Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Gorzów Wielkopolski

: znaleziono 11 obiektów

Portal MojeKonferencje.pl sporządził bazę najlepszych obiektów szkoleniowych w Gorzowie Wielkopolskim. Regularnie korzystają z niej przedsiębiorcy, którym zależy na efektywności. Zapoznając się z zamieszczonymi prezentacjami mogą oni błyskawicznie podjąć decyzję związaną z wyborem miejsca zakwaterowania. Prezentowane hotele konferencyjne są sprawdzone i rekomendowane przez reprezentantów prestiżowych firm. Bez względu na grubość portfela, realizatorzy mogą pozwolić sobie na współpracę, ze względu na elastyczność ofert. Propozycje dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów, dając gwarancję pełnej satysfakcji. Dzięki charakteryzującej miasto uniwersalności, zarówno kameralne negocjacje, jak również eventy na szeroką skalę kończą się sukcesami. Dostępne sale konferencyjne różnią się pod względem wielkości oraz wystroju, jednak każda z nich wyposażona jest...

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Gorzów Wielkopolski

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Gorzów

Hotel Gorzów

Gorzów Wielkopolski

Inne

Maks. pojemność sali: 100 osób

Liczba sal: 4

Hotel oferuje trzy wielofunkcyjne sale wyposażone w niezbędny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia szkolenia, konferencji ...
 
 

w nowoczesny sprzęt, który ułatwia prowadzenie spotkań. Pracownicy zadbali o każdy detal związany z estetyką oraz funkcjonalnością pomieszczeń, co jest niezwykle odczuwalne podczas prowadzenia wydarzeń. Podstawą każdej podróży jest nocleg. Ośrodki konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim zadbały, aby goście mogli wypoczywać w niezwykle komfortowych warunkach. Wygodne łóżka oraz panująca w obiektach cisza stanową gwarancję przespanych nocy. Pełni energii goście już z samego rana chętnie podejmują się nowych wyzwań zawodowych lub wybierają się zwiedzić okolicę. Turyści są zachwyceni gorzowską Aleją Gwiazd, gdzie niczym w Hollywood, mogą przespacerować się podziwiając mosiężne tablice upamiętniające zasłużonych artystów. Składając hołd gorzowskim twórcom, warto zobaczyć także mural miejski, przedstawiający kasety stilonowskie, czyli dawny symbol miasta. Chcąc się nieco do edukować należy odwiedzić Kunę, najstarszy na świecie pływający lodołamacz, który obecnie pływa jako statek muzealno-szkieletowy. Można zasięgnąć tam mnóstwa informacji na temat żeglugi śródlądowej, budownictwa wodnego, ekologii oraz kultury . Oko cieszy także dawny port zimowy i stocznia rzeczna, budynek filharmonii oraz teatru. Dzięki takim atrakcjom, bez względu na pogodę z łatwością można zagospodarować czas wolny. Obiekty konferencyjne również przewidziały możliwość wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zapewniono gościom wiele rozrywek nie wymagających opuszczania budynków. Szczególną popularnością cieszą się zabiegi SPA, organizowane w restauracjach imprezy tematyczne oraz baseny. Goście z najróżniejszych zakątków kraju miło wspominają swój pobyt i chętnie powracają do ulubionych ośrodków szkoleniowych w Gorzowie Wielkopolskim.

Sale konferencyjne Gorzów Wielkopolski - FAQ

 

Dla kogo zostały stworzone obiekty w Gorzowie Wielkopolskim?

Obiekty w Gorzowie Wielkopolskim zostały stworzone absolutnie dla wszystkich – zarówno dla klientów biznesowych, przedsiębiorców, wykładowców, nauczycieli, jak i dla działaczy artystycznych oraz kulturalnych, a także rodzin chcących wypocząć. W gorzowskich obiektach odnajdą się osoby ceniące wysoki komfort, przestronność, profesjonalną obsługę i wyjątkowe przestrzenie. Pobyt w tych obiektach pozostanie w pamięci gości na bardzo długo.

Czy obiekty w Gorzowie Wielkopolskim posiadają miejsca noclegowe?

Obiekty w Gorzowie Wielkopolskim, poza tym, że są odpowiednim tłem dla wydarzeń typowo biznesowych, jak konferencje, szkolenia czy prezentacje, świadczą też usługi gastronomiczne oraz noclegowe. Często znajdują się w nich pokoje oraz apartamenty – zwykle 1-, 2-, 3- lub 4-osobowe. To nowoczesne, w pełni wyposażone przestrzenie, umożliwiające odpowiedni wypoczynek po kilkugodzinnych spotkaniach biznesowych.

Jakie są możliwości ustawienia sal konferencyjnych w Gorzowie Wielkopolskim?

Sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim są multifunkcjonalne. Oznacza to, że możliwa jest w nich organizacja wszelkiego rodzaju przedsięwzięć. Często łączy się to z koniecznością specjalnej konfiguracji przestrzeni. W gorzowskich obiektach jest ona jak najbardziej możliwa – zwykle sale dają możliwość ustawienia stołów i krzeseł w kombinacji teatralnej, szkolnej, bankietowej oraz tzw. podkowy.

Jakim sprzętem dysponują obiekty w Gorzowie Wielkopolskim?

Obiekty w Gorzowie Wielkopolskim wyposażone są w najwyższej jakości meble, akcesoria oraz sprzęty multimedialne i analogowe. W salach konferencyjnych znajdują się m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe oraz mikrofony. W niektórych obiektach można dodatkowo korzystać z laptopów oraz drukarek. Przed rezerwacją sali należy dowiedzieć się, czy eksploatacja sprzętu wliczona jest w cenę najmu, czy wymaga dodatkowej opłaty.

Czy sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim są klimatyzowane?

Sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, tym samym oferując im najwyższy standard usług. Świadczy o tym chociażby fakt klimatyzowanych pomieszczeń. Dzięki temu udogodnieniu pobyt w obiekcie – dłuższy bądź krótszy – jest niezwykle komfortowy o każdej porze roku. Bardzo wysoka temperatura w okresie letnim z pewnością nie zepsuje organizowanych przedsięwzięć.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij