Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Partnerzy

SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Event Platforma
www.eventplatforma.pl – to innowacyjna internetowa platforma reklamowo – informacyjna w całości dedykowana branży eventowej. Głównymi założeniami serwisu jest umożliwienie użytkownikom szybkiego budowania eventów oraz dostarczanie narzędzi do tworzenia własnych strategii sprzedaażowych.
(czytaj więcej)
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Jako Wydawca dajemy gwarancję dotarcia do osób organizujących wydarzenia, bezpośrednio lub pośrednio przy nich współpracujących. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne. Jako jedyne Wydawnictwo dajemy uczestnikom CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.

visitON

Visiton.pl to portal, który posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Na stronie znajdziemy niezbędne informacje o obiektach, ciekawostki i dane kontaktowe. Wszystko wygląda przejrzyście dzięki przydatnym zakładkom. Znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek lub wyjazd służbowy staje się dużo łatwiejsze.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel

Targi WorldHotel są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

semKRK

semKRK to konferencje w luźnym stylu skierowane do działów marketingu, właścicieli firm, branży e-commerce i agencji internetowych. Spotkania skupiają się na praktycznych aspektach marketingu.  

I ❤ Marketing

I love Marketing to konferencja, która skierowana jest do przedstawicieli firm bez względu na ich wielkość i liczbę pracowników. To zastrzyk praktycznej wiedzy z dziedziny marketingu. VIII edycja odbędzie się w dniach 22-25 października w Złotych Tarasach w Warszawie.

AVENHANSEN

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. od 2007 roku z powodzeniem świadczy szeroko rozumiane usługi szkoleniowe. Organizujemy, wdrażamy, pomagamy, doradzamy. Dbamy o wszelkie aspekty związane ze szkoleniem pracowników. Sprawiamy, że ludzie są zadowoleni z naszych usług, a firmy odnoszą większe sukcesy.

Konferencja „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś"

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada w Warszawie. Dotyczyć będzie systemów ułatwiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa i umożliwiających szybki wgląd do wszystkich procesów w firmie. Organizatorem jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Hotel Marketing Conference

Hotel Marketing Conference 2019 (HMC) odbędzie się w Poznaniu, w dniach 3-4 października. Zgromadzi około 1500 osób związanych z hotelarstwem. To największe takie wydarzenie w Europie.

Bookassist

19 listopada 2019r. w Krakowie odbędzie się Direct Booking Kongres, czyli pierwsza międzynarodowa konferencja. Wydarzenie organizowane jest przez Bookassist (lidera technologii rezerwacji bezpośrednich w Europie).

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij