Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Centrum Biznesowe Atrion

4
Liczba sal
40
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
250
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Do dyspozycji uczestników spotkań w Centrum Biznesowym Atrion znajduje się 12 sal konferencyjnych. Łącznie w obiekcie można obsłużyć 115 osób. Rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na swobodny dostęp do nich każdemu najemcy. Posiadają nowoczesny design oraz najwyższej jakości wyposażenie audiowizualne.

Udostępnione są małe sale dla 6-8 osób, które można wykorzystać podczas zebrań. W ofercie znajdują się także sale dla większych grup szkoleniowych i konferencyjnych. Organizatorzy mogą dobrać wielkość pomieszczenia do swoich aktualnych potrzeb. 

Wnętrza są klimatyzowane, co zapewnia komfort pracy o każdej porze roku. Posiadają dostęp do naturalnego światła oraz bezprzewodowego internetu. Sale konferencyjne mają przeszklone ściany, doskonałe oświetlenie, miękką wykładzinę oraz dostosowane do wymogów pracy stoły i krzesła.  

Centrum Biznesowe Atrion - Opis obiektu

Centrum Biznesowe Atrion to blisko 9000 m2 powierzchni użytkowej zlokalizowanych w Tychach, przy ulicy Towarowej. Obiekt ulokowany jest w samym sercu strefy przemysłowej, która integruje firmy z wielu branż. W pobliżu umiejscowione są przystanki autobusowe oraz trolejbusowe. Blisko biegną także drogi główne do Katowic oraz Bielska-Białej.

Nowoczesny budynek posiada trzy kondygnacje połączone ze sobą schodami oraz windą. W ofercie znajduje się 12 sal konferencyjnych, które mogą łącznie obsłużyć 115 osób. To doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, zebrań, narad, konferencji oraz warsztatów. Gościom udostępniono najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Wszystkie sale posiadają dostęp do szybkiego internetu, co pozwala bez przeszkód prowadzić wystąpienia, wyświetlać filmy oraz materiały szkoleniowe.

Przed budynkiem znajduje się 250 miejsc parkingowych. Centrum Biznesowe Atrion jest klimatyzowane oraz chronione przez całą dobę. Posiada nowoczesny system przeciwpożarowy oraz magnetyczny system otwierania pomieszczeń.  


Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Centrum Biznesowe Atrion - Restauracja

W budynku znajduje się bisto serwujące smaczne dania obiadowe, lunche oraz śniadania. Wśród propozycji znajdują się zupy, dania rybne, mięsne, jarskie, napoje oraz ciasta własnego wypieku.

Niskie ceny współgrają z wysoką jakością wykorzystywanych składników. Bistro jest świetnym miejscem na przerwę w konferencji lub swobodne spotkanie ze współpracownikami.  

Centrum Biznesowe Atrion - Usługi dodatkowe

Na gości zmotoryzowanych czeka 250 miejsc parkingowych. Budynek otaczają zadbane tereny zielone oraz nowocześnie rozbudowana infrastruktura. W ofercie biznesowej znajdują się także biurka na wynajem oraz możliwość prowadzenia wirtualnego biura.   

Opinie
4.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Centrum Biznesowe Atrion ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

Jeżeli szukasz miejsca w Tychach to Centrum Biznesowe Atrion jest rewelacyjne jeżeli chodzi o organizacje spotkania biznesowego czy małej konferencji. Sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dobrej jakości internet. Sale są dobrze doświetlone światłem dziennym i klimatyzowane. W bistro które znajduje się w budynku można zjeść ciepły oraz smaczny posiłek, polecam to miejsce w Tychach!

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Tychy

Hotel Tychy*** Prime
~2.59 km
Hotel Tychy*** Prime Tychy
Tylko ~2.59 km od Centrum Biznesowe Atrion
Hotel Modus
~13.46 km
Hotel Modus Łaziska Górne
Tylko ~13.46 km od Centrum Biznesowe Atrion
Q Hotel Plus Katowice
~17.01 km
Q Hotel Plus Katowice Katowice
Tylko ~17.01 km od Centrum Biznesowe Atrion
Multikino Katowice
~17.3 km
Multikino Katowice Katowice
Tylko ~17.3 km od Centrum Biznesowe Atrion
D9 space
~17.31 km
D9 space Katowice
Tylko ~17.31 km od Centrum Biznesowe Atrion
Hotel Senator
~17.48 km
Hotel Senator Katowice
Tylko ~17.48 km od Centrum Biznesowe Atrion

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz