lokal znajdujący się w Ostrowie Wielkopolskim, który oferuje wynajem sali szkoleniowej i namiotów eventowych. Największym atutem obiektu jest jednak oferta gastronomiczna, która obejmuje menu okolicznościowe i catering podczas wydarzeń biznesowych.

Doświadczona i wykwalifikowana obsługa zapewnia kompleksowa obsługę szkoleń, warsztatów, zebrań, przyjęć, targów, konferencji, imprez integracyjnych i plenerowych. Każdorazowo dostosowuje ofertę do potrzeb, wielkości i charakteru spotkania. Jednocześnie oferuje preferencyjne warunki cenowe i elastyczne zasady współpracy.

Sala szkoleniowa lokowana jest przy ulicy Krotoszyńskiej, gdzie goście zmotoryzowani mają łatwy wjazd samochodami osobowymi. To doskonałe miejsce na szkolenie do 30 osób. Obiekt posiada bezpłatny parking oraz mały ogródek, gdzie goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza.  


  • Największa
    sala konferencyjna: 35
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0
    • Dodatkowe udogodnienia:

    • Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Obiekt posiada kameralną salę szkoleniową, w której z powodzeniem można zorganizować spotkanie biznesowe, zebranie lub warsztaty. Jasne wnętrze posiada duże okna, które zapewniają dostęp do naturalnego światła. Sala jest klimatyzowana i ogrzewana, aby zapewnić uczestnikom spotkań maksymalny komfort pracy niezależnie od pory roku.

Goście mają udostępniony internet bezprzewodowy. Na wyposażeniu sali składa się flipchart, ekran oraz projektor. Pomieszczenie posiada dostęp do własnego zaplecza sanitarnego. Przy stołach może pomieścić 20-25 osób. Maksymalnie obsługuje grupy liczące sobie 30 osób. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, aby dostosować ją do potrzeb gości.

Szczypta Smaku specjalizuje się także w organizacji imprez okolicznościowych, wigilii firmowych, przyjęć i bankietów. Może przygotować indywidualną ofertę cateringową podczas szkoleń bądź menu podawane w czasie uroczystych obiadów i kolacji.

Podczas większych przedsięwzięć obiekt oferuje wynajem stołów, krzeseł oraz namiotów bankietowych. Oferta zawiera ich dostarczenie oraz ustawienie w wybranym miejscu. Do wyboru jest namiot 5 m x 10 m oraz 5 x 6 m. Podczas imprez może zapewnić obsługę kelnerską oraz pomoc organizacyjną. 

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala szkoleniowa 35 25 25
Namiot eventowy --- --- ---

Restauracja

Szczypta Smaku oferuje dowóz obiadów domowych w każde miejsce na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, a także poza miastem. Podczas wydarzeń biznesowych może przygotować indywidualną oprawę cateringową.

Ciepłe dania główne, zimny bufet, ciasta i napoje występują w różnych wariantach, które można modyfikować zależnie od swoich potrzeb i preferencji. Nie ma znaczenia czy planujemy firmowy piknik, uroczystą kolację z kontrahentami czy wigilię pracowniczą, Szczypta Smaku przygotuje dania, które zachwycą nawet największych smakoszy.

Podczas przygotowywania potraw wykorzystuje się wysokiej jakości mięsa i świeże warzywa. Kolorowe przekąski, chrupkie sałatki i pyszne desery doskonale uzupełniają czas przerw kawowych i lunchowych. 

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~30.49 km
Hotel Kosma
Hotel Kosma

Koźmin Wielkopolski

Zobacz
~30.49 km
Hotel Kosma
Hotel Kosma

Koźmin Wielkopolski

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij