Szybkie wyszukiwanie

Rewita Solina

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 6 Liczba sal
 • 230 Największa
  sala konferencyjna:
 • 633 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • 300 Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne nad jeziorem Obiekty konferencyjne w lesie Obiekty konferencyjne z basenem Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Ośrodku Rewita Solina organizowane są szkolenia, konferencje, warsztaty, imprezy firmowe i wyjazdy integracje. Do dyspozycji Goście oddano sześć sal konferencyjnych o różnej wielkości i specyfikacji. 

Najwięcej osób, ponieważ aż 230 w układzie teatralnym, może pomieścić Sala Kinowa. Pozostałe dwie sale szkoleniowe w układzie tak zwanej „podkowy” obsługują maksymalnie 60 gości. Dodatkowo dostępne są kameralne przestrzenie na małe spotkania do 24 osób. Różnorodność pozwala w pełni dostosować przestrzeń do charakteru spotkania i oczekiwań organizatorów. Uczestnicy mają również do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny, taki jak:

 • mikrofony bezprzewodowe,
 • tablice suchościeralne,
 • ekrany przenośne.

Ośrodek Rewita Solna jest dealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i plenerowych, biesiad dla grup zorganizowanych.


Rewita Solina - Sala Kinowa

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
230
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
390 m2
Wysokość (m)
10 m
Scena/Podest
Światło dzienne

Rewita Solina - Sala Jodła

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
---
Podkowa
60
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
3 m

Rewita Solina - Sala Żółta

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
24
Podkowa
16
Szkoła
18

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
35 m2
Wysokość (m)
---

Rewita Solina - Sala Zielona

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
24
Podkowa
16
Szkoła
18

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
35 m2
Wysokość (m)
---

Rewita Solina - Sala Niebieska

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
24
Podkowa
16
Szkoła
18

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
35 m2
Wysokość (m)
---

Rewita Solina - Sala Biała

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
60
Podkowa
40
Szkoła
40

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
102 m2
Wysokość (m)
---

Rewita Solina - Opis obiektu

Ośrodek Rewita Solina znajduje się w samym sercu Bieszczad, tuż nad pięknym Zalewem Solińskim. Obiekt ma niezwykłe położenie, które oferuje liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe. Zlokalizowany jest na południowym stoku góry zaledwie 9 kilometrów od zapory solińskiej.

 

To doskonałe miejsce na odpoczynek, ponieważ bujna przyroda stanowi naturalną barierę przed smogiem i hałasem dużych miast. Taki rodzaj ucieczki od pędu życia docenią szczególnie osoby pracujące na co dzień w dużych aglomeracjach. Ośrodek Rewita Solina ma doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych, dlatego można tutaj zorganizować szkolenie, konferencję lub wyjazd integracyjny na wysokim poziomie.  


Rewita Solina - Pokoje

Ośrodek Rewita Solina oferuje 633 miejsca noclegowe rozlokowane w czterech rożnych budynkach hotelowych: Sosna, Jodła, Modrzew i Jawornik. Dodatkowo znajdują się tutaj dwie murowane wille, które z powodzeniem przyjmą nawet sześcioosobowe grupy. 

W budynkach hotelowych znajdują się pokoje 2-, 3-, 4- i 6-osobowe. Posiadają one różną wielkość i standard, co pozwala na pełne dostosowanie się do oczekiwań Gości. Można zdecydować się także na luksusowe, przestronne apartamenty.

We wnętrzach panuje kameralny, rodzinny klimat, a Goście mają dostęp do pełnego umeblowania i niezbędnych sprzętów, dzięki czemu pobyt jest w pełni komfortowy.  

Rewita Solina - Restauracja

W ośrodku Rewita Solina funkcjonuje wyśmienita restauracja, która zaserwuje Gościom pełne aromatów dania tradycyjnej kuchni polskiej. Nowoczesne, stylowe i stonowane wnętrze pomieszczenia idealnie balansuje z wyśmienitymi potrawami w oryginalnej odsłonie. 

Rewita Solina - Usługi dodatkowe

Ośrodek Rewita Solina oferuje swoim Gościom również dodatkowe udogodnienia i atrakcje. Skorzystać można tutaj z: 

 • sali bilardowej, 
 • krytego basenu, 
 • sauny,
 • jacuzzi,
 • boiska, 
 • hali sportowej,
 • przystani żeglarskiej z portem jachtowym. 

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo przestrzeń świetnie sprawdzi się jako miejsce integracji i zabaw firmowych. 

Rewita Solina - Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~20.49 km
Perełka Bieszczady
Perełka Bieszczady

Cisna

Zobacz
~20.49 km
Perełka Bieszczady
Perełka Bieszczady

Cisna

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Rewita Solina
 • 5

Każdy kto planuje pobyt w Bieszczadach, czy to na płaszczyźnie służbowej czy prywatnej koniecznie powinien odwiedzić Ośrodek Rewita. I nie chodzi tutaj tylko o sam obiekt, ale przede wszystkim o jego lokalizację, której pozazdrościć mogą najwięksi hotelowi giganci. Doskonałe położenie, szczególnie w tak malowniczej krainie to klucz do sukcesu. Rewita doskonale to wykorzystała wdrażając w życie swoja świetną ofertę, w której bez problemu odnajdzie się każdy. Komfortowa baza noclegowa, liczne udogodnienia i atrakcje na świeżym powietrzu w połączeniu z funkcjonalnym zapleczem konferencyjnym zaowocowało w moim przypadku niezapomnianym wyjazdem integracyjnym! Mimo, że od tego czasu upłynęły dwa lata nadal z sentymentem wspominam ten czas :) Pozdrawiam serdecznie i żałuję, że tak daleko mam do Was, ale nigdy nie mówię nigdy, a więc do zobaczenia! Pozdrawiam, Dominik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij