Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

5.12.2018

Zobacz centrum szkoleniowo-konferencyjne GREEN BUSINESS CENTER

2 stycznie 2019 roku zostanie otwarte Green Business Center. To nowoczesna przestrzeń konferencyjno-szkoleniowa w Warszawie, która będzie odpowiedzią na potrzeby Klientów biznesowych. Tym, co zdecydowanie wyróżni obiekt na tle konkurencji będzie zastosowanie we wnętrzach biophilic design.  

4.12.2018

Kameralne spotkanie biznesowe w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce

Na polskim rynku górują małe i średnie przedsiębiorstwa, dlatego najczęściej organizowane są kameralne spotkania biznesowe w niewielkim gronie. Szczególnie w grudniu, gdy planowane są wigilie pracownicze, poszukiwane są lokale, w których można poczuć swobodną atmosferę. Jeśli zależy nam na eleganckim miejscu, w którym można wypocząć i dobrze zjeść, świetnym wyborem będzie Hotel i Restauracja Dwa Księżyce.  

3.12.2018

Value Based Leadership, czyli Ludzie pracują dla Ludzi

5 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja z serii spotkań prowadzonych przez znanego zapewne wszystkim mówcę Wojciecha Herrę. Tym razem tematem wydarzenia będzie Value Based Leadership.


30.11.2018

Hotel Milenium na Dolnym Śląsku poleca się na udane konferencje i wyjazdy firmowe

Szukasz odpowiedniego miejsca na organizację spotkania firmowego w województwie dolnośląskim? Dolnośląskie obiekty mają wiele do zaoferowania przedsiębiorcom i organizatorom wydarzeń z regionu. Dzisiaj przedstawiamy Wam jeden z nich.

28.11.2018

Hilton Berlin City East Side Gallery już otwarty!

W stolicy Niemiec 23 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie kolejnego hotelu marki Hampton by Hilton. Obiekt jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie na miejsca noclegowe i sale konferencyjne w Berlinie. 

23.11.2018

4 grudnia odbędzie się konferencja: "Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM" w Warszawie

4 grudnia w Warszawie odbędzie się debata dotycząca wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM. Omówione zostaną możliwości, jakie daje firmą system. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprawienie z niego korzystać, aby osiągnąć wszystkie oferowane korzyści.  

22.11.2018

Value Based Social Selling - konferencja z Wojciechem Herrą

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie nawiązać trwałe relacje z Klientami i jak wykorzystać rekomendacje tych aktualnych? Zapraszamy na konferencję z jednym z najlepszych mówców w Polsce - Wojciechem Herrą. Opowie, czym tak naprawdę jest Value Based Social Selling.

20.11.2018

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma Galitsyna Art. Group

Do grona firm SBE dołączyła grupa oferująca niekonwencjonalne pokazy artystyczne, które urozmaicają wszelkiego rodzaju eventy. Galitsyna Art Group zrzesza różnych artystów międzynarodowej rangi. Jej założycielką jest Tetiana Galitsyna, prekursorka sztuki Malowania Piaskiem. 

16.11.2018

Po raz kolejny rusza Akcja Charytatywna ELFY. Tym razem SBE będzie wspierać podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Od 8 lat Stowarzyszenie Branży Eventowej prowadzi zbiórki i akcje charytatywne dla tych najbardziej potrzebujących. W tym roku ELFY będzie wspierać podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci, która zajmuje się maluchami wymagającymi leczenia i rehabilitacji.

15.11.2018

Profesjonalnie, wygodnie i tanio- HL Hotel Lechicka w Poznaniu

Wiele czynników decyduje o sukcesie konferencji. Należy zwrócić szczególną uwagę na profesjonalne wyposażenie i wygodną lokalizacje. A aby nie nadwyrężyć swojego budżetu, organizacja konferencji nie powinna być także zbyt droga. Wszystkie te czynniki odnajdziemy w ofercie biznesowej HL Hotelu Lechicka w Poznaniu. 

14.11.2018

Podsumowanie Arłamów Business Challenge

W Hotelu Arłamów odbyło się kolejne wydarzenie dla sektora MICE. Od 28 do 30 października w Arłamowie zebrało się blisko 70 reprezentantów firm i korporacji z całej Polski podczas Arłamów Business Challenge. 

14.11.2018

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Turystyki TT Warsaw

W dniach 22-24 listopada 2018 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą Międzynarodowe Targi Turystyki TT Warsaw. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.