Hotel Golden Tulip Warsaw Airport
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

19.09.2017

Konferencja w Wielkopolsce? Hotel Jarota zaprasza!

Hotel Jarota w Jarocinie oferuje zarówno profesjonalne zaplecze konferencyjne, jak i szeroką ofertę atrakcji rekreacyjnych. Cały dzień spędzony na sali konferencyjnej można też przyjemnie zakończyć w salonie piękności Noele.

18.09.2017

Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Hotel Altus Prestige to nowoczesny hotel w centrum Katowic. Jego zaplecze techniczne, profesjonalna obsługa gastronomiczna oraz miejsca noclegowe na najwyższych piętrach budynku pozwala na organizację spotkania biznesowego, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

15.09.2017

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

W dniach 30.11 - 01.12.2017r. w Rzeszowie odbędzie się VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Na wydarzenie zapraszane są osoby, które chcą poszerzać wiedze z zakresu promowania i kreowania wizerunku miast i regionów.

14.09.2017

Spotkanie nad morzem w Hotelu Radisson Blu Gdańsk

Hotel Radison Blu Gdańsk to położona w zabytkowej części miasta oaza spokoju w nowoczesnej odsłonie, która idealnie nadaje się na organizację każdego eventu w sercu Gdańska. Spotkanie biznesowe może mieć zupełnie swobodny, relaksujący charakter, a wiadomo, że przy szumie fal i morskiej bryzie odpoczywa się najlepiej.

12.09.2017

Szkolenie u podnóży górskich szczytów – zapraszamy do Hotelu Beskidian

Szkolenie czy wyjazd integracyjny? A może jedne i drugie? Hotel Beskidian przygotował bogatą ofertę dla firm chcących zorganizować każdy wyjazd firmowy. Do dyspozycji gości przeznaczono pięć nowoczesnych sal konferencyjno-szkoleniowych, 75 miejsc w pokojach oraz wiele atrakcji dla wszystkich gości.

11.09.2017

CKK Jordanki – nowoczesne miejsce konferencyjne w sercu Torunia

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to nowoczesne miejsce tętniące życiem. Odbywają się tu koncerty, przedstawienia teatralne, baletowe i operowe, seanse kinowe, wystawy – słowem wszystko, co wiąże się z kulturą.

8.09.2017

Rynek Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017 - portal MojeKonferencje.pl znów najlepszy

To już kolejna edycja raportu "Rynek  Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017", który został opublikowany na łamach magazynu Biznes Hotel.

8.09.2017

Niezwykły ukraiński folklor oraz unikalna wystawa rzeźby w ramach XXX jubileuszowego Forum Humanum Mazurkas

W pierwszą niedzielę września w wypełnionej po brzegi sali Zeus MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbyło się zapierające dech w piersiach muzyczno – taneczne przedstawienie. Za sprawą Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca Ukrainy im. G.Wieriowki zgromadzeni goście mogli poznać tradycję i piękno Ukrainy oraz prawdziwą kozacką dumę.

7.09.2017

Nowoczesność na tle ciekawej historii w Hotelu Almond w Gdańsku

W czterogwiazdkowym Hotelu Almond w centrum Gdańska historia spotyka się z nowoczesnością. Kiedyś pralnia garnizonowa, później fabryka kakao i marcepanu, a dziś luksusowy hotel.

6.09.2017

Spotkanie biznesowe w zalewie rzeki Mrogi

Informacje przekazywane podczas szkolenia są najważniejsze, ale należy pamiętać również o zadbanie o odpowiednią atmosferę oraz miejsce przeznaczone na biznesowe spotkanie. Hotel nad Mrogą – 5 hektarów terenów zielonych, malownicza okolica oraz wiele atrakcji – to idealne miejsce na zorganizowanie udanego spotkania biznesowego.

5.09.2017

Kaszubska sielanka i spokój na szkoleniu w Hotelu Kiston

Cisza, spokój, piękny widok na jezioro, wokół zieleń, a do tego kryty basen, spa, kręgielnia i jazda konna. To wszystko, a nawet jeszcze więcej w jednym miejscu - w Hotelu Kiston w samym sercu malowniczych Kaszub. W tym pełnym atrakcji i udogodnień miejscu, personel zorganizuje szkolenie, spotkanie biznesowe czy imprezę okolicznościową, na najwyższym poziomie, a goście zapamiętają ten wyjazd na długo.

1.09.2017

Przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes trwa tylko do jutra!

IV edycja Event Biznes odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Kolejny już raz będzie to okazja na spotkanie się osób zainteresowanych organizacją wydarzeń. Celem konferencji jest analiza oraz rozmowa na temat najnowszych trendów na rynku eventowym

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".