Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Villa Bolestraszyce***

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Villa Bolestraszyce to miejsce na udane konferencje dla gości poszukujących obiektów szkoleniowych w okolicy Przemyśla. Hotel zachwyca swą bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze poczują się tu bowiem zarówno turyści, rodziny z dziećmi jak i osoby podróżujące biznesowo.

Dużym atutem tego miejsca jest wspomniana lokalizacja. Villa znajduje się bowiem w pięknej miejscowości Bolestraszyce, w otoczeniu zieleni i malowniczych krajobrazów Podkarpacia. Dużą atrakcją takiego położenia jest również znajdujący się w sąsiedztwie zabytek przyrody i kultury - Arboretum.

Najważniejszy w hotelu jest oczywiście sam wypoczynek dlatego hotel do użytku gości oddaje 22 przytulne i niezwykle komfortowe pokoje, a także piękną restaurację, parking i zaplecze konferencyjne złożone z dwóch wielofunkcyjnych sal.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 50

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Goście biznesowi mogą zorganizować owocne konferencje w jednej z dwóch przestronnych i funkcjonalnych sal.

Sale te posiadają elegancki wystój, stylową aranżację i udogodnienia takie jak klimatyzacja dla jeszcze większego komfortu pracy. Co więcej obie zaopatrzone są w profesjonalny sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran, przybory konferencyjne.

W ramach organizowanej w obiekcie konferencji goście skorzystać mogą także z bogatej oferty przerw kawowych i lunchy w atrakcyjnych cenach.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła

Pokoje

Villa Bolestraszyce to gwarancja udanego wypoczynku w ciszy i otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku dużych miast. Taki komfort zapewniają przytulne i ciekawie zaaranżowane pokoje o zróżnicowanym standardzie.

Łącznie na terenie hotelu znaleźć można 22 pokoje przeznaczone dla łącznej liczby 50 osób. Dzielą się one kolejno na pokoje 1, 2, 3 osobowe, a także studio i luksusowy apartament.

Wszystkie pokoje, dla komfortu pobytu posiadają klimatyzację i wyposażenie takie jak TV, telefon oraz bezprzewodowy internet.

Usługi dodatkowe

Główną atrakcją obiektu jest jego klimatyczna restauracja. To niepowtarzalne miejsce idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów czy kolacji po zakończonej konferencji. Lokal z pewnością przypadnie do gustu wszystkim smakoszom i miłośnikom zarówno tradycyjnie polskiej jak i międzynarodowej kuchni.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~29.4 km
Hotel **** ARŁAMÓW
Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów

Zobacz
~29.4 km
Hotel **** ARŁAMÓW
Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Villa Bolestraszyce*** Hotel Villa Bolestraszyce***
 • 5

Villa Bolestraszyce to miejsce, które urzekło mnie od samego początku. Nowoczesność połączona z elegancją to style najbliższe memu sercu, a wkomponowane w malowniczą i zieloną okolicę owocują wręcz zachwytem z mojej strony :) Obiekt sprawdza się doskonale w każdej sytuacji, nawet tych kryzysowych! W swojej ofercie posiada przestronne wnętrza, w których odbyła już się nie jedna impreza. Dostępna jest również baza noclegowa, która pomieści aż 50 osób :) Polecam i zapraszam, Judyta.


DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~29.4 km
Hotel **** ARŁAMÓW
Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów

Największa sala: 1500

Miejsc noclegowych: 737

Zobacz