Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

20.06.2018

Cluster Cowork otwiera nowy biurowiec w Krakowie

Cluster Cowork jest rozpoznawalną marką, która w stolicy małopolski oferuje wysokiej jakości usługi biznesowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z MC Real Property wkrótce możemy spodziewać się nowego biurowca!

19.06.2018

Wszechstronność podstawą sukcesu- Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Zespół Pensjonatów Dolina Białego w Zakopanem zapewnia niezwykłą atmosferę i wiele atrakcji dodatkowych. Oferuje bogate zaplecze konferencyjne, noclegowe oraz gastronomiczne. Staje więc na podium w rywalizacji o najbardziej wszechstronny obiekt konferencyjno- rekreacyjny.  

14.06.2018

Concept Music Art nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenia Branży Eventowej poszerzy swoje grono o krakowską markę CMA. Firma zajmuje się obsługą wydarzeń biznesowych na największą skalę. Zdecydowanie przyczyni się do ogólnego rozwoju całej branży.

13.06.2018

Hotel doskonały na każdą porę roku!

Hotel Pory Roku posiada różnorodną ofertę, która dostosowuje się nie tylko do wymogów klientów, ale także do charakteru i formy organizowanego spotkania biznesowego. 

7.06.2018

Hotel Afrodyta Business & Spa zdobył Certyfikat Jakości Roku 2018 Strony TripAdvisor!

Hotel Afrodyta Business & Spa pod Warszawą został laureatem konkursu Jakości Roku 2018 według opinii klientów Strony TripAdvisor! Nagroda w najlepszy sposób potwierdza, że oferta obiektu spełnia najwyższe standardy!

24.05.2018

Nieustanny rozwój! Pensjonaty Antałówka wzorem dla hoteli!

Zespół Pensjonatów Antałówka każdego dnia gromadzi rzeszę klientów indywidualnych i biznesowych. Jest to najlepszy przykład na to, że aby pozostawać konkurencyjnym, należy podejmować nowe wyzwania i nie bać się zmian na lepsze. 

22.05.2018

Cluster Conference gwarancją najwyższego standardu!

Cluster Conference to nowoczesne centrum konferencyjne, które mieści się w Orange Office Park w Krakowie. Obiekt jest w stanie organizować ogromne konferencje, jak i kameralne szkolenia przy zachowaniu najwyższego poziomu obsługi klientów. 

16.05.2018

Hotel Prawdziwie Polski

W Polsce widać coraz wyraźniejsze trendy, które przybyły do nas z innych części świata. W biznesie staramy się naśladować miejsca i firmy, które stały się potęgą. Czasem jednak warto zwrócić uwagę na to, co jest ciekawe na rodzinnych ziemiach. Hotel Polski Pod Białym Orłem jest idealnym przykładem.  

15.05.2018

Kameralne szkolenia w Hotelu Picaro Kraśnik Dolny

Duże koncerny często decydują się na nowoczesne gmachy lub przestrzenie targowe. Mniejsze firmy nie mają zapotrzebowania na sale konferencyjne przeznaczone na kilkaset gości. Poszukują miejsca o bardziej kameralnym klimacie. Takim obiektem jest 3-gwiazdkowy Hotel Picaro w Kraśniku Dolnym. 

14.05.2018

Kolorowa konferencja w Hotelu Picaro Stok

W biznesie nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Często wpadamy w zły humor i odczuwamy skutki stresu. Aby temu zapobiec warto jest wybierać takie lokalizacje jak Hotel Picaro w miejscowości Stok, który dodaje odrobinę kolorów do tradycyjnej wizji spotkania biznesowego. 

10.05.2018

Spotkanie biznesowe w samym centrum Poznania – Hotel Topaz Poznań Centrum

Hotel Topaz Poznań Centrum to doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego w samym sercu Poznania! Nowoczesna, wyposażona w niezawodny sprzęt multimedialny sala konferencyjna spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów!

8.05.2018

Coworking- czyli funkcjonalność i design w Working Balance Warszawa

Coworking umożliwia pracę w wynajętym biurze lub sali szkoleniowej. Takie rozwiązanie posiada liczne zalety, dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony małych i dużych firm. Jednym z najciekawszych tego typu miejsc jest Centrum Working Balance w Warszawie. 

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".