Partnerzy strategiczni

Polecam nie Polecam

Polecam nie Polecam to facebookowe medium i platforma rekomendacyjna branży MICE. Od lat informuje i wspiera. Z dumą możemy ogłosić, że nasz serwis podjął współpracę z tą platformą, by móc dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze bardziej wartościowe treści.

Warsaw Convention Bureau

Organizacja działająca w ramach struktur Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Odpowiada za promocję Warszawy jako miasta wartego odwiedzenia i zorganizowania w nim wydarzenia. Pomaga i doradza zarówno krajowym, jak i międzynarodowym organizatorom spotkań. Pozyskuje również dla Warszawy zagraniczne wydarzenia konferencyjne, kongresowe i spotkania motywacyjne.

Partnerzy

SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne.

visitON

Portal posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

PromocjaHotelu.pl

Grono niezależnych specjalistów tworzy bloga, poruszającego tematykę marketingu hotelu. Zdradzamy, które narzędzia warto wykorzystać, by przyciągnąć gości do hotelu.

NSC Hotels

Kongres został przełożony z kwietnia na listopad. Prelegenci odpowiedzą na pytania, jak przetrwać na rynku hotelarskim oraz jak zawalczyć o klienta w tych trudnych czasach. Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree Hilton Warszawa z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności.

wspieramyturystyke.pl

To akcja, która ma zachęcić mieszkańców Polski do zwiedzania polskich miast i odwiedzania polskich atrakcji. Została zainicjowana na początku pandemii koronawirusa.

MPI Poland

MPI Poland Chapter to polski oddział jednego z największych stowarzyszeń branży eventowej na świecie. Stowarzyszenie organizuje cykliczne szkolenia, warsztaty i spotkania branżowe.

Hotel Management

Czasopismo branżowe, w którym znajdziecie ciekawe artykuły o hotelarstwie i turystyce. Publikują tam znani i lubiani eksperci z branży. Są organizatorem Kongresu Hotel Management.

New Trends in Tourism 2021

Visit Gdańsk to organizatorzy wielu ciekawych wydarzeń i inicjatyw na rynku trójmiejskim i ogólnopolskim. Jednym z takich wydarzeń jest konferencja NOWE TRENDY W TURYSTYCE. W tym roku odbędzie się w dniach 31 marca - 1 kwietnia.

SKKP

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce  ma na celu współpracę i integrację profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. Jest inicjatorem wielu branżowych eventów i wyznacza standardy etyczne i zawodowe na rynku spotkań w Polsce.

Spacer3D.eu - Piotr Dominiak

Specjalizujemy się w realizacji wirtualnych spacerów przy użyciu kamery Matterport Pro2. Realizujemy projekty zarówno dla małych, jak i dużych, zaawansowanych przestrzeni. Nie boimy się nowych wyzwań. Chętnie wykonujemy spacery 3D dla nietypowych miejsc.

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz