Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

"Dom nad jeziorem"

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Komfortowy obiekt wypoczynkowo - szkoleniowy, pięknie położony wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego w miejscowości Silnowo nad jeziorem Pile.

Nasz obiekt zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego usługodawcę w branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim w edycji 2004 oraz I miejsce za najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w roku 2006 gm. Borne Sulinowo.

Zapraszamy przez cały rok na krótszy lub dłuższy pobyt w kameralnej i ciepłej atmosferze (weekend lub wczasy rodzinne), zarówno indywidualnych gości jak również firmy, które mogą zorganizować u nas szkolenia lub spotkania integracyjne dla swoich pracowników..

Pełną prezentację naszego obiektu, wszystkie atrakcje, wiele ciekawych zdjęć w Galerii, a także wszystkie warianty cenowe znajdziecie Państwo na naszej głównej stronie internetowej.
  • Największa
    sala konferencyjna: 80
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 65

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Na terenie całego obiektu dostępną jest bezpłatnie sieć internetowa - łącze bezprzewodowe oraz komputer z dostępem do internetu

Na wyposażeniu sal konferencyjnych znajduje się:

- Ekran
- Flipchard
- rzutnik multimedialny
- DVD
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala1 80 50 40
Sala2 50 40 30

Pokoje

Oferujemy Państwu 19 komfortowych pokoi - łazienka, TV - Sat, lodówka, łącznie dla maks. 65 osób, salę imprezowo - szkoleniową z kominkiem dla ok. 80 osób.

Usługi dodatkowe

Spływy kajakowe po jeziorach i rzekach Pojezierza Drawskiego, narty wodne, nurkowanie, jazdę konną, quady, paintball, wycieczki połączone ze zwiedzaniem atrakcyjnego historycznie terenu (Wał Pomorski) kryjącego wiele tajemnic np. zwiedzanie bunkrów, wrzosowisk kłomińskich, "martwego" miasta Kłomina i wielu innych atrakcji.

W zimie zapraszamy na kuligi połączone z ogniskiem na śniegu z pieczeniem kiełbasek, grzanym winem i gorącym żurem a wieczorem na imprezy taneczne przy kominku.

Ponadto:

Na terenie ośrodka

- Odkryty basen pływacki z podgrzewaną wodą

- Mini SPA tj. sauna fińska, sauna na podczerwień, jacuzzi i siłownia
- Profesjonalny kort tenisowy,
- Boiska do siatkówki plażowej, badmintona,
- Tenis stołowy, piłkarzyki, rowery,
- Windsurfing, łodzie, oraz własny pomost dla wędkarzy

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: "Dom nad jeziorem" "Dom nad jeziorem"
  • 5

"Dom nad jeziorem" to bardzo fajne miejsce i na wypoczynek i na szkolenie. Mieliśmy tutaj wyjazd integracyjny i bardzo nam się tu spodobało. Bardzo pyszne jedzenie tak w ogóle, do tego życzliwy i pomocny personel ośrodka. Mieliśmy tu przy okazji małe szkolenie i infrastruktura do tego też okazała się na poziomie - sala konferencyjna była wyposażona we wszystko, co jest potrzebne w tym celu. Zdecydowanie polecam.


DODAJ KOMENTARZ +