Pałace, dworki, zamki

Zamek Biedrusko

2
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
48
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Do dyspozycji gości Zamku Biedrusko pozostają dwie stylowe sale. Jedna z nich znajduje się w podziemiach gmachu. Ściany pokrywa surowa cegła, a przejścia mają kształt łuków. Robi to ogromne wrażenie na przybyłych gościach. Niezwykłe wnętrze samo w sobie jest idealną dekoracją podczas imprez integracyjnych i bankietów.

Z kolei druga sala — Sala Balowa — jest jasna i nasłoneczniona. Zdobią ją złote żyrandole i precyzyjne płaskorzeźby. To doskonałe miejsce na uroczystą kolację, ale także szkolenie lub konferencję.

Sale konferencyjne wyposażone są w łącza internetowe oraz najpotrzebniejszy, nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Zamek Biedrusko - Opis obiektu

Zespół Pałacowo-Parkowy w Biedrusku powstał w latach 1877-1880 i po dziś dzień zachwyca gości niepowtarzalną architekturą z okresu neorenesansu. Budynek otacza zielony park krajobrazowy o powierzchni blisko 14 hektarów.

Znajduje się tutaj zabytkowy amfiteatr, urokliwa altanka, dwa stawy i elegancka fontanna. Goście mogą spacerować, ciesząc się szumem drzew i śpiewem ptaków. Malownicza miejscowość zapewnia spokojny wypoczynek, jak i wygodną lokalizację względem Poznania i innych dużych miast.

Obsługa Zamku Biedrusko posiada doświadczenie w obsłudze wydarzeń rodzinnych i biznesowych. Ogromne wrażenie robi widok z wieży zamkowej oraz niezwykłe zdobienia sali balowej.  

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Zamek Biedrusko - Pokoje

Zespół Pałacowo-Parkowy w Biedrusku dysponuje 48 miejscami noclegowymi. Dostępne są pokoje 1-, 2- i 3-osobowe rozlokowane na trzech kondygnacjach budynku.

Największe wrażenie pozostawia po sobie niepowtarzalny wystrój wnętrz, który nawiązuje do dworkowego stylu życia. Piękne meble i delikatne zdobienia sprawiają, że każdy pokój jest oryginalny. Pomieszczenia są jasne i przytulne.

Każde z nich posiada pełne umeblowanie. Cicha i spokojna okolica z widokiem na zabytkowy park umożliwiają wypoczynek z dala od hałasu i pędu życia, które są charakterystyczne dla dużych aglomeracji. 

Zamek Biedrusko - Usługi dodatkowe

By umilić gościom czas spędzany w Zamku podczas spotkań, konferencji, czy szkoleń obsługa obiektu oferuje dodatkowe atrakcje, zarówno wieczorne jak i całodzienne. 

Zorganizować można różnego rodzaju zabawy integracyjne, kolację w plenerze w formie grilla, zwiedzanie pomieszczeń pałacowych, wieży widokowej oraz zabytkowego parku, ze swymi atrakcjami. 

Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Zamek Biedrusko ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Poznań

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja