Obiekt konferencyjny

City Hall

2
Liczba sal
170
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

City Hall zapewnia kompleksowe usługi z zakresu planowania i organizacji szkoleń, konferencji, pokazów, bankietów i imprez firmowych. Łącznie udostępnia 320 m2 powierzchni, mogąc obsłużyć grupy do 200 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji, wysokiej jakości sprzętowi oraz nowoczesnym wnętrzom zaprojektowanych w industrialnym stylu, posiada bardzo reprezentacyjny charakter. Do dyspozycji oddano:

  • open space o wielkości 170 m2,
  • antresolę o wielkości 40 m2,
  • strefę relaksu o wielkości 43 m2,
  • garderobę, szatnię oraz backspace.

City Hall posiada jedyną w Warszawie szklaną sceną, którą mówcy, prelegenci oraz artyści mogą wykorzystać podczas wystąpień. Ponadto, sala główna ma dużą bramę wjazdową, która umożliwia wjazd do środka samochodów, instalacji oraz dekoracji o ponad przeciętych rozmiarach.

Sale są profesjonalnie nagłośnione, oświetlone oraz posiadają dostęp do niezawodnego internetu. Na wyposażeniu znajdują się telewizory, projektory, a także nowoczesny sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnych. Garderoba o wielkości 9 m2 może pełnić funkcję VIP Room podczas niewielkich spotkań biznesowych, zaś otwartą przestrzeń sali głównej można wykorzystywać razem z antresolą, uzyskując w ten sposób aż 210 m2.  

City Hall - Opis obiektu

City Hall to nowoczesna przestrzeń eventowa o industrialnym charakterze, która znajduje się w zabytkowym budynku na Warszawskiej Pradze. Obiekt udostępnia łącznie 320 m2 powierzchni dostosowanej do obsługi grup konferencyjnych oraz bankietowych. Wnętrza zachowano w stylizacji czarno-białej, dzięki czemu idealnie pasują do każdego rodzaju wydarzenia.  


Sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, co pozwala stworzyć zachwycające show oraz podkreślić profesjonalny wymiar merytoryczny spotkań. Wyjątkowym atutem jest możliwość wjazdu do sali samochodem, a także dostęp do szklanej, modułowej sceny. Podczas wydarzeń obiekt zapewnia pełną obsługę, a tym także pomaga podjąć współpracę z firmami zajmującymi się oprawą cateringową, audiowizualną czy muzyczną. 

Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
City Hall Obiekt konferencyjny / 0 City Hall Obiekt konferencyjny / 1

City Hall - Usługi dodatkowe

W ofercie usług dodatkowych City Hall znajdują się, między innymi:

  • kompleksowa obsługa wydarzeń,
  • wynajem konferansjera,
  • obsługa graficzna, filmowa i muzyczna,
  • przygotowanie cateringu lub przerwy kawowej dla gości.

Uczestnicy wydarzeń mogą swobodnie korzystać z wyposażonego baru, szatni, garderoby, zaplecza sanitarnego oraz zielonego ogródka. City Hall posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i posiadających ograniczenia ruchowe.  

Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie City Hall ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Obiekt, do którego blisko było dojechać (niedaleko jest Dworzec Wileński) i wszyscy goście z tego powodu byli zadowoleni. Sala konferencyjna w pełni profesjonalna, wyposażona we wszelki niezbędny sprzęt. Do tego bardzo eleganckie lobby, robi duże wrażenie. Pracownicy obiektu pomogli nam w kilku rzeczach, bardzo za to jestem wdzięczny. Generalnie Production and Event House City Hall to bardzo dobry obiekt.

FAQ

Jakie wydarzenia można zorganizować w City Hall?

City Hall to nowoczesna przestrzeń w Warszawie, która wyróżnia się industrialnym charakterem. Umożliwia ona organizację różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych czy artystycznych. Z powodzeniem zorganizują tam Państwo m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, pokazy, prezentacje, kongresy, seminaria, sympozja, bankiety, gale, jubileusze oraz uroczyste spotkania firmowe. Ponadto, obiektu umożliwia wjazd samochodów do środka.

Jaką powierzchnią konferencyjną dysponuje City Hall?

City Hall umożliwia organizację nawet najbardziej wymagających eventów. Składa się on z 320 m2 powierzchni eventowej, która może służyć maksymalnie 200 osobom. Do dyspozycji gości pozostaje open space, którego metraż wynosi 170, antresolę o wielkości 40 m2, doskonałą strefę relaksu, która ma 43 m2 oraz garderobę, szatnię i backspace. Co ciekawe, obiekt ten jest jedynym w Warszawie, który dysponuje szklaną sceną - naprawdę robi ona ogromne wrażenie.

Gdzie dokładnie usytuowany jest City Hall?

City Hall usytuowany jest przy ul. Borowskiego 2 w Warszawie. Mieści się w zabytkowym, industrialnym budynku na Warszawskiej Pradze. To korzystna lokalizacja - w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, linia metra oraz przepiękny Miejski Ogród Zoologiczny. City Hall niewiele dzieli od najważniejszych ośrodków komunikacyjnych - do centrum mają Państwo zaledwie 4,7 kilometra, natomiast do Lotniska Chopina niespełna 12 kilometrów.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w City Hall?

City Hall skrojony został na miarę największych potrzeb, umożliwiając tym samym organizację światowej klasy eventów. Na wyróżnienie zasługuje jego wyposażenie. W obiekcie można liczyć na profesjonalne nagłośnienie oraz specjalny system oświetlenia. Są tam także telewizory, projektory, ekrany, flipcharty oraz Internet. Wszystkie pomieszczenia są tam klimatyzowane, co pozwala na komfort przebywania o każdej porze roku. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w City Hall znajduje się jedyna w Warszawie szklana scena, która skradła serce niejednego gościa.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w City Hall?

City Hall cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów biznesowych, dlatego przed dokonaniem rezerwacji, warto sprawdzić jego dostępność. Można to zrobić z poziomu naszej strony, wysyłając specjalny formularz. Jeśli już wiemy, że interesujący nas termin jest dostępny, możemy przejść do rezerwacji. Dokonać można jej na trzy sposoby - telefonicznie, mailowo lub podczas osobistej wizyty. Zarówno numer telefonu, jak i adres mailowy do obsługi obiektu znajduje się na naszej stronie.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz