Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Impresja Krasiczyn

Sprawdź dostępność
  • 3 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 90 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala Konferencyjno-BankietowaSala utrzymana jest w klimacie rycerskim, dzięki kutym elementom dekoracyjnym oraz wykorzystaniu naturalnego kamienia posiada swój niepowtarzalny wygląd.Sala konferencyjno-bankietowa wyposażona jest w:- Projektor multimedialny (150 zł ? jednorazowa opłata za korzystanie z projektora)- klimatyzację- TV z dvd- Mikrofon bezprzewodowy- Ekrany projekcyjne- Profesjonalny system nagłośnieniowy- Profesjonalny system oświetleniowy- Łącze internetoweZapewniamy Państwu profesjonalną obsługę podczas konferencji, spotkań biznesowych i okolicznościowych. W zależności od charaktery imprezy zapewniamy materiałowe dekoracje stołów, sufitu, okien, oraz krzeseł.Sala Konferencyjno-Bankietowa z tarasem ma pełny dostęp do zaplecza gastronomicznego hotelu, co stwarza możliwość organizowania szkoleń wraz z wyżywieniem na terenie jednego obiektu.Sala KominkowaSala Kominkowa w zależności od charakteru imprezy doskonale nadaje się zarówno do zorganizowania mniejszych spotkań rodzinnych jak i kameralnych spotkań biznesowych. Dzięki odpowiedniemu przyozdobieniu, nawiązującego tematycznie do danej imprezy, wprawiamy w zadowolenie każdego gościa.Zapewniamy materiałowe dekoracje stołów, sufitu, okien, krzeseł, balony oraz żywe kwiaty. Dzięki nastrojowemu oświetleniu, sala kominkowa stanowi doskonałe miejsce do spędzania wieczorów ze znajomymi przy kominku z lampką wina.Sala KlubowaSala Klubowa w zależności od charakteru imprezy doskonale nadaje się zarówno do zorganizowania mniejszych spotkań rodzinnych, kameralnych spotkań biznesowych, jak również turniejów bilardowych czy tenisa stołowego.

Konferencyjno-Bankietowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
300
Wysokość (m)
3,4

Kominkowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
40
Wysokość (m)
4

Klubowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
40
Wysokość (m)
2,8

Opis obiektu

Impresji Krasiczyn to kompleks hotelowo-bankietowy, położony tuż przy renesansowym Zamku z przełomu XV/XVI, 10 km od Przemyśla.Impresja Krasiczyn powstała po przebudowaniu stajni i spichlerzy należących niegdyś do Rodu Sapiehów. Posiadamy 90 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, tv sat i radiem.Oferujemy 3 sale:- Konferencyjno-Bankietową 300-400os,- Kominkową 50 os,- Klubową 40 os.W Impresji zapraszamy do aktywnego wypoczynku ? istnieje wypożyczalnia rowerów, bilard, rzutki, ping-pong, dvd.Organizujemy przejażdżki konne z przewodnikiem po Krasiczynie, wieczory przy ognisku lub przy kominku.Pośredniczymy w zorganizowaniu wycieczek po woj. podkarpackim, Kresach Wschodnich, Bieszczadach i do Lwowa.Organizujemy zabawy np. Biesiada Staropolska, Lata 60?,70?,80?, Polskie Przeboje, Tropikalne Party oraz najpopularniejsze w ostatnich latach Latino Fever.

Pokoje

Impresja Krasiczyn oferuje 23 pokoje.

Usługi dodatkowe

Jazda konna, bilard, grill, wycieczki do Lwowa i po Kresach Wschodnich.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~47.16 km
Rewita Solina
Rewita Solina

Solina

Zobacz
~47.16 km
Rewita Solina
Rewita Solina

Solina

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij