Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Kampus Wielicki

2
Liczba sal
600
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Aula w układzie amfiteatralnym z 341 miejscami, dysponuje profesjonalną sceną, nowoczesnym systemem nagłaśniającym i oświetleniowym oraz najnowszej klasy sprzętem audiowizualnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy także stylowo urządzone foyer, gdzie można zorganizować przerwę kawową lub lunch.

26 nowoczesnych sal wykładowych, mogących pomieścić do 40 osób każda. Sale posiadają stanowiska komputerowe, projektory multimedialne oraz tablicę audiowizualną. 


4 pracownie informatyczne z 20 niezależnymi stanowiskami komputerowymi. Mają one nieograniczony dostęp do Internetu oraz różnorodne oprogramowanie specjalistyczne. Całość w najwyższym standardzie.

Sale doskonale sprawdzą się podczas organizacji szkoleń, wykładów czy lekcji pokazowych. 

Kampus Wielicki - Opis obiektu

Kampus Wielicki to nowoczesny obiekt edukacyjny przeznaczony do obsługi m.in kongresów, konferencji naukowych, sympozjów, szkoleń, firmowych bankietów, pikników oraz wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Obiekt jest również przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów, recitali i kabaretów.


Dobra lokalizacja, sprawna infrastruktura wewnętrzna oraz przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych są niewątpliwie jego wielkimi zaletami.


Kampus Wielicki  dysponuje

• Aulą  na 341 miejsc z klimatycznym foyer

• Halą wielofunkcyjną o wymiarach 26x32m z widownią na 248 miejsc

• Holem wystawowo-cateringowym
• 26 salami szkoleniowymi

• 4 salami informatycznymi

• Pracownią gastronomiczną

• Bistro – obsługa cateringowa

• Zewnętrznymi boiskami sportowymi wraz z przestrzenią zieloną

• Parkingiem niestrzeżonym na ok.150                


Hala wielofunkcyjna umożliwiająca organizowanie szerokiej gamy imprez.  Sala jest dostosowana do funkcji zarówno sportowych, jak i różnych form aktywności artystycznych i kulturalnych.

Halę możemy dowolnie zaaranżować w salę bankietową mieszczącą nawet do 400 miejsc siedzących jak również salę koncertową na łączną liczbę do ok.600 osób. 


Dostępne sale wyposażone są w odpowiedni sprzęt multimedialny, który umożliwia organizację spotkań na najwyższym poziomie. 

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Kampus Wielicki - Restauracja

Nie bez znaczenia pozostaje obecność restauracji w murach obiektu. Oferta "Bistro" obejmuje business lunche, uroczyste kolacje i usługi cateringowe. Do każdego organizowanego wydarzenia zapewniamy obsługę cateringową na najwyższym poziomie z menu dopasowanym do indywidualnych oczekiwań klienta.

Kampus Wielicki - Usługi dodatkowe

Goście Kampusu Wielickiego w ramach przeprowadzonych szkoleń korzystać mogą również z recepcji konferencyjnej, szatni oraz przestronnego holu i foyer. Dodatkowo ciekawym urozmaiceniem spotkań biznesowych są oferowane w kompleksie usługi cateringowe.

Na terenie ośrodka znajduje się także przestronny parking na około 150 samochodów.

Kampus Wielicki w swej ofercie posiada również obiekty sportowe, do których zaliczyć można halę sportową oraz boiska idealnie nadające się do przeprowadzenia imprez sportowych.
Opinie
4.67
3 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Kampus Wielicki ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

Rewelacyjne miejsce, które miałam możliwość odwiedzić podczas odbywającej się tu konferencji. Mega nowocześnie, komfortowo, ładnie. Wszystko zadbane i dopracowane. Organizacja na najwyższym poziomie. Obiekt posiada ciekawe oferty. Sala przestronna, profesjonalnie wyposażona. Bardzo dobre nagłośnienie i oświetlenie. Miła obsługa, niezwykle pomocna. W Bistro mogliśmy smacznie zjeść i wypić pyszna kawę. Kampus Wielicki to bardzo ciekawe miejsce.

5

Kampus Wielicki jest naprawdę mega spoko, ma świetne sale konferencyjne, które są wyposażone we wszelki potrzebny sprzęt konferencyjny. Sala Audytoryjna naprawdę pierwsza klasa, super prowadziło się tam prezentację - super nagłośnienie, odpowiednia ilość dziennego światła. Do tego bardzo pomocny zespół pracowników. Dają też tutaj pyszną kawę, po prostu wow, można pić litrami. Jednym słowem obiekt wart polecenia, jeśli robicie imprezę w Krakowie.

5

Kampus Wielicki gościł nas podczas konferencji "Rola gier i zabaw w procesie dydaktycznym". W imieniu wszystkich kolegów, z którymi ją współorganizowałam, chciałabym serdecznie podziękować pracownikom Kampusu za ich wkład w organizację tego wydarzenia. Na marginesie pragnę podkreślić, że jest to niezwykle nowoczesny obiekt konferencyjny, który ma ogromne możliwości, aby zorganizować różnego rodzaju imprezy, a także dysponuje sprzętem i rozwiązaniami, których na próżno szukać w przypadku większości zagranicznych obiektów.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Wieliczka

Hotel Galicja
~1.74 km
Hotel Galicja Wieliczka
Tylko ~1.74 km od Kampus Wielicki
Kopalnia Soli "Wieliczka"
~1.86 km
Kopalnia Soli "Wieliczka" Wieliczka
Tylko ~1.86 km od Kampus Wielicki
Hotel Lenart****
~2.03 km
Hotel Lenart**** Kraków
Tylko ~2.03 km od Kampus Wielicki
Folwark Zalesie
~7.17 km
Folwark Zalesie Wieliczka
Tylko ~7.17 km od Kampus Wielicki
Dwór Sieraków
~8.1 km
Dwór Sieraków Dobczyce
Tylko ~8.1 km od Kampus Wielicki
Hotel Domus Mater
~9.28 km
Hotel Domus Mater Kraków
Tylko ~9.28 km od Kampus Wielicki
Hotel Krakus
~9.53 km
Hotel Krakus Kraków
Tylko ~9.53 km od Kampus Wielicki

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz