Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA&Wellness ****
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

16.05.2019

TEMPLUM - Perełka łódzkiej architektury!

Czy szukasz miejsca na konferencję, występ lub pokaz, ale zależy ci, aby było inne od wszystkich? Cenisz sobie łączenie historii ze współczesnością? Na mapie ciekawych obiektów eventowych w województwie łódzkim jest TEMPLUM. Co to takiego? To właśnie prawdziwa perełka architektury!  

13.05.2019

Hotel Topaz w samym sercu Poznania

W Polsce rośnie zapotrzebowanie na kameralne miejsca spotkań biznesowych. Klienci cenią sobie przestrzeń, która będzie idealnie dostosowana do liczebności grupy konferencyjnej. Warto więc poświęcić uwagę Hotelowi Topaz w centrum Poznania. Oferuje 100 miejsc noclegowych i salę konferencyjną dla 50 osób, doskonale wpisując się w aktualne potrzeby gości. 

10.05.2019

Nowe możliwości biznesowe w Stadion Poznań

Stadion Poznań to nie tylko miejsce sportowych rozgrywek, ale także obiekt konferencyjny, który posiada ogromne możliwości organizacji różnego rodzaju eventów. Spotkanie biznesowe można tu urządzić w Szatni bądź Sali Konferencyjnej Lecha Poznań. To doskonały sposób na połączenie pracy z kibicowaniem.

8.05.2019

Konferencja na Mazurach w Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA

Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA to miejsce inne od wszystkich, ponieważ poza rozbudowanym zapleczem konferencyjnym posiada dostęp do portu żeglarskiego z własną flotą statków. Dodatkowo serwuje regionalne dania oraz zapewnia wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych.

6.05.2019

Sale konferencyjne dla 1600 osób w Hotel Ossa Congress & Spa

Wyjątkowe spotkania dla grup liczących sobie nawet 1600 osób możliwe są tylko w miejscach o rozbudowanej ofercie i doskonałym zapleczu technicznym. Jednym z nich jest Hotel Ossa Congress & Spa.

6.05.2019

Kolejny Open Day w Copernicus Toruń Hotel

Trzeci rok z rzędu odbył się w Copernicus Toruń Hotel Open Day, do udziału w którym zaproszono przedstawicieli firm i agencji eventowych. Nie zabrakło licznych atrakcji, które hotel przygotował wraz z CKK Jordanki.

2.05.2019

Druga młodość Starej Przędzalni

Historyczny klimat może świetnie dopełniać się z nowoczesnymi rozwiązaniami konferencyjnymi. Najlepszym dowodem na to jest Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrakowie, gdzie można zaplanować oryginalne spotkanie biznesowe.

2.05.2019

Letnie konferencje w Hotelu Boss***

Hotel Boss*** przygotował specjalną letnią ofertę konferencyjną dla klientów biznesowych. Na gości czekają tutaj przestronne, kompleksowo wyposażone sale szkoleniowe oraz przestrzenie doskonałe na organizację firmowego eventu integracyjnego - Karczma Góralska, Stary Młyn i strefa grillowa!

30.04.2019

Konferencja w ujęciu sztuki współczesnej- czyli spotkajmy się w Zamku Ujazdowskim!

Wydarzenia biznesowe stają się powoli odrębną dziedziną sztuki. Poza rolą informacyjną i edukacyjną, eventy firmowe spełniają zadania narzędzi marketingowych. Konieczne jest więc wprowadzenie do targów, seminariów i konferencji elementu show. Dostarczają go miejsca, takie jak Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowskich w Warszawie.

29.04.2019

Profesjonalizm w czystej postaci- Targi Lublin SA

Wydarzenia biznesowe, niezależnie od swojego rodzaju, posiadają charakter reprezentacyjny, informacyjny i reklamowy. Muszą spełniać określone wymagania merytoryczne i techniczne, aby zrealizować swoje założenia. Organizatorzy tego typu spotkań potrzebują sprawdzonych rozwiązań oraz profesjonalnie wyposażonych wnętrz, takich jakie oferują Targi Lublin SA.  

25.04.2019

Krakowski Coworking – wynajmij komfortowe i ciche miejsce do pracy

W Krakowskim Coworkingu możesz wynająć funkcjonalne sale konferencyjne oraz biurka na godziny. To doskonała opcja dla tych, którzy poszukują cichego i odpowiednio wyposażonego miejsca do pracy.

23.04.2019

Inwestycja w kadry- Arłamów Excellence Club!

Kadra menadżerska Hotelu Arłamów jako pierwsza w Polsce rozpoczęła program doradczo-rozwojowy Arłamów Excellence Club.  Szkolenie pozwoli podnieść kwalifikacje pracowników oraz poprawić jakość obsługi klientów.