Szybkie wyszukiwanie

Hotel Laworta

Sprawdź dostępność
  • 3 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel dysponuje klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które są przystosowane do organizacji kongresów, konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań grupowych. Sale wyposażone są w rzutnik folii, flip chart, ekran, tablice, nagłośnienie, internet.

Kongresowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Biała

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Smrekowa

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Opis obiektu

Hotel Laworta jest położony na południowym stoku góry Kamienna Laworta w Ustrzykach Dolnych. Z okien pokoi rozciąga się panorama miasta Ustrzyk jak również widok na pasmo Bieszczad. Obiekt posiada 134 miejsca w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Ponadto dysponujemy dwoma apartamentami 2 osobowymi każdy o powierzchni 75 m2.Do dyspozycji gości sauna, bilard, siłownia, kort tenisowy, monitorowany parking, restauracja, sala klubowa i regionalna karczma góralska oraz bacówka w której odbywają się imprezy integracyjne. Obiekt położony jest w parku co gwarantuje bliski kontakt z przyrodą, a także idealne warunki zarówno do wypoczynku jak i integracji.

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne, przestronne i w pełni wyposażone pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz 2 apartamenty.

Usługi dodatkowe

Hotel LAWORTA, położony na zboczu góry, z widokiem na panoramę Bieszczad, otoczony 2 ha parku jest już sam w sobie idealnym miejscem na odpoczynek od intensywnego trybu życia.

Goście naszego hotelu mają do dyspozycji szeroki wachlarz form spędzania wolnego czasu, do których należą kort tenisowy, siłownia, sala bilardowa i sauna. Dodatkowo apartamenty posiadają jacuzzi.

Specjalizujemy się w obsłudze i organizacji konferencji, spotkań integracyjnych jak i małych eventów w kameralnym gronie.Doradzimy menu, scenariusz imprezy, a także zapewniamy kompleksową aranżację wnętrz oraz stołów.Hotel LAWORTA organizuje imprezy plenerowe zarówno na terenie parku hotelowego. Oferujemy grillowanie, posiadamy pełen sprzęt cateringowy pozwalający na serwowanie wszelkiego rodzaju potraw.Dysponujemy kompleksowym wyposażeniem niezbędnym do organizacji oraz obsługi imprez plenerowych (tj. stoły, ławy, parasole, roll-bary z napojami gazowanymi oraz piwem, zastawę stołową). Dla grup zorganizowanych oferuje możliwość zorganizowania tematycznych imprez integracyjnych.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~11.92 km
Rewita Solina
Rewita Solina

Solina

Zobacz
~11.92 km
Rewita Solina
Rewita Solina

Solina

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij