Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Aktualności

4.10.2022

Stowarzyszenia Branży Eventowej zostało członkiem UFI!

Wrzesień był dla Stowarzyszenia Branży Eventowej miesiącem sukcesów! To właśnie wtedy zostało ono członkiem UFI, czego z całego serca gratulujemy!

29.09.2022

Hotel Marketing Conference - dowiedz się więcej o zbliżającym się evencie!

Hotel Marketing Conference już niebawem dostarczy osobom związanym z branżą hotelarską niezapomnianych wrażeń! W tym artykule zdradzamy co nieco na temat tego, co organizatorzy przygotowali dla uczestników przedsięwzięcia.

27.09.2022

Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów - hotel w centrum natury

Jedynie 30 kilometrów od centrum Warszawy mieści się on, Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, czyli idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych i imprez integracyjnych. To aż 11 ha terenu piknikowego, na którym znajduje się m.in. największy na Mazowszu namiot sferyczny.

23.09.2022

Ósma edycja Hotel Investors Meeting przed nami - bilety kupisz tylko do niedzieli!

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się ósma edycja Hotel Investors Meeting. Zapowiada się - jak zwykle - inspirująco! Sprawdź, co czeka na tym wydarzeniu i zdobądź ostatnie bilety.

22.09.2022

4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Krakowie? Wybierz Garden Square Hotel!

Garden Square Hotel to 4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Krakowie. Położony został jedynie 4 kilometry od pięknego Rynku Głównego. Wnętrza tego obiektu są równie imponujące, co jego oferta, o czym przekonasz się, czytając ten artykuł!

21.09.2022

Association News - Krytyczne spojrzenie na proces przetargowy (RFP) stowarzyszeń

Mamy przyjemność zaprezentować kolejny artykuł z cyklu Associations News, który stworzony został przez Annę Górską. Dotyczy on krytycznego spojrzenia na proces przetargowy (RFP) stowarzyszeń.

21.09.2022

Święta Bożego Narodzenia za 95 dni! Zacznij planować wigilię firmową

Końcówka września to odpowiedni czas, aby zacząć planować wigilię firmową. Tak się składa, że przychodzimy dziś ze świetną propozycją miejsca, które sprawi, że wspólne, świąteczne chwile będą pełne magii i niepowtarzalnej atmosfery!

20.09.2022

Hotel Natura Residence**** Business & SPA - 4-gwiazdkowy hotel na konferencję w województwie śląskim

Hotel Natura Residence**** Business & SPA to wyjątkowe miejsce na Śląsku, w którym można zorganizować szereg spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Poznaj atuty tego obiektu i przekonaj się, że warto zarezerwować tam salę konferencyjną.

15.09.2022

WenderEDU Business Center - centrum biznesu w sercu Wrocławia

Konferencja na wrocławskim Ostrowie Tumskim? To żaden problem, co potwierdza WenderEDU Business Center. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje 6 nowoczesnych sal biznesowych oraz różnorodne udogodnienia, o których więcej napisaliśmy w tym artykule.

14.09.2022

Największy event dla hotelarzy w Polsce tuż-tuż! To oczywiście Hotel Marketing Conference

HMC to zdecydowanie jedno z najciekawszych wydarzeń dla całej branży hotelarskiej, które zbliża się już wielkimi krokami! Tegoroczna edycja odbędzie się 24 i 25 października - zarówno na żywo, jak i w formie online. Nie może Cię zabraknąć!

13.09.2022

Hotel Nosselia***, czyli klimatyczny hotel na konferencję pod Warszawą

Hotel Nosselia reprezentuje warte uwagi obiekty konferencyjne pod Warszawą. Zrealizujesz tam jednak nie tylko spotkania biznesowe, ale też integracje, bankiety czy imprezy okolicznościowe. Koniecznie sprawdź ofertę tego obiektu!

9.09.2022

Raport ze spotkania walnego Stowarzyszenia Branży Eventowej

Zaledwie kilka dni temu, na początku września, odbyło się kolejne spotkanie walne Stowarzyszenia Branży Eventowej. Członkowie zespołu nie tylko omówili aktualnie najistotniejsze tematy, ale też zaplanowali kilka ważnych działań.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij