Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Partnerzy

SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne.

visitON

Portal posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

semKRK

semKRK to konferencje w luźnym stylu skierowane do działów marketingu, właścicieli firm, branży e-commerce i agencji internetowych. Spotkania skupiają się na praktycznych aspektach marketingu.  

AVENHANSEN

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. od 2007 roku z powodzeniem świadczy szeroko rozumiane usługi szkoleniowe. Organizujemy, wdrażamy, pomagamy, doradzamy. Dbamy o wszelkie aspekty związane ze szkoleniem pracowników. Sprawiamy, że ludzie są zadowoleni z naszych usług, a firmy odnoszą większe sukcesy.

Galaktyka Eventu

W dniach 26-27 marca odbędzie się nietypowe wydarzenie - Galaktyka Eventu. Muzeum Śląskie w Katowicach wypełni się osobami, którym eventy nie są obce. Nie zabraknie tam również nas i naszego stoiska, ponieważ objęliśmy nad konferencją Patronat Medialny. Zapraszamy!

Hotel Marketing Conference

Hotel Marketing Conference 2019 (HMC) odbędzie się w Poznaniu, w dniach 3-4 października. Zgromadzi około 1500 osób związanych z hotelarstwem. To największe takie wydarzenie w Europie.

Hotel Meeting

Konferencja odbywa się cyklicznie i gromadzi w jednym miejscu hotelarzy, pracowników i właścicieli hoteli, którzy pragną zdobywać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami.

Bookassist

19 listopada 2019r. w Krakowie odbędzie się Direct Booking Kongres, czyli pierwsza międzynarodowa konferencja. Wydarzenie organizowane jest przez Bookassist (lidera technologii rezerwacji bezpośrednich w Europie). 

PromocjaHotelu.pl

Grono niezależnych specjalistów tworzy bloga, poruszającego tematykę marketingu hotelu. Zdradzamy, które narzędzia warto wykorzystać, by przyciągnąć gości do hotelu.

Meet The Bidder

Miejsce, które skupia w jednym miejscu reprezentantów najważniejszych firm na rynku MICE&luxury? Meet The Bidder w Novotel Warszawa Airport! 27. edycja odbędzie się pod hasłem "Relations matter". Już 10 marca! - zapraszamy w imieniu organizatorów.

Meetings Week Poland 2020

Meetings Week Poland 2020 po raz pierwszy będzie miało miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zarezerwujcie sobie w kalendarzu datę 22-24 kwietnia i weźcie udział w tym niezwykłym wydarzeniu. W agencie m.in. temat dobrych praktyk w organizacji eventów, spotkanie polskich regionalnych convention bureaux i gala MP Power Night w Muzeum Polin.

NSC Hotels

Kongres został przełożony z kwietnia na październik. Prelegenci odpowiedzą na pytania, jak przetrwać na rynku hotelarskim oraz jak zawalczyć o klienta w tych trudnych czasach. Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree Hilton Warszawa z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij