Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Vizja Park

9
Liczba sal
463
Największa sala konferencyjna
45
Liczba miejsc noclegowych
162
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Do Vizja Park przynależy łącznie 118 sal szkoleniowo-konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, obejmującej od 30 do aż 456 m2. Zdolne są one do swobodnej integracji od 8 do 463 osób w zależności od wybranego wariantu. Udogodnieniem jest w nich możliwość dowolnej aranżacji, najbardziej adekwatnej w świetle zaplanowanego spotkania.

Wśród dostępnych przestrzeni obecnych jest 7 sal konferencyjnych (od 70 do 120m2) z modułowym systemem ścian, dzięki któremu możemy łączyć je w 2-, 3- bądź 4-segmentowe konfiguracje. Wykwalifikowany personel obiektu, na życzenie, zajmie się aspektami technicznymi w czasie realizacji wideo- lub telekonferencji wzbogaconych o transmisję online bądź tłumaczenie symultaniczne.

Z perspektywy najbardziej licznych wydarzeń - w tym ogólnopolskich czy międzynarodowych konferencji, wykładów naukowych lub sympozjów - sprawdzą się:

  • aula główna przeznaczona dla 463 uczestników w układzie amfiteatralnym,
  • 2 aule z pojemnością 296 miejsc siedzących,
  • 2 aule dedykowane dla 223 osób.

Najem auli można dodatkowo rozszerzyć o pojemne foyer (166m2) oraz salę z powierzchnią 153m2.

Wysoki standard pracy w obiekcie gwarantuje nowoczesne zaplecze multimedialne udostępniane gościom, w postaci rzutników, ekranów, tablic, czy dostępnych na życzenie: flipchartów, tablic suchościeralnych, kamery cyfrowej, mównicy, laptopa, mikrofonu. W wybranych salach wykorzystać można profesjonalne nagłośnienie.

Vizja Park sprawdzi się wobec kompleksowych projektów promocyjnych, wychodząc do firm z propozycją stoisk wystawienniczych. Na potrzebę tego typu eventów, udostępniane pod najem zostają hole, foyer oraz sale z mobilnymi recepcjami. Wyświetlaniu materiałów reklamowych przysłużą się natomiast obecne w budynku telewizory.

Jeżeli zaplanowane szkolenie przewiduje część warsztatową z użyciem komputerów, dla organizatorów pozostaje otwartych 7 pracowni komputerowych z liczbą stanowisk od 24 do 32. Dysponują one wysokiej klasy sprzętem z oprogramowaniami dostosowanymi do różnego charakteru zajęć - od warsztatów graficznych, poprzez programowanie, aż po bazy danych i statystykę.

Co więcej, Vizja Park oferuje najem 24 klas szkolnych na 20 lub 30 osób, a także sal specjalistycznych dostosowanych do symulacji oraz badań laboratoryjnych, czyli:

  • 1 salę symulacji procesów sądowych,
  • 1 pracownię chemiczną z dygestorium,
  • 1 pracownię biologiczną.

Vizja Park - Opis obiektu

Vizja Park to nowoczesny kampus otworzony we wrześniu 2019 roku, po którym możemy spodziewać się standardu skrojonego na miarę współczesnych oczekiwań. Budynek dysponuje powierzchnią ponad 30 000 m2, zapewniając warunki odpowiednie do realizacji projektów biznesowych oraz edukacyjnych za sprawą wyjątkowo rozbudowanej infrastruktury biurowo-eventowej.

Dodatkowo, na miejscu znajdziemy także strefę gastronomiczną, część rekreacyjną oraz wysokiej klasy zaplecze noclegowe ułatwiające organizację branżowych wydarzeń dla gości spoza miasta.

Vizja Park położony jest na ulicy Okopowej w Warszawie, w granicznym punkcie Śródmieścia, Woli oraz Żoliborza. Stanowi to doskonałą lokalizację zarówno z perspektywy podróży komunikacją miejską, jak i własnym autem. W pobliżu mieści się kilka przystanków tramwajowych, a także jedne z najbardziej znanych miejsc w Warszawie - Powązki oraz słynna Galeria Arkadia. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości oddany jest przynależący do obiektu parking podziemny na poziomie -1 oraz -2, przeznaczony na ok. 170 samochodów.

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Vizja Park Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 0 Vizja Park Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 1 Vizja Park Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 2

Vizja Park - Pokoje

Licząc się w faktem, że tak nowoczesna i rozbudowana infrastruktura edukacyjno-biznesowa przyciągać może wielu gości z różnych zakątków Polski, Vizja Park wyposażony został w bazę noclegową. Składa się na nią 15 pokoi w wariancie 1-, 2- oraz 3-osobowym. Wnętrza stanowią tu subtelną kwintesencję estetyki i komfortu w najlepszym wydaniu, na miarę luksusowych apartamentów. Pokoje dysponują osobnymi łazienkami.

Vizja Park - Restauracja

W kampusie usytuowana jest strefa gastronomiczna oferująca pełne usługi cateringowe, niezbędne zwłaszcza z perspektywy wielogodzinnych eventów. Catering obejmuje lunch oraz serwis kawowy. Na życzenie organizatorów spotkań, wydarzenie dopełnić mogą pożywne i aromatyczne przekąski wraz z gorącymi napojami.

Vizja Park - Usługi dodatkowe

W trosce o bezpieczeństwo pracowników i gości, obiekt jest monitorowany oraz pozostaje pod nadzorem ochrony. Na terenie budynku znajduje się również samoobsługowa szatnia. 

Wyjątkowe możliwości rekreacyjne stwarza natomiast obszerna hala sportowa w postaci boiska wielofunkcyjnego, przystosowana do takich dyscyplin jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej.

Vizja Park - Lokalizacja
Odległość od centrum4,5 km
Odległość od lotniska:10,5 km
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Vizja Park ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

FAQ

Jakim zapleczem konferencyjnym dysponuje Vizja Park?

Vizja Park to doskonały obiekt na biznesowej mapie Warszawy. Umożliwia on organizację nawet najbardziej wymagających konferencji, szkoleń, warsztatów i kongresów. Do obiektu przynależy łącznie 118 sal szkoleniowo-konferencyjnych, które zróżnicowane są pod względem powierzchni. Ich metraż to od 30 do 456 m2. Są one w stanie pomieścić od 8 do 463 osób. Dodatkowo, wśród tych pomieszczeń znajduje się 7 sal, które można dowolnie ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. W Vizja Park można liczyć również na pracownie komputerowe, których jest aż 7.

Czy Vizja Park dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Vizja Park to miejsce skrojone na miarę największych oczekiwań. Wszelkie udogodnienia, które się w nim znajdują, powstały z myślą także o osobach z niepełnosprawnościami. Doskonale poradzą sobie one zarówno w salach konferencyjnych, jak i w innych częściach obiektu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której szczegółowo zostały opisane wszystkie usługi obiektu Vizja Park.

Czy Vizja Park oferuje parking?

Bardzo ważną kwestią, na którą zwracają uwagę organizatorzy eventów biznesowych, są parkingi. Nic dziwnego - w końcu wielu gości to osoby przyjezdne z różnych zakątków kraju. Właściciele obiektu Vizja Park zdają sobie z tego sprawę, dlatego dla swoich klientów przygotowali przestronne, podziemne miejsca parkingowe. Są one w stanie pomieścić aż 170 samochodów osobowych.

Gdzie można przeczytać opinie o Vizja Park?

Opinie nt. obiektów konferencyjnych mają służyć nie tylko właścicielom i obsłudze, ale i wszystkim potencjalnym gościom. Warto się z nimi zapoznać przed dokonaniem rezerwacji chociażby ze względu na upewnienie Państwa w słusznym wyborze. Opinie znajdują się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie - jest to sekcja “komentarze”. Dodatkowo, po organizacji własnego eventu zachęcamy Państwa do podzielenia się swoimi wrażeniami.

Czy Vizja Park ma w swojej ofercie miejsca noclegowe?

Oferta obiektu Vizja Park jest bardzo bogata, wręcz kompleksowa. Miejsce to nie tylko wyróżnia się kapitalnym zapleczem konferencyjnym, ale i noclegowym. Vizja Park oferuje nowoczesne pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe. Jest to 15 pomieszczeń skrojonych na miarę nowoczesnych apartamentów, które wyposażone zostały w wysokiej klasy meble oraz wszystkie niezbędne udogodnienia oraz sprzęty multimedialne. Każdy pokój posiada osobną łazienkę.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz