Szybkie wyszukiwanie

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 3 Liczba sal
 • 450 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne w lesie Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze posiada 2 nowoczesne sale o pełnym zapleczu technologicznym. Rozbudowany system audio-video umożliwia prowadzenie prelekcji na światowym poziomie. Dużym atutem jest wyposażenie w postaci tzw. walizki dziennikarskiej. Zamontowane są kabiny tłumaczenia symultanicznego, które znacząco ułatwiają organizację międzynarodowych konferencji. Natomiast profesjonalny system BlackMagic pozwala uzyskać o wiele ciekawsze efekty multimedialne, które zachwycą wszystkich zebranych.

Pomieszczenia są klimatyzowane, a dzięki specjalistycznym okładzinom ściennym zapewniają doskonałą akustykę. W salach zamontowano nagłośnienie sufitowe i głośniki projekcyjne do filmów. Dzięki tak nowoczesnemu systemowi dźwięk jest głęboki oraz rozchodzi się miarowo we wszystkie strony.

Monitory posiadają funkcję „przedłużania obrazu”, a rolety w oknach umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Można więc być pewnym, że każdy wyświetlany obraz będzie bardzo wyraźny. Występujący mogą korzystać ze stołu prezydialnego z zamontowanymi mikrofonami, bądź przy użyciu ich bezprzewodowych wersji, poruszać się miedzy rzędami krzeseł. Możliwe jest także rejestrowanie spotkania dzięki kamerom o wysokiej rozdzielczości, bądź nadawanie na żywo, korzystając z opcji streamingu w sieci.

Sala A jest w stanie pomieścić nawet 450 osób w układzie teatralnym. Istnieje możliwość jej podziału, aby uzyskać powierzchnię wystawienniczą. Na dodatkowych podestach świetnie prezentują się tematyczne sesje zdjęciowe. Wykończenie podłogi wykonane jest w technologii żywicy epoksydowej, więc można po niej jeździć kołami. Sala B jest miejscem przeznaczonym dla wydarzeń o bardziej kameralnym klimacie. Maksymalnie można w niej ustawić 200 krzeseł. Istnieje tu duża swoboda w aranżacji stołów. Najbardziej sprawdzają się układy: teatralny, bankietowy, szkolny i podkowa.

Dostępne w IBL sale konferencyjne są bardzo różnorodne, dzięki czemu mogą dopasować się do wymogów konkretnych wydarzeń. Umożliwia to stworzenie elastycznej oferty, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. 

Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sala A 450 --- ---
Sala B 200 --- ---
Recepcja i foyer --- --- ---

Opis obiektu

Instytut Badawczy Leśnictwa uruchomił w 2017 roku nowoczesne Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze. Obiekt mieści się ledwie 17 kilometrów od centrum Warszawy. Tak dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd uczestnikom szkoleń, konferencji, wystaw czy seminariów. Dodatkowo w bliskiej odległości znajduje się trasa S8, co stwarza dogodne warunki dla podróży z różnych regionów kraju.

Centrum leży w otoczeniu borów sękocińskich. Goście mogą więc cieszyć się leśnymi zapachami i pięknymi widokami starych sosen. Niedawno powstały budynek posiada współczesny design, który idealnie wpasowuje się w naturalną okolicę. Charakterystyczne akcenty ze szkła, drewna i cegły z całą pewnością zachwycą uczestników spotkania.

Ponadto doświadczeni pracownicy Instytutu Badawczy Leśnictwa stale służą radą, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić potrzeby klientów. Można liczyć na pomoc podczas przygotowywania scenariusza wydarzenia, materiałów dla uczestników, aranżacji wnętrza oraz cateringu. 

Restauracja

Foyer i recepcja dają dodatkową przestrzeń podczas konferencji. Goście mogą tu odpocząć na wygodnych kanapach. Duża powierzenia umożliwia przygotowanie przerw lunchowych oraz kawowych. 

Przestronne i eleganckie foyer umożliwia ustawienie dodatkowych stołów na poczęstunek. Pracownicy zapewniają stałe wsparcie w przygotowaniu zaplecza cateringowego od lokalnych firm.

Dodatkowo znajdują się tutaj trzy ekrany, na których można oglądać przebieg spotkań w salach A i B. Do dyspozycji uczestników szkolenia jest także komputer, urządzenie kopiujące oraz punkt ładowania telefonów komórkowych i laptopów.  

Usługi dodatkowe

Na terenie Instytutu Badawczy Leśnictwa znajduje się 120 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Dodatkowo istnieje możliwość zakwaterowania gości, korzystając z pobliskiej bazy noclegowej. Centrum działa przez cały tydzień, więc szybko odnajdzie się odpowiedni termin pod event biznesowy. 

W głównym budynku IBL znajduje się duża Sala Konferencyjna. Posiada charakterystyczny układ krzeseł, który może pomieścić 150 osób. Tutaj także znajduje się funkcjonalne foyer, które służy do przygotowania przerwy na kawę oraz lunch.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~1.11 km
Hotel GROMAN
Hotel GROMAN

Sękocin Stary

Zobacz
~4.85 km
Falenty - Centrum Konferencyjne
Falenty - Centrum Konferencyjne

Warszawa

Zobacz
~5.26 km
Green GardenHotel
Green GardenHotel

Raszyn

Zobacz
~6.43 km
Perła Leśna
Perła Leśna

Nadarzyn

Zobacz
~8.26 km
WAW Hotel
WAW Hotel

Warszawa

Zobacz
~8.36 km
Villa Estera**** Hotel & Restauracja
Villa Estera**** Hotel & Restauracja

Warszawa

Zobacz
~9.14 km
Pałacyk Otrębusy Business & SPA
Pałacyk Otrębusy Business & SPA

Warszawa

Zobacz
~1.11 km
Hotel GROMAN
Hotel GROMAN

Sękocin Stary

Zobacz
~4.85 km
Falenty - Centrum Konferencyjne
Falenty - Centrum Konferencyjne

Warszawa

Zobacz
~5.26 km
Green GardenHotel
Green GardenHotel

Raszyn

Zobacz
~6.43 km
Perła Leśna
Perła Leśna

Nadarzyn

Zobacz
~8.26 km
WAW Hotel
WAW Hotel

Warszawa

Zobacz
~8.36 km
Villa Estera**** Hotel & Restauracja
Villa Estera**** Hotel & Restauracja

Warszawa

Zobacz
~9.14 km
Pałacyk Otrębusy Business & SPA
Pałacyk Otrębusy Business & SPA

Warszawa

Zobacz

Komentarze (3 wypowiedzi)

obiekt: Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa
 • 4

Myślę , że To Centrum Konferencyjne położone w województwie mazowieckim to godne polecenia miejsce . Byłem tam kilka razy na spotkaniach organizowanych przez Nadleśnictwo . Sala w której miałem okazję być , była w stanie pomieścić około 400 osób - nie powodując przy tym dyskomfortu oraz braku przestrzeni . W przerwie był zorganizowany lunch oraz gorąca smaczna kawka. Polecam z czystym sumieniem .


 • 5

Idealne sale konferencyjne w województwie mazowieckim. Nasze oczekiwania spełniły w stu procentach. Nowocześnie, funkcjonalnie, z zastosowaniem najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o dostępny na rynku sprzęt. Poza tym dogodna lokalizacja, wszyscy uczestnicy mieli możliwość łatwego dojazdu.Duże możliwości aranżacji przestrzeni, jej zastosowania. Pełen profesjonalizm w przygotowaniu oprawy cateringowej wydarzenia. Współpraca z takim miejscem to czysta przyjemność.


 • 5

Organizowałem tu swój event w te wakacje i byłem bardzo zadowolony. Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa ma świetne sale konferencyjne, a przy tym położony jest z daleka od ruchliwych ulic Warszawy. Położenie w Sękocinie gwarantuje spokój i ciszę, tak potrzebną czasami podczas spotkań. Sale konferencyjne posiadają wszystko, co jest niezbędne, sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, klimatyzację. Do tego bardzo smaczny catering, mocno chwalony przez moich gości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij