Hotel Gracja

Informacje podstawowe

Typ obiektu: Hotel 3-gwiazdkowy
Kod pocztowy: 66-400
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Dąbrowskiego 20 B
Województwo: Lubuskie
Telefon: 95 7 204 311
Fax:
E-mail:          recepcja@hotelgracja.pl

www.hotelgracja.pl

Opis obiektu

Hotel „Gracja”

zaprasza


  noclegi szkolenia, imprezy, konferencje
  SPA: basen, siłownia, jacuzzi, sauna, boisko do squasha, step-, aqua- aerobik, sala do tańcaMamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Gorzowa Wlkp. i naszego hotelu położonego w centrum miasta w uroczym miejscu nad cicho wijącą się rzeczką. Wiosną, latem oraz wczesną jesienią wszechobecna zieleń oraz świergot ptaków pozwalają zapomnieć o miejskim gwarze i skłaniają do wypoczynku i relaksu po trudach podróży, dniu pracy…
Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta pozwala na szybki dostęp do urzędów, instytucji, banków i centrów handlowych zapewniając Państwu udany i obfitujący w niezapomniane wrażenia pobyt.
Hotel gości turystów indywidualnych, rodziny, grupy, artystów, polityków oraz biznesmenów, którym zapewnia przyjemne warunki wypoczynku i pracy udostępniając m.in. bezpłatny internet.

Przyjmujemy wycieczki oraz grupy zorganizowane.
Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.
Gościom zmotoryzowanym zapewniamy strzeżony bezpłatny parking.

Lokalizacja

Odległość obiektu od:
lotniska: ok. 100 km
dworca kolejowego: 2 km
przystanku autobusowego: 2 km

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nazwa sali: Liczba miejsc w ustawieniu:
teatr bankiet szkoła
Sala 1 70 - -
Sala 2 - 30 -

W naszym hotelu mamy świadomość, że nieodzownym elementem współczesnych kontaktów międzyludzkich są różnego rodzaju konferencje i spotkania, zarówno służbowe jak i prywatne. Szeroka ich gama począwszy od pokazów po sympozja, od kameralnego spotkania rodzinnego czy firmowego po wesele, stworzą wyjątkowe możliwości i pozwolą osiągnąć sukces. Hotel Gracja jest do tego w pełni przygotowany.
Klimatyzowana sala konferencyjna dysponuje 70 miejscami. Wyposażona w najnowsze środki przekazu multimedialnego, aparaturę nagłośnieniową zapewnia skuteczny przepływ informacji, dbając o komfort uczestników i bezpieczeństwo danych. Dowolna aranżacja sali konferencyjnej.

Opis pokoi

Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1-, 2-, 3- osobowe oraz apartamenty (telefon, TV-SAT, bezpłatny Internet, biurko, radio-budzik, mini-bary, łazienki z natryskiem).
Pokoje 2-osobowe są z pojedynczymi lub z podwójnymi łóżkami.

Apartamenty 2-izbowe składają się z sypialni z dużym podwójnym łożem oraz salonikiem z rozkładaną sofą, ławą, fotelami, komodą, TV.

Usługi dodatkowe

Centrum rekreacyjne Gracja to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej aktywnych. Dla lubiących czynny wypoczynek oferujemy bogato wyposażoną siłownię, basen o wymiarach 13m/25m, boisko do squash’a, sala do tańca.

Zapewniamy bogatą ofertę zajęć dla kobiet i mężczyzn np.:

 • aqua aerobic,

 • step aerobic,

 • tao – bo,

 • kick – boxing,

 • aerobic – tae – bo,

 • taniec,

 • naukę pływania,

 • szeroki wachlarz masaży


 • Natomiast na chwilę relaksu i wypoczynku zapraszamy do jacuzzi, sauny, solarium.
  Proponujemy również przejażdżki rowerowe (wypożyczalnia w hotelu), a także przejażdżki rykszą hotelową.


  Obiekty w okolicy


  logo miniatura money.pl logo miniatura edustacja.pl logo miniatura newsline.pl logo miniatura www.gdanskconvention.pl logo miniatura www.biznes-hotel.pl
  Poradnik

  Zostaw maila, a otrzymasz bezpłatne "Vademecum organizatora konferencji i eventów".

  Wprowadź poprawny adres e-mail

  Pomyślnie zapisałeś się na naszą listę mailingową. Na adres e-mail podany w formularzu została wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Kliknij w link aby, potwierdzić rejestrację.

  Twój adres e-mail znajduje się już w naszej bazie danych.

  Niestety nie udalo zapisać się Twojego adresu e-mail w naszej bazie danych. Spróbój ponownie później.

  Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij