Centrum szkoleniowo-konferencyjne

World Trade Center Poznań

2
Liczba sal
300
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

World Trade Center Poznań jest obiektem, który powstał z myślą o organizacji spotkań biznesowych, rozwoju kariery oraz szkoleniach i konferencjach, dlatego posiada dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które umożliwiają przeprowadzanie wydarzeń biznesowych zarówno kameralnych, jak i na dużą skalę. Sala Konferencyjna o powierzchni 351 m2 może pomieścić aż 330 osób, dlatego jest idealna na szkolenie dla dużej liczby uczestników, natomiast Sala Seminaryjna jest pomieszczeniem kameralnym, w którym zmieści się maksymalnie 70 gości.

Obie sale posiadają klimatyzację, podwieszany ekran i projektor (4K), flipchart, możliwość nagłośnienia sali oraz dostęp do Wi-Fi i światła dziennego. Poza tym Sala Konferencyjna wyposażona jest w mikrofony bezprzewodowe i nauszne, aparaturę do tłumaczenia symultanicznego, trzy stacjonarne, klimatyzowane i oświetlane kabiny do tłumaczenia symultanicznego, funkcjonalny podest, możliwość rejestracji dźwięku i obrazu oraz możliwość całkowitego zaciemnienia sali.

Na życzenie klientów jest też możliwość wypożyczenia i zamontowania scenicznego oświetlenia o dodatkowego potrzebnego sprzętu audiowizualnego.

World Trade Center Poznań - Opis obiektu

World Trade Center Poznań należy do World Trade Center Association w skład której wchodzi 100 państw, 330 biur oraz ponad 750 tysięcy przedsiębiorstw i instytucji na siedmiu kontynentach. WTC Poznań stworzone zostało w taki samym celu, jak i pozostałe biura należące do organizacji, czyli aby ułatwiać zdobywanie kontaktów zawodowych i biznesowych oraz umożliwić handel międzynarodowy. Jest to ogromna instytucja łącząca firmy polskie z przedsiębiorstwami z całego świata.

World Trade Center Poznań znajduje się w świetnej lokalizacji w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Umożliwia to wygodny i szybki dojazd na miejsce zarówno samochodem jak i pociągiem oraz komunikacją miejską. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od dworca PKP.

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
World Trade Center Poznań Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 0 World Trade Center Poznań Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 1 World Trade Center Poznań Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 2

World Trade Center Poznań - Pokoje

W obiekcie World Trade Center Poznań nie ma miejsc noclegowych, ale posiadamy Dział Zakwaterowań, który służy pomocą i chętnie dokona rezerwacji pokoju w wybranym hotelu w Poznaniu i okolicy.

World Trade Center Poznań - Restauracja

Na życzenie klientów w ramach organizacji spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia, zapewniana jest kompleksowa obsługa cateringowa wydarzenia.

World Trade Center Poznań - Usługi dodatkowe

Goście odwiedzający WTC Poznań mogą wziąć udział w spotkaniu biznesowym organizowanym w celu pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz partnerów handlowych,  zapisać się na szkolenia Uniwersytetu Skutecznego Biznesu oraz skorzystać z oferty Targów po godzinach, która zapewnia aktywne i ciekawe spędzenie czasu w Poznaniu po zakończeniu konferencji czy spotkania. 

Do dyspozycji klientów, w miarę możliwości jest bezpłatny parking. W pobliżu znajduje się również płatny parking podziemny. 

World Trade Center Poznań - Lokalizacja
Odległość od centrum1 km
Odległość od lotniska:7 km
Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie World Trade Center Poznań ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

World Trade Center Poznań to bardzo dobry obiekt konferencyjny, wiadomo nazwa i marka zobowiązują. No i faktycznie, nie zawiedliśmy się. Sala konferencyjna, z której korzystaliśmy (Sala Seminaryjna) to świetnie wyposażona sala, z nowoczesnym designem i wysokiej klasy sprzętem multimedialnym, do tego dochodzi dobre oświetlenie, nagłośnienie, a także mega profesjonalni pracownicy tego obiektu. W pakiecie jest też bardzo szybki, bezprzewodowy Internet.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Poznań

Sheraton Poznan Hotel
~0.19 km
Sheraton Poznan Hotel Poznań
Tylko ~0.19 km od World Trade Center Poznań
Concordia Design Poznań
~0.22 km
Concordia Design Poznań Poznań
Tylko ~0.22 km od World Trade Center Poznań
Poznań Congress Center
~0.43 km
Poznań Congress Center Poznań
Tylko ~0.43 km od World Trade Center Poznań
NH Poznań
~0.86 km
NH Poznań Poznań
Tylko ~0.86 km od World Trade Center Poznań
Traffic Hotel
~1.1 km
Traffic Hotel Poznań
Tylko ~1.1 km od World Trade Center Poznań
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
~1.15 km
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu Poznań
Tylko ~1.15 km od World Trade Center Poznań

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz