Ośrodek szkoleniowo- wypoczynkowy

Olimp

5
Liczba sal
120
Największa sala konferencyjna
120
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji pięć w pełni funkcjonalnych sal konferencyjnych dla 120, 80, 60, 25, 20 osób z pełnym wyposażeniem: projektor multimedialny, nagłośnienie, rzutnik slajdów, ekran, tablice typu flipchart. Zapewniamy sprzęt RTV, faks oraz ksero.

Olimp - Opis obiektu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodków Zespołu Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Szklarskiej Porębie.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "OLIMP"

Położony w zaciszu leśnym, 15 minut spacerem od centrum Szklarskiej Poręby, oferuje wypoczynek i relaks zarówno gościom indywidualnym jak i uczestnikom szkoleń, konferencji i biznesmenom.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Rzemieślnik"

Zlokalizowany na stokach Gór Izerskich. Budynek otacza świerkowy las a z okien pokoi rozpościera się przepiękna panorama na szczyty Karkonoszy. Spacer do centrum miasta trwa około 20 minut.

Willa OLIMP Retro

To stylowo odrestaurowana i urządzona Willa pochodząca z XIX wieku. Dzięki zabiegom konserwatorskim obiekt został dokładnie oczyszczony z detali i innych szczegółów niezgodnych z tradycją historyczną.

W 1999r. uzyskał tytuł Mistera nadany przez architektów skupionych w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, na Karkonoskich Spotkaniach Architektury w Szklarskiej Porębie.
zdjęcie pokoju, Olimp, Szklarska Poręba zdjęcie pokoju, Olimp, Szklarska Poręba

Olimp - Pokoje

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3-osobowych oraz w pokojach typu studio i apartamentach.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "OLIMP" oraz Willa OLIMP Retro zapewniają 120 miejsc noclegowych w pokojach z pełnym wyposażeniem (TV SAT, telefon, radio).

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Rzemieślnik" posiada 110 miejsc noclegowych.
zdjęcie usługi dodatkowej, Olimp, Szklarska Poręba zdjęcie usługi dodatkowej, Olimp, Szklarska Poręba

Olimp - Usługi dodatkowe

    Oddajemy do Państwa dyspozycji:
  • Spa Studio Zdrowia i Urody: gabinet odnowy biologicznej, gabinet kosmetyczny, sauna fiińska, solarium
  • BASEN kryty, JACUZZI
  • Drewnianą WIATĘ przygotowaną do organizacji imprez plenerowych i biesiadnych (grille/ogniska, pieczenie barana prosięcia, pikniki itp.) Kawiarnię, salę bilardową, tenis stołowy
  • Duży parking

Dodatkowe atrakcje:

Studio Zdrowia i Urody "OLIMP": masaże klasyczne, lecznicze, perełkowe z tlenoterapią, borowinowe, sauna, studio kosmetyczne.Istnieje możliwość zakupu dowolnej ilości karnetów dla uczestników spotkania o wartości określonej przez Organizatora.

Bale, dyskoteki, dancingi, bankiety, uroczyste kolacje

Imprezy plenerowe (podchody "Poszukiwanie Skarbu Ducha Gór", paint-ball, gry terenowe, gry integracyjne na wysokości: zjazdy, wspinaczka skałkowa, mosty, itd.);

Wieczorne grillowanie pod wiatą. Pieczenie prosięcia, barana. Koszt od 700,00 - 1300,00 zł. Cena uzależniona jest od rodzaju podania oraz przyrządzenia. Jedna sztuka to około 25 porcji.

Kabaret "BBWN" w składzie Andrzej Machowski, Tadeusz Siwek - półtora godzinny program biesiadny rozbawi każdego uczestnika imprezy, urozmaici wieczór, zagrzeje do zabawy. Koszt podstawowy to 1500,00 zł netto.

Recitale: "Piosenka turystyczna", "Poezja śpiewana", czas trwania 1,5 godziny, koszt podstawowy 700,00 zł netto.

Pokazy tańca towarzyskiego: przedstawienie trwa ok. godz., cena od 600,00 zł netto.Bankiet z Iluzjonistą.

Wieczory w oprawie rycerskiej (pokazy walk).

Biesiady walońskie w Garze Mocy - w podziemiach Walończyków. Biesiada połączona z Celebrą Walońską i degustacją win. Po przejściu prób 4 żywiołów, uczestnicy otrzymują imienny certyfikat oraz gadżety, m.in.: waloński kubek, kamienny wisior.

Wycieczki z przewodnikiem (piesze do wodospadów Szklarskiej, autokarowe do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, itd.). Na życzenie prześlę program wycieczki.

Zimą polecamy: kuligi z pochodniami, wyprawę z instruktorem na nartach biegowych do Schroniska "Orle" na bigos i waloński napitek, zajęcia z instruktorem PZN - organizacja zawodów narciarskich (profesjonalne tyczki, miernik czasu, sędzia, nagrody - puchary)
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Olimp ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Szklarska Poręba

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja