Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Rewita Solina

Sprawdź dostępność
 • 3 Liczba sal
 • 230 Największa
  sala konferencyjna:
 • 633 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne nad jeziorem Obiekty konferencyjne w lesie Obiekty konferencyjne z basenem Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Ośrodku Rewita Solina organizowane są szkolenia, konferencje, warsztaty, imprezy firmowe i wyjazdy integracje. Do dyspozycji są 3 sale konferencyjne o różnej wielkości i specyfikacji.

Najwięcej osób, ponieważ aż 230 w układzie teatralnym, może pomieścić Sala Kinowa. Pozostałe dwie sale szkoleniowe w układzie tak zwanej „podkowy” obsługują maksymalnie 60 gości.

Pozwala to dostosować przestrzeń do charakteru spotkania. Uczestnicy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny:
- mikrofony bezprzewodowe,
- tablice suchościeralne,
- ekrany przenośne.

Sala Kinowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
230
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
390 m2
Wysokość (m)
10 m

Sala Sosna

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
60
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
94 m2
Wysokość (m)
3 m

Sala Jodła

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
60
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
3 m

Opis obiektu

Ośrodek Rewita Solina znajduje się w samym sercu Bieszczad, tuż nad pięknym Zalewem Solińskim. Obiekt ma niezwykłe położenie, które oferuje liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe. Zlokalizowany jest na południowym stoku góry ledwie 9 kilometrów od zapory solińskiej.

To doskonałe miejsce na odpoczynek, ponieważ bujna przyroda stanowi naturalną barierę przed smogiem i hałasem dużych miast. Taki rodzaj ucieczki od pędu życia docenią szczególnie osoby pracujące na co dzień w dużych aglomeracjach.

Ośrodek Rewita Solina posiada doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych, dlatego można tutaj zorganizować szkolenie, konferencję lub wyjazd integracyjny na wysokim poziomie.  


Pokoje

Ośrodek Rewita Solina oferuje 633 miejsca noclegowe rozlokowane w czterech rożnych budynkach hotelowych: Sosna, Jodła, Modrzew i Jawornik. Dodatkowo znajdują się tutaj dwie murowane wille mogące pomieścić po 6 osób każda.

W budynkach hotelowych znajdują się pokoje 2-, 3-, 4- i 6-osobowe. Posiadają różną wielkość i standard. Można zdecydować się także na luksusowe, przestronne apartamenty.

We wnętrzach panuje kameralny, rodzinny klimat. Goście mają dostęp do pełnego umeblowania i niezbędnych sprzętów, dzięki czemu pobyt jest komfortowy.  

Restauracja

Na terenie obiektu znajduje się przestronna kawiarnia z barem. 

Usługi dodatkowe

Dodatkowo Ośrodek Rewita Solina posiada:

- salę bilardową,

- kryty basen,

- saunę,

- jacuzzi,

- boiska i halę sportową,

- przystań żeglarską i port jachtowy,

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~20.49 km
Perełka Bieszczady
Perełka Bieszczady

Cisna

Zobacz
~27.44 km
Hotel **** ARŁAMÓW
Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów

Zobacz
~20.49 km
Perełka Bieszczady
Perełka Bieszczady

Cisna

Zobacz
~27.44 km
Hotel **** ARŁAMÓW
Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Ośrodek Rewita Solina
 • 5

Każdy kto planuje pobyt w Bieszczadach, czy to na płaszczyźnie służbowej czy prywatnej koniecznie powinien odwiedzić Ośrodek Rewita. I nie chodzi tutaj tylko o sam obiekt, ale przede wszystkim o jego lokalizację, której pozazdrościć mogą najwięksi hotelowi giganci. Doskonałe położenie, szczególnie w tak malowniczej krainie to klucz do sukcesu. Rewita doskonale to wykorzystała wdrażając w życie swoja świetną ofertę, w której bez problemu odnajdzie się każdy. Komfortowa baza noclegowa, liczne udogodnienia i atrakcje na świeżym powietrzu w połączeniu z funkcjonalnym zapleczem konferencyjnym zaowocowało w moim przypadku niezapomnianym wyjazdem integracyjnym! Mimo, że od tego czasu upłynęły dwa lata nadal z sentymentem wspominam ten czas :) Pozdrawiam serdecznie i żałuję, że tak daleko mam do Was, ale nigdy nie mówię nigdy, a więc do zobaczenia! Pozdrawiam, Dominik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij