Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

16.11.2017

Świętuj w firmie, czyli o organizacji Wigilii pracowniczej

Planujesz Wigilię firmową w województwie kujawsko-pomorskim? Pałac Łazienki II w Ciechocinku przygotował dla Ciebie coś ekstra na tę szczególną okazję!

14.11.2017

Konferencja Event Biznes zakończona sukcesem

Konferencja Event Biznes, która organizowana była już po raz czwarty, zakończyła się ogromnym sukcesem zarówno pod względem dużej liczby gości, jak i pod kątem wystąpień mówców i wiedzy merytorycznej, jaką zyskali uczestnicy. Wydarzenie zorganizowane było w Warszawie przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

13.11.2017

Województwa i samorządy lokalne potrzebują nowoczesnej komunikacji

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w Rzeszowie odbędzie się za niecałe 3 tygodnie. To dobra okazja by poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu samorządowego.

9.11.2017

EuroHotel Swarzędz - konferencja w jednej z siedmiu nowoczesnych sal.

EuroHotel Swarzędz jest idealnym obiektem dla osób poszukujących obiektu konferencyjnego, który posiada zróżnicowaną i rozbudowaną ofertę. Obiekt dysponuje 7 salami konferencyjnymi, które dzięki wyposażeniu w nowoczesny, profesjonalny sprzęt multimedialny pozwalają na prowadzenie spotkań zgodnie z oczekiwaniami uczestników. Warto odwiedzić EuroHotel Swarzędz pod Poznaniem i przekonać się że to świetne miejsce.

7.11.2017

Zima na Mazurach? Tylko w Jabłoń Lake Resort!

Jabłoń Lake Resort poleca się na zimowe wieczory i spotkania biznesowe. Piękna okolica, komfortowe pokoje i nowoczesne zaplecze konferencyjne gwarantują udane połączenie pracy z wypoczynkiem.

3.11.2017

Pałac Mierzęcin opanowany przez utalentowanych kucharzy

Kilkudziesięciu uzdolnionych kucharzy i cukierników spotkało się w Pałacu Mierzęcin z okazji Światowego Dnia Szefów Kuchni. Było dużo wspólnej zabawy i wybornego jedzenia.

2.11.2017

Piękno, jakie warto poznać w Warszawie

Piękno znajdujące się w centrum Warszawy jest nowoczesną przestrzenią na wynajem. Dwie przestronne, rustykalnie i minimalistycznie urządzone sale dają wiele możliwości aranżacji zarówno w stylu formalnym, biznesowym, jak i swobodnym i artystycznym. Bar i strefa Lounge kuszą przytulnym klimatem i zachęcają do odpoczynku przy drinku czy lampce wina. 

31.10.2017

Coraz bliżej Targi DZIEDZICTWO

Już za kilka dni odbędzie się kolejna edycja Targów DZIEDZICTWO w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, warto się więc udać, bo będzie wiele ciekawych rozmów i wystaw.


31.10.2017

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Malaga zaprasza na spotkanie w ogrodzie

Wśród wielu obiektów oferujących zaplecze konferencyjne, Centrum Konferencyjno – Bankietowe z Noclegami Malaga wyróżnia się nie tylko wysokiej klasy sprzętem technicznym i profesjonalną obsługą, ale też pięknym otoczeniem - zadbanym zielonym ogrodem, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza, zrelaksować się i odczyścić umysł.

26.10.2017

POWER’s Day – piątek, 13. października– Jubileusz Agencji POWER

W ubiegły piątek Agencja POWER hucznie świętowała swój jubileusz podczas urodzinowej gali Power’s Day. Zdradzimy Wam trochę sekretów z przebiegu przygotowań.

26.10.2017

Konferencja w eleganckich wnętrzach w Hotelu Kossak

Hotel Kossak znajdujący się w centrum Krakowa oferuje atrakcyjne centrum konferencyjne z trzema wyposażonymi salami, dwie restauracje i miejsca noclegowe w 60 pokojach. Na dach obiektu znajduje się taras widokowy z najlepszym w miejsce widokiem na piękne zabytki. Doświadczony personel podchodzi do każdego indywidualnie i dba o zaspokajanie wszystkich potrzeb gości.

24.10.2017

Nowe oblicze Sheraton Warsaw Hotel

Warszawski hotel uległ całkowitej renowacji. W Sheraton Warsaw Hotel odnowiono wszystkie pokoje hotelowe, by jeszcze bardziej wpasowywały się w potrzeby gości. Należąca do grupy Marriott International Inc. sieć Sheraton Hotels & Resorts ogłosiła, że hotel...

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".