Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

21.02.2019

Nowe polskie menu w Restauracji La Rotisserie!

Odpowiednio skomponowane menu podczas bankietów oraz oprawa cateringowa szkoleń i konferencji to jedne z głównych elementów zapewniających gościom dobre samopoczucie. Zdrowe posiłki dodają sił do pracy i poprawiają koncentrację, dlatego Restauracja La Rotisserie w Hotelu Mamaison Le Regina Warsaw wprowadziła nowe polskie menu. 

20.02.2019

HOLISTIC MICE – Nowy wymiar Twojego spotkania!

Hotel Arłamów stawia za zadanie walkę ze zmęczeniem i znużeniem podczas długich wydarzeń biznesowych. Wprowadza więc nowe rozwiązania, które łączą pracę z odpoczynkiem, pomagając zachować dobre samopoczucie uczestników szkoleń czy konferencji.  

14.02.2019

Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Kluczem do sukcesu w biznesie jest umiejętność modyfikowania oferty w taki sposób, aby zawsze odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Dokładnie to, a nawet znacznie więcej, oferuje Hotel Diament we Wrocławiu. 

11.02.2019

Nowoczesny Hotel Testa nad piaszczystą plażą

Wielu organizatorów wyjazdów służbowych wybiera Sopot jako miejsce na konferencję, szkolenie z pracownikami lub imprezę integracyjną. Jedną z ciekawszych propozycji jest 5-gwiazdkowy Hotel Testa położony 55 metrów od piaszczystej plaży. 

11.02.2019

Rośnij na wiosnę z Hotelem Boss!

Hotel Boss przygotował specjalną wiosenną ofertę konferencyjną. Przerwy kawowe na świeżym powietrzu, menu pełne wiosennych smaków i wypiekane na miejscu pyszne ciasta ozdobione sezonowymi owocami? Sprawdź ofertę warszawskiego hotelu!

8.02.2019

Weekendowy relaks i biznesowe spotkanie w Evita Hotel & Spa

Komfort wypoczynku oraz wielofunkcyjne przestrzenie biznesowe- to dwa główne atuty, które sprawiają, że Evita Hotel & Spa jest doskonałym wyborem na pobyt indywidualny, jak i służbowe spotkanie.

5.02.2019

Sala konferencyjna ELZAB

Śląsk skupia wokół siebie działalność wielu małych, średnich i dużych firm. Przedsiębiorstwa różnych branż rozwijają się dzięki dogodnym warunkom, szczególnie wokół Katowic. Poszukując sali konferencyjnej w tym regionie można skorzystać z oferty ELZAB w Zabrzu.  

4.02.2019

Konferencje nad Motławą w Hotelu Królewskim

W Gdańsku na Wyspie Ołowianka, tuż nad brzegiem Motławy znajduje się Hotel Królewski. Czemu królewski? Otóż, każdemu z gości, niezależnie od powodu przybycia do obiektu. Zapewnia iście królewskie standardy wypoczynku. Jednocześnie jest świetnym miejscem na zorganizowanie konferencji nad morzem.  

30.01.2019

Niezwykłość, nowoczesność i elegancja na Dworze Kombornia!

Czy możliwa jest podróż w czasie z zachowaniem współczesnej wygodny? Owszem, jeśli udamy się do odrestaurowanego kompleksu w Korczynie. Dwór Kombornia Hotel & SPA jest nie tylko nowoczesny, ale również niezwykły i elegancki, dzięki czemu potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości! 

30.01.2019

Pałac Alexandrinum pod Warszawą spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających

Miejsce oddalone od miejskiego zgiełku, jednocześnie w bliskiej odległości od Warszawy? Pałac Alexandrinum oddalony zaledwie o 13 kilometrów od jej granic oferuje najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

29.01.2019

Hotel STOK SKI & SPA w Wiśle!

Jaki jest najlepszy sposób na to, aby spotkanie biznesowe przebiegło w 100% tak, jak sobie zaplanowaliśmy, a jednocześnie goście mieli zapewniony komfort wypoczynku? Odpowiedzią jest wybór na miejsce konferencyjne 4-gwiazdkowego Hotelu STOK SKI & SPA w Wiśle!

28.01.2019

Konferencja nad Czarnym Stawem!

Organizując wydarzenie firmowe, potrzebujemy miejsca wielofunkcyjnego, które dostosuje się do rodzaju spotkania oraz liczby gości. W takim przypadku świetnie sprawdzi się Hotel Czarny Staw położony na terenie rozbudowanego kompleksu konferencyjno-bankietowego. Obiekt zapewnia szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu dostosowuje się do naszych potrzeb.