Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

17.08.2018

Niezwykła konferencja w Warszawie- Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Każdy event, szkolenie czy konferencja jest równie ważna dla rozwoju pracowników lub firmy. Ważne jest więc wybieranie takich miejsc na ich organizację, aby były zarówno nowoczesne, jak i niepowtarzalne. Wśród obiektów w Warszawie góruje Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego.  

12.08.2018

Przyjemne z pożytecznym? Szkolenie w Hotel Korona SPA & Wellness pod Lublinem!

Szkolenie czy konferencja nie muszą wiązać się tylko z długimi godzinami wytężonego umysłu i pracy. Hotel Korona przygotował atrakcyjną ofertę, która pomoże połączyć pracę z przyjemnością i relaksem. Pomogą w tym nowoczesne sale, klimatyczna restauracja i bogata oferta SPA.

9.08.2018

HAVET Hotel Resort & Spa***** Dźwirzyno

Havet Hotel to 5-gwiazdkowy obiekt, który łączy rozbudowane zaplecze noclegowe, gastronomiczne i konferencyjne. Bliskość plaży oraz zachwycające położenie na piaskowej wydmie powoduje, że to doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny lub szkolenie nad morzem.  

9.08.2018

Obudź swoje zmysły i zasmakuj tajemniczej kuchni lasu

Jeśli lubisz próbować nowych potraw, a jedzenie Cię inspiruje, przyjedź 24 sierpnia do miejscowości Siewierz na Górnym Śląsku i weź udział w kulinarnym spektaklu "Tajemnicza Kuchnia Lasu". Spróbuj dań tworzonych przez największych kulinarnych mistrzów w Polsce. 

8.08.2018

Miejsce na szkolenie w okolicach Warszawy?- Hotel Park Kajetany

Konferencje w Warszawie trwają niemal przez cały rok. Małe i duże firmy poszukują kreatywnych sal konferencyjnych o wygodnym położeniu. Hotel Park Kajetany oferuje oba te elementy, a dodatkowo serwuje smaczną kuchnię oraz zapewnia komfortowy nocleg.  

3.08.2018

Konferencja w wakacje? Tylko w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa na Mazurach!

Wakacje mogą być świetnym czasem na swobodne i ciekawe konferencje. Szczególnie, jeśli wybierzemy obiekt o charakterze wypoczynkowo - biznesowym, taki jak Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa w województwie warmińsko - mazurskim. 

20.07.2018

Konferencja w stylu staropolskim w Ostoi Chobienice!

Ostoja Chobienice łączy w sobie swojski klimat starej rodowej posiadłości, z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i gustownym wystrojem wnętrz. Powoduje to, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na organizację szkolenia w Wielkopolsce.  

17.07.2018

Wyjazdy firmowe, szkolenia i konferencje w Dworze Zbożenna

Sale konferencyjne znajdujące się na terenie mazowieckiego Dworu Zbożenna doskonale nadają się na organizacje szkolenia i konferencji na kilkadziesiąt osób. Dzięki malowniczym terenom wokół tego zabytkowego Dworu można również ciekawie zorganizować czas uczestnikom po skończonym spotkaniu.

10.07.2018

Miejsce na konferencję w Poznaniu? Hotel Safir zaprasza!

Jeśli szukasz kameralnego, ale nowoczesnego i dobrze skomunikowanego z centrum miasta miejsca na szkolenie lub konferencję w Poznaniu, Hotel Safir będzie dobrym wyborem.

6.07.2018

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Jesienią będziemy świadkami kolejnej edycji konferencji Event Biznes - największego wydarzenia w branży Eventowej. Przedsprzedaż właśnie ruszyła i potrwa do końca lipca.

5.07.2018

Beata Janas w II kwartale br. objęła funkcję dyrektora zarządzającego Hotelu Mościcki****Resort & Conference w Spale

Beata Janas została nowym dyrektorem zarządzającym Hotelu Mościcki w Spale. Swoje doświadczenie zdobywała przez lata w różnych hotelach i na różnych stanowiskach.

3.07.2018

Hotel Bania wciąż zaskakuje! W przyszłym roku otwiera nowoczesne Bania Conference Center!

W dążeniu do perfekcji, nie można siadać na laurach. Udowadnia to Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, który odpowiadając na rosnące zapotrzebowania rynku eventowego, otwiera w 2019 roku nowe Conference Center! Będzie to wisienka na torcie bogatej oferty noclegowej, gastronomicznej, sportowej i rozrywkowej obiektu.  

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".