Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Sale Konferencyjne Blog

31.01.2023

Hotele przyjazne zwierzętom

Jeśli planujesz podróż ze swoim psem, to koniecznie poznaj hotele przyjazne zwierzętom. W praktyce bowiem nie wszystkie obiekty noclegowe pozwalają na pobyt czworonogów. Zachęcamy do lektury!

30.01.2023

Hotele z basenem na majówkę

Majówka w hotelu z basenem - czemu nie? W tego typu obiektach znajdą coś dla siebie zarówno osoby chcące się zrelaksować, jak i Ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Hotele z basenem są też świetnym pomysłem na rodzinny wyjazd!

28.01.2023

Wyjątkowe hotele na majówkę

Zaczynasz planowanie majówki, ale nie wiesz, do jakiego obiektu warto jest jechać? W takim razie przychodzimy z pomocą! W tym artykule zaprezentowaliśmy wyjątkowe hotele na majówkę położone w różnych częściach Polski.

27.01.2023

Gdzie zorganizować warsztaty?

Podczas warsztatów można zdobyć szereg praktycznych umiejętności, które będą przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jak jednak zorganizować tego typu spotkania i... gdzie? Podpowiadamy!

26.01.2023

Klimatyczne hotele w Polsce

Klimatyczne hotele w Polsce wyróżniają się stylowymi wnętrzami, serdeczną obsługą i wyjątkową atmosferą, która sprzyja wypoczynkowi oraz kreatywnemu myśleniu. Sprawdź, gdzie warto jechać, aby zrelaksować się w takich okolicznościach.

25.01.2023

Hotele na walentynki

Święto zakochanych, czyli walentynki, to odpowiedni pretekst do zaskoczenia swojej drugiej połówki. Co powiesz na wspólny wyjazd do hotelu? Zaplanuj pobyt w wyjątkowym obiekcie i ciesz się tym pięknym czasem!

24.01.2023

Czy warto przygotować gadżety dla uczestników konferencji?

Zastanawiasz się czy warto przygotować prezenty dla uczestników konferencji? A może zdecydowałeś o zakupie gadżetów, ale nie do końca masz na nie pomysł? W takim razie koniecznie poznaj nasze rady!

23.01.2023

Jak wynająć salę na event? Podpowiadamy!

Wynajem sali na event - w porównaniu do procesu jej szukania - to wcale nie takie trudne zadanie. W tym artykule podpowiadamy więc, jak w praktyce wynająć salę i... gdzie szukać atrakcyjnych miejsc na spotkania firmowe.

30.12.2022

Event manager – kiedy go potrzebujemy?

Event manager to specjalista w zakresie realizacji wszelkich imprez - nie tylko biznesowych, ale też okolicznościowych czy kulturalnych. Sprawdź, czym dokładnie się on zajmuje i kiedy warto skorzystać z jego pomocy.

29.12.2022

Czy miejsce wpływa na prestiż konferencji?

To, czy dane miejsce wpływa na prestiż konferencji, to dość niejednoznaczna kwestia. Niemniej jednak zaleca się, aby do każdego eventu w indywidualny sposób wybierać obiekt, gdyż wpływa to na wrażenia gości.

28.12.2022

Jak promować szkolenia i konferencje w Internecie?

Zastanawiasz się, jak promować szkolenia i konferencje w Internecie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ możliwości jest wiele! W tym artykule napisaliśmy, w jaki sposób można dotrzeć z informacją o danym evencie do wielu osób!

27.12.2022

Kilka pomysłów na integrację firmową

Organizacja integracji firmowej wcale nie jest taką prostą sprawą, jak mogłoby się to wydawać. Jeśli więc szukasz inspiracji odnośnie do pomysłów na imprezę firmową, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij