Szybkie wyszukiwanie

Hotel MARATON

Sprawdź dostępność
  • 1 Liczba sal
  • 40 Największa
    sala konferencyjna:
  • 27 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel MARATON dysponuje salą konferencyjną na 40-50 osób, wyposażoną w telewizor 47”, z możliwością podłączenia komputera. Nasza sala idealnie nadaje się się do omawiania założeń taktycznych drużyn sportowych oraz wszelkiego rodzaju konferencji, pokazów itp.

Sala 1

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
40
Podkowa
40
Szkoła
30

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
49,5
Wysokość (m)
4,5

Opis obiektu

Zapraszamy do nowo otwartego (wrzesień 2010r.) 2-gwiazdkowego hotelu „Maraton” znajdującego się niemal w centrum miasta, w budynku hali WOSiR (Wieluń, ul. Częstochowska 35), w której rozgrywane są mecze I ligi siatkówki.

W naszym obiekcie przenocować może 27 osób w pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Nasi Goście mogą korzystać z pozostałych obiektów WOSiR. Dlatego pobytem w hotelu powinny być też zainteresowane grupy sportowe.

Pokoje

Nasz hotel posiada 12 pokoi: 2 x 1-osobowe, 5 x 2-osobowe i 5 x 3-osobowe. Wszystkie łóżka mają długość 220 cm! Dlatego z naszego hotelu chętnie korzystają sportowcy, w tym siatkarze PlusLigi i I ligi. Poza wymogami obiektów 2-gwiazdkowych, każdy pokój spełnia kilka norm 3-gwiazdkowych, jak np.: lodówka, telefon, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, serwowane w hotelowym bufecie, w którym – po wcześniejszych uzgodnieniach - jest również możliwość podania kolacji i obiadów.

Usługi dodatkowe

Goście hotelu Maraton mile widziani są również na naszych obiektach sportowych. Nieodpłatnie mogą korzystać z krytej pływalni z nowoczesną sauną i sztucznego lodowiska. Oba obiekty znajdują się 500 m od hotelu. Ponadto po wcześniejszym uzgodnieniu, zapraszamy ze znajdującej się w tym samym budynku pełnowymiarowej hali oraz stadionu (2,5 km od hotelu) i boisk Orlik (500 m od hotelu).

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~38.71 km
Sommer Residence SPA & Wellness
Sommer Residence SPA & Wellness

Kluczbork

Zobacz
~38.71 km
Sommer Residence SPA & Wellness
Sommer Residence SPA & Wellness

Kluczbork

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij