Teatr/kino

KinoGram

9
Liczba sal
112
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
500
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

KinoGram na co dzień dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń wizualnych oraz oczywiście rozrywki. To znakomite miejsce zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Nie można jednak zapomnieć o klientach biznesowych, którzy w obiekcie także znajdują coś dla siebie!

Do ich dyspozycji oddane zostały wielofunkcyjne sale, które umożliwiają organizację szeregu różnorodnych spotkań biznesowych, edukacyjnych i artystycznych. W KinoGramie można z powodzeniem zrealizować m.in.

  • konferencje,
  • szkolenia,
  • warsztaty,
  • pokazy,
  • wykłady

Posiadamy siedem sal kinowych, które mogą być wykorzystywane jako sale konferencyjne. Niezależnie od tego czy organizujesz kameralne spotkanie z niewielką grupą, czy masową konferencję, Kinogram ma odpowiednie miejsce dla Ciebie. Największa sala pomieści liczbę 112 osób w ustawieniu teatralnym, zapewniając wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich uczestników.

KinoGram - Opis obiektu

KinoGram to absolutnie wyjątkowe miejsce w Warszawie, które usytuowane zostało w przestrzeni Fabryki Norblina. Jego wystrój w bezpośredni sposób nawiązuje do historii tego miejsca, wyróżniając się industrialnym charakterem.

Wnętrza obiektu zaaranżowane są w stylu vintage, który przypomina kadry z ery amerykańskich kin studyjnych. W KinoGram panuje fantastyczna atmosfera, której nie sposób zapomnieć!


Organizacja spotkań biznesowych i edukacyjnych w takich okolicznościach to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Miejsce to stworzone zostało z myślą o miłośnikach klimatycznych przestrzeni, którzy cenią usługi świadczone na wysokim poziomie oraz wszystko, co stylowe.

KinoGram mieści się w centrum stołecznego miasta, dając tym samym niemal nieskończone możliwości na zwiedzanie oraz odkrywanie wspaniałych zakątków Warszawy. KinoGram to nie tylko miejsce, gdzie można obejrzeć film, ale także przestrzeń, która inspiruje swoją wyjątkowością i niesamowitą atmosferą. 

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

KinoGram - Restauracja

KinoGram to nie tylko miejsce dedykowane projekcjom filmowym, ale również przestrzeń pełna specjalnych smaków, która zapewnia niezapomniane doznania kulinarne. Centralnym punktem tego miejsca jest wielofunkcyjny, 14-metrowy bar, który wzbudza zachwyt swoim wyglądem i oferowanymi możliwościami.

Goście mogą cieszyć się szerokim wyborem koktajli, które zostały stworzone i inspirowane szlagierami kinematografii. Barmani wykorzystują swoją kreatywność i wiedzę, aby stworzyć napoje unikalne pod względem smaku i prezentacji. Koktajle te stanowią swoiste połączenie sztuki i nauki, wzbudzając zainteresowanie zarówno kinomanów, jak i miłośników wyrafinowanych trunków.

Bar zapewnia komfortową atmosferę, która sprzyja nawiązywaniu relacji i tworzeniu nowych znajomości. Goście mogą swobodnie spędzać czas w towarzystwie przyjaciół, rodziny czy współpracowników, delektując się pysznymi przekąskami i autorskimi napojami.

Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie KinoGram ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz