Inne

Hotel Restauracja "SAGA"

3
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
30
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala bankietowa w Hotelu Saga, to sala szkoleniowo-bankietowa. W zależności od rodzaju imprezy przystosowujemy na bieżąco salę do specyfiki imprezy. Salę, można ustawić w najróżniejszych konfiguracjach, nawet w konfiguracji kinowej. Sala jest utrzymana w stylistyce nowoczesnej i posiada wysoką estetykę jej powierzchnia to aż 220 m2. Pomieszczenie jest oczywiście klimatyzowane i posiada dostęp do toalet. Sala jest w stanie pomieścić bez problemu nawet 150 osób. Dodatkowym atutem jest taras (w połowie zadaszony) i bezpośrednie wyjście na ogród. Posiadamy podstawowe przyrządy szkoleniowe.
Nasza ?Sagowa Chata? utrzymana w staropolskim drewnianym stylu, przykryta strzechą, daje niesamowite wrażenia biesiadowania w wiejskiej chacie. Izba stwarza fantastyczne możliwości zorganizowania biesiad, konferencji, czy innego typu imprez. W izbie znajdziecie Państwo drewniane stoły, drewniane dębowe ławy i drewnianą podłogę.

Hotel Restauracja "SAGA" - Opis obiektu

Hotel Saga położony jest na trasie Poznań - Bydgoszcz w miejscowości Zamość nie pełne 12 km przed Bydgoszczą. Bezpośrednio obok hotelu znajduje się stacja benzynowa. Ze względu na to położenie, naszymi gośćmi są najczęściej jadący z południa na północ Polski, goście bydgoskich targów, a także wycieczki. Hotel posiada 12 zacisznych pokoi o zróżnicowanej kolorystyce, każdy z osobną łazienką i telewizorem. Poza częścią hotelową na miejscu jest również stylowa restauracja i sale do organizacji imprez okolicznościowych oraz ogromny ogród letni. To właśnie na świeżym powietrzu organizujemy grilla, ogniska, czy biesiady z pieczonym prosiakiem. Wszystko zależy od naszych klientów, bo to oni mają czuć się zadowoleni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
zdjęcie pokoju, Hotel Restauracja "SAGA", Zamość zdjęcie pokoju, Hotel Restauracja "SAGA", Zamość

Hotel Restauracja "SAGA" - Pokoje

Hotel Saga posiada w swojej ofercie 12 pokoi. Pokoje prosimy wcześniej zarezerwować telefonicznie lub mailowo. Wszystkie pokoje są utrzymane w spokojnej i przyjaznej kolorystyce i standardowo wyposażone.
Na wyposażeniu znajduje się:
-Łazienka
-Telewizor
-Biurko-stolik
-Lampka nocna
-Szafa
-Półka wisząca
zdjęcie usługi dodatkowej, Hotel Restauracja "SAGA", Zamość zdjęcie usługi dodatkowej, Hotel Restauracja "SAGA", Zamość

Hotel Restauracja "SAGA" - Usługi dodatkowe

W naszym Hotelu posiadamy też saunę, bilard, stół do ping-ponga. Pozwolą one Państwu na relaks i aktywne spędzenie wolnego czasu.
Zajmujemy się organizowaniem wszelkiego typu imprezy plenerowe, oraz imprezy u klienta. Także w domu u klienta, gdzie klient otrzymuje całościową obsługę zamówionej imprezy począwszy od nakrycia stołów, poprzez podanie do stołu np. na naszych naczyniach, aż do końcowego sprzątania. Niczym się wtedy nie musi martwić, ani zmywaniem naczyń, ani wyżywieniem ani napojami i alkoholem, ani niczym innym.
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Hotel Restauracja "SAGA" ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Zamość

CITY HOTEL
~14.44 km
CITY HOTEL Bydgoszcz
Tylko ~14.44 km od Hotel Restauracja "SAGA"
Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Wiktorowo
~27.92 km
Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Wiktorowo Wiktorowo
Tylko ~27.92 km od Hotel Restauracja "SAGA"
Herbarium Hotel & SPA
~35.69 km
Herbarium Hotel & SPA Gąsawa
Tylko ~35.69 km od Hotel Restauracja "SAGA"
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
~46.95 km
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER Toruń
Tylko ~46.95 km od Hotel Restauracja "SAGA"
Hotel Poledno
~48.46 km
Hotel Poledno Bukowiec
Tylko ~48.46 km od Hotel Restauracja "SAGA"

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję