Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Sale Konferencyjne Blog

25.05.2023

Spotkanie biznesowe – kilka porad, jak profesjonalnie prowadzić spotkania biznesowe

Występowanie prze dziesiątkami lub setkami gośćmi może być bardzo stresującym doświadczeniem. Ale... nie musi! Grunt to odpowiednio się przygotować. Poznaj kilka porad, jak profesjonalnie prowadzić spotkania biznesowe!

24.05.2023

Impreza firmowa a employer branding. Czy organizowanie imprez firmowych wpływa na wizerunek pracodawcy?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na wizerunek pracodawcy? Wśród wielu czynników można wymienić m.in. organizację imprez firmowych. Dowiedz się, jak eventy mają się do employer brandingu!

23.05.2023

Event marketing – co to jest i jak może pomóc Twojej firmie?

Zastanawiałeś się kiedyś, event marketing - co to jest? W tym artykule nie tylko podajemy definicję tego pojęcia, ale też wyjaśniamy, jak może pomóc Twojej firmie! Dowiedz się więcej i pozwól swojemu biznesowi na rozwój!

22.05.2023

Jak motywować pracowników? Skuteczne sposoby na rozwój pracowników Twojej organizacji

Jeśli zatanawiasz się, jak motywować pracowników, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiliśmy z nim skuteczne sposoby na rozwój pracowników Twojej organizacji, a także napisaliśmy nieco więcej o tym, czym w ogóle jest motywacja.

29.04.2023

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – co to jest i jak wpływa na budowanie wizerunku firmy?

Społeczna odpowiedzialność biznesu to pojęcie, na które coraz częściej można trafić przy okazji wszelkich publikacji dotyczących budowania wizerunku firmy. Czym jednak dokładnie jest CSR? Przeczytaj ten artykuł i poznaj konkretne przykłady!

28.04.2023

Hotele SPA w woj. mazowieckim

Marzy Ci się skuteczny relaks? A może chcesz w odpowiednich proporcjach połączyć pracę z wypoczynkiem? A to wszystko w pobliżu stolicy? Poznaj więc hotele SPA w woj. mazowieckim!

27.04.2023

Nietypowe miejsca na event w Krakowie

Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe lub imprezę okolicznościową w stolicy Małopolski, ale nie wiesz, gdzie to zrobić? Poznaj nietypowe miejsca na event w Krakowie, które zachwycą Twoich gości!

26.04.2023

10 najlepszych hoteli w Gdańsku

Konferencja w Trójmieście? Wypoczynek nad morzem? Relaks z rodziną na plaży? Niezależnie od celu podróży warto poznać 10 najlepszych hoteli w Gdańsku! Obiekty zaprezentowane w tym artykule na pewno Cię nie zawiodą!

25.04.2023

10 najlepszych hoteli SPA w górach

Jeśli marzy Ci się wypoczynek na południu Polski, to koniecznie musisz poznać 10 najlepszych hoteli SPA w górach! Obiekty te mają w swojej ofercie wszystko to, co jest potrzebne do efektywnego relaksu. Mało tego - sprzyjają one również pracy i organizacji eventów biznesowych.

24.04.2023

Najlepsze hotele SPA nad morzem

Najlepsze hotele SPA nad morzem to zdecydowanie odpowiednia przestrzeń do relaksu. W tym artykule wymieniliśmy takie obiekty, obok których trudno jest przejść obojętnie. Co ważne, sprzyjają one również organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych!

21.04.2023

Hotele SPA na Mazurach

Czy połącznie pracy z wypoczynkiem jest możliwe? Jak najbardziej! Można wręcz stwierdzić, iż jest nawet... konieczne. Dlatego też, jeśli szukasz miejsca na organizację konferencji i szkoleń, sprawdź, co jeszcze ma w swojej ofercie dany obiekt poza salami biznesowymi! Szczególnie polecamy Ci hotele SPA na Mazurach

20.04.2023

10 najlepszych hoteli w Zakopanem

Wyjazdy w góry zimą? Wspinaczka i spacery po szlakach latem? Majówka w górach? A może organizacja spotkań biznesowych u podnóża Tatr? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel wyprawy, musisz poznać 10 najlepszych hoteli w Zakopanem!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij