Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Sale Konferencyjne Blog

25.09.2022

Jakie działania wizerunkowe podejmują firmy?

Jeśli prowadzisz firmę, to zdecydowanie powinieneś podjać szereg działań, które pozytywnie wpłyną na jej wizerunek. W dzisiejszym artykule napisaliśmy nieco więcej na tem temat, opisując jednocześnie sposoby na kształtowanie wizerunku firmy.

24.09.2022

Wigilie firmowe 2022

Czy przełom września i października to odpowiedni czas, aby zarazerwować obiekt na wigilię firmową? Zdecydowanie tak - póki jeszcze są wolne miejsca! W związku z tym przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji miejsc na celebrację tego wyjątkowego czasu.

23.09.2022

Luksusowe hotele w Polsce

Luksusowe hotele w Polsce to idealny wybór dla osób, które cenią wysoki standard usług, profesjonalne podejście oraz wyjątkowe wnętrza. Jeśli więc należysz do takich osób, to koniecznie musisz poznać nasze propozycje takich miejsc! Zapraszamy do lektury.

22.09.2022

Najlepsze hotele Podlaskie

Jeśli interesują Cię hotele na Podlasiu, to z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom! W tym artkule opisaliśmy ciekawe obiekty w województwie podlaskim, w których nie tylko skutecznie wypoczniesz, ale też zorganizujesz szereg spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.

21.09.2022

Imprezy okolicznościowe Poznań

Imprezy okolicznościowe w Poznaniu można zorganizować w różnorodnych obiektach. Ich wybór jednak wcale nie jest taką prostą sprawą! W związku z tym przychodzimy z pomocą, prezentując ciekawe miejsca na organizację imprez okolicznościowych w stolicy Wielkopolski.

20.09.2022

Hotele biznesowe Warszawa

Jeśli chcesz połączyć pracę z wypoczynkiem w stolicy, to koniecznie weź pod uwagę hotele biznesowe. Z przyjemnością pomożemy Ci w tym wyborze, prezentując 10 takich obiektów, obok ktorych zdecydowanie trudno jest przejść obojętnie. Sam się o tym przekonaj!

19.09.2022

Kilka faktów, o których musisz pamiętać by zorganizować skuteczne szkolenie

Organizacja szkoleń to nie taki łatwy orzech do zgryzienia. Nie jest to jednak też największe życiowe wyzwanie - zwłaszcza, gdy odpowiednio się do tego przygotujesz. Z chęcią ułatwmy Ci pracę, wskazując na kilka zasad, o których musisz pamiętać podczas organizacji szkoleń.

18.09.2022

Ergonomia sali konferencyjnej – na co zwrócić uwagę?

Ergonomia sali konferencyjnej to bardzo ważna kwestia, której nie powinno się pomijać zarówno tworzenia przestrzeni biznesowej, jak i wybierania odpowiedniego miejsca na organizację wydarzeń. Sprawdź, czym powinna się wyróżniać odpowiednia sala konferencyjna.

31.08.2022

Szwedzki stół czy obsługa kelnerska? Co sprawdzi się na konferencji biznesowej?

Jeśli organizujesz konferencję biznesową, to koniecznie musisz pomyśleć o obsłudze gastronomicznej. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretne kulinaria, zastanów się, czy mają być one serwowane przez obsługę kelnerską, czy może mieć formę bufetu.

30.08.2022

Zakup alkoholu na spotkanie biznesowe. O czym musisz pamiętać?

Planujesz zakup alkoholu na spotkanie biznesowe, ale nie wiesz, jak ta kwestia ma się do kosztów podatkowych? W tym artykule staramy się to wyjaśnić. Jednocześnie też wskazujemy ciekawe miejsca na event biznesowy, w których na pewno będziesz się dobrze bawić.

29.08.2022

Jakie wyróżniamy rodzaje konferencji?

Zastanawiasz się, jakie są rodzaje spotkań biznesowych? Albo czym różni się konferencja od szkolenia? A może nie wiesz, gdzie zorganizować konferencję? W takim razie już przychodzimy z pomocą!

28.08.2022

Czy warto organizować tematyczne imprezy integracyjne dla pracowników?

Integracja pracowników wcale nie musi być schematyczna i nudna... zorganizuj się tematyczną imprezę integracyjną, która zapewni niezapomniane przeżycia. Poznaj nasze pomysły i sprawdź, gdzie warto zorganizować tego typu przedsięwzięcia.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij