Best Western Hotel Galicya
Szybkie wyszukiwanie

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Hotel Marketing Group

Klub Marketingowy dla Hoteli posiadający unikalną linie produktów analitycznych HotelEye a także narzędzia do analizy cen i poziomu obłożenia konkurencji.

Hotel Eye

Hotel Eye - to innowacyjne narzędzie, które pomaga planować wydatki, daje kontrolę nad działaniami marketingowymi oraz wiedzę o konkurencji.

Partnerzy

Hotele Plus
Program Operacyjnego Wsparcia Hotele PLUS ma charakter otwarty może do niego przystąpić każdy obiekt oferujący usługi noclegowe i gastronomiczne. Założeniem jest wsparcie właścicieli i osób zarządzających obiektami.
NewsLine
Serwis Newsline.pl - jest polskim portalem informacyjnym poświęconym branży public relations, w którym prezentowane są wywiady, a także analizy i badania marketingowe z zakresu komunikacji. Na serwisie Newsline.pl można znaleźć aktualizowane codziennie, najnowsze informacje dotyczące problemów nurtujących branżę PR.
SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Event Platforma
www.eventplatforma.pl – to innowacyjna internetowa platforma reklamowo – informacyjna w całości dedykowana branży eventowej. Głównymi założeniami serwisu jest umożliwienie użytkownikom szybkiego budowania eventów oraz dostarczanie narzędzi do tworzenia własnych strategii sprzedaażowych.
(czytaj więcej)
Event Biznes

Event Biznes to konferencja skutecznego eventu! W jednym miejscu gromadzi wszystkich managerów, dyrektorów działu marketingu, ekspertów PR, HR, specjalistów z sekcji zakupów itp. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda organizacja eventu "od kuchni" i poznać praktyczne rozwiązania w zakresie event marketingu.

Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Jako Wydawca dajemy gwarancję dotarcia do osób organizujących wydarzenia, bezpośrednio lub pośrednio przy nich współpracujących. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne. Jako jedyne Wydawnictwo dajemy uczestnikom CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.

visitON

Visiton.pl to portal, który posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Na stronie znajdziemy niezbędne informacje o obiektach, ciekawostki i dane kontaktowe. Wszystko wygląda przejrzyście dzięki przydatnym zakładkom. Znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek lub wyjazd służbowy staje się dużo łatwiejsze.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

EuroGastro to największe i najważniejsze w Polsce targi dla branży HoReCa. Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel

Targi WorldHotel są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

Convention Bereau

Poznań
Biuro Kongresów i Spotkań - Poznań Convention Bureau zostało utworzone przy Urzędzie Miasta Poznania w 2005 roku. Zadaniem Biura jest inicjowanie i wspieranie działań, mających na celu promocję miasta jako wiodącego w Polsce centrum turystyki biznesowej i konferencyjnej, miejsca organizacji kongresów, spotkań oraz imprez targowych światowej rangi.
(czytaj więcej)

Targi

Konferencja Hotel Investors Meeting

W ramach targów Invest Hotel odbędzie się konferencja pod hasłem "Projektowanie biznesu hotelarskiego". Będzie miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 1-2 października 2018 roku.

Kongres Szkoleniowy Event Management

Kongres Szkoleniowy Event Management to wydarzenie, które łączy w sobie ciekawe prelekcje, inspirujące warsztaty, interesujące bloki tematyczne. To również możliwość wymiany doświadczeń branżowych w kwestii życia event managera i organizacji eventu. Impreza odbędzie się na terenie EC1 Łódź - Miasto Kultury 23 listopada 2018 roku. 

Meetings Week Poland 2019

Meetings Week Poland 2019 odbędzie się w dniach 20-22 marca 2019 roku w Centrum Konferencyjnym MsMermaid w Warszawie. To już siódma edycja tego wydarzenia. Imprezie będą towarzyszyły również inne eventy. Celem tego wydarzenia jest, tak jak w ubiegłych edycjach, zwrócenie uwagi na ważność organizacji różnego rodzaju spotkań w działaniach komunikacyjnych i biznesowych instytucji, firm i stowarzyszeń.

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego Wrocław

W dniach 1-3 marca w Hali Stulecia odbędą się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Turystyki i Wolnego Czasu Wrocław. Nie zabraknie ciekawych wystąpień, interesujących osób i dziesiątek stoisk, które przedstawią uczestnikom imprezy swoją ofertę. Będzie też można wziąć udział w konkursach z nagrodami i warsztatach.