Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Polecam nie Polecam

Polecam nie Polecam to facebookowe medium i platforma rekomendacyjna branży MICE. Od lat informuje i wspiera. Z dumą możemy ogłosić, że nasz serwis podjął współpracę z tą platformą, by móc dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze bardziej wartościowe treści.

Warsaw Convention Bureau

Organizacja działająca w ramach struktur Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Odpowiada za promocję Warszawy jako miasta wartego odwiedzenia i zorganizowania w nim wydarzenia. Pomaga i doradza zarówno krajowym, jak i międzynarodowym organizatorom spotkań. Pozyskuje również dla Warszawy zagraniczne wydarzenia konferencyjne, kongresowe i spotkania motywacyjne.

Partnerzy

SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne.

visitON

Portal posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

semKRK

semKRK to konferencje w luźnym stylu skierowane do działów marketingu, właścicieli firm, branży e-commerce i agencji internetowych. Spotkania skupiają się na praktycznych aspektach marketingu.  

AVENHANSEN

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. od 2007 roku z powodzeniem świadczy szeroko rozumiane usługi szkoleniowe. Organizujemy, wdrażamy, pomagamy, doradzamy. Dbamy o wszelkie aspekty związane ze szkoleniem pracowników. Sprawiamy, że ludzie są zadowoleni z naszych usług, a firmy odnoszą większe sukcesy.

NSC Hotels

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. w Sound Garden Hotel Warszawa. NSC Hotels to jedyny w Polsce Kongres w całości poświęcony zwiększaniu skuteczności sprzedaży zarówno od strony specjalistów jak i kadry zarządzającej.

Meeting Communication Collaboration Trends (MCCT)

W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej.

Hotel Meeting

Konferencja odbywa się cyklicznie i gromadzi w jednym miejscu hotelarzy, pracowników i właścicieli hoteli, którzy pragną zdobywać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami.

Bookassist

19 listopada 2019r. w Krakowie odbędzie się Direct Booking Kongres, czyli pierwsza międzynarodowa konferencja. Wydarzenie organizowane jest przez Bookassist (lidera technologii rezerwacji bezpośrednich w Europie). 

PromocjaHotelu.pl

Grono niezależnych specjalistów tworzy bloga, poruszającego tematykę marketingu hotelu. Zdradzamy, które narzędzia warto wykorzystać, by przyciągnąć gości do hotelu.

National Sales Congress

National Sales Congress Real Estates odbędzie się 14 września 2021 r. w Wrocławskim Centrum Kongresowym. Wydarzenie to zmienia oblicze sprzedaży dzięki rozbudowanej sekcji wykładów, case studies, warsztatów oraz dedykowanej strefie networkingowej. Wystąpi na nim wielu uznanych ekspertów oraz praktyków sprzedaży i zarządzania.

Meetings Week Poland 2021

W dniach 22-23 kwietnia odbędzie się wydarzenie relacjonowane wprost z warszawskiego studia Brill AV Media. MWP 2021 zorganizowane zostanie w formule hybrydowej. Tematyka prelekcji została dostosowana do aktualnej sytuacji branży w czasie pandemii.

NSC Hotels

Kongres został przełożony z kwietnia na październik. Prelegenci odpowiedzą na pytania, jak przetrwać na rynku hotelarskim oraz jak zawalczyć o klienta w tych trudnych czasach. Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree Hilton Warszawa z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij