Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Tadeusza Czackiego 3/5,
00-043 Warszawa,
mazowieckie
Zobacz na mapie
6
Liczba sal
400
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Obiekt udostępnia 6 sal konferencyjnych i sal szkoleniowych. Każda z nich posiada odmienną wielkość i specyfikację, dzięki czemu można dostosować powierzchnię do rodzaju wydarzania biznesowego. W Warszawskim Domu Technika NOT można zaplanować kameralne szkolenie na 15 osób, jak i duże seminarium o międzynarodowym charakterze.

W budynku funkcjonuje dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Największą przestrzeń posiada sala A. Może w niej zasiąść blisko 400 osób. Znajduje się tutaj wejście na dodatkowy balkon, który pomieści 50 gości. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Spotkania można nagrywać.

Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Wnętrza są jasne, dobrze oświetlone i nagłośnione. Do dyspozycji uczestników jest ekran i projektor multimedialny oraz sprzęt do tłumaczenia symultanicznego. Sale konferencyjne są klimatyzowane, dzięki czemu panuje w nich optymalna temperatura.  


Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. - Opis obiektu

Warszawski Dom Technika NOT znany jest również jako Gmach Stowarzyszenia Techników Polskich. To urokliwy, zabytkowy budynek pochodzący z początku XIX wieku. Odnosi się do architektury w stylu neobarokowym i neorokokowym, co tworzy jego niezwykły klimat.

Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy przy ulicy Tadeusza Czackiego. Oferuje komfortowe sale konferencyjne oraz przestrzenie biznesowe o różnej wielkości. Do dyspozycji jest także restauracja Avangarda.

Rozbudowana oferta biznesowa zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań. W Warszawskim Domie Technika NOT często planowane są prestiżowe spotkania o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i oświatowym.

 

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. - Restauracja

Obiekt gwarantuje także kompleksową obsługę gastronomiczną podczas odbywających się w gmachu imprez i wydarzeń biznesowych. Catering zapewnia restauracja Avangarda, która znajduje się w Domu Technika. Dzięki zachowaniu najwyższej jakości składników oraz umiejętnością kucharzy, posiłki na długo zapadają w pamięć gości. Menu jest indywidualnie dostosowywane do preferencji uczestników eventu. 

Lokal dysponuje salą restauracyjną, w której może zasiąść 80 gości. Dzieli się ona na brydżową oraz salę kominkową. Zaplanowanie odpowiednio zbilansowanej przerwy kawowej lub lunchowej jest wielkim udogodnieniem podczas długich szkoleń lub konferencji. Restauracja obsługuje także imprezy tematyczne, jubileusze i bankiety.  

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. - Lokalizacja
Odległość od centrum1,6 km
Odległość od lotniska:10 km
Opinie
5.00
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Kilka razy byłam w tym miejscu na konferencji. Za każdym razem wszystko idealnie przygotowane. Sale klimatyzowane, komfortowe, dobrze nagłośnione. Tłumaczenia też zawsze przebiegają bez problemu, obiekt jest dobrze do tego przygotowany. W całym budynku jest dużo przestrzeni, robi on duże wrażenie, jest bardzo ładny, zabytkowy. Ponadto pyszne jedzenie i dobra lokalizacja. Musze przyznać, że Warszawski Dom Technika Not to bardzo dobre miejsce na konferencję w Warszawie.

5

Warszawski Dom Technika NOT to często odwiedzany przez nas obiekt. Dlaczego? Jest zlokalizowany w samym sercu Warszawy, do tego ma bardzo dobre i świetnie wyposażone sale konferencyjne *my przeważnie korzystaliśmy z mniejszej sali - C). Catering zapewniła nam restauracja Avangarda - jedzenie pierwsza klasa, pyszne, świeże, aż chce się jeść i jeść :) Do tego bardzo miła obsługa, co nie zawsze się zdarza.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Hotel Warszawa*****
~0.21 km
Hotel Warszawa***** Warszawa
Tylko ~0.21 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
Pałac Staszica
~0.22 km
Pałac Staszica Warszawa
Tylko ~0.22 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
melt museum
~0.26 km
melt museum Warszawa
Tylko ~0.26 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
Hotel Gromada Warszawa Centrum
~0.28 km
Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa
Tylko ~0.28 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne Zielna / GreenBox na Zielnej
~0.54 km
Centrum Konferencyjne Zielna / GreenBox na Zielnej Warszawa
Tylko ~0.54 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
Restauracja Concept 13
~0.79 km
Restauracja Concept 13 Warszawa
Tylko ~0.79 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.
MYSIA 3
~0.82 km
MYSIA 3 Warszawa
Tylko ~0.82 km od Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz