Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Aktualności

14.09.2020

Imprezy świąteczne w pandemii

Czas pomyśleć o Wigilii firmowej dla swoich pracowników. Wiele osób uważa, że w tym roku nie uda się zorganizować świątecznego spotkania. Poznańskie Concordia Design i Aula Artis wychodzą z propozycją, jak bawić się i dobrze, i bezpiecznie. 

7.09.2020

Meetings Week Poland 2020 już w przyszłym tygodniu!

Meetings Week Poland 2020 będzie okazją do przeanalizowania obecnej sytuacji w branży spotkań i wspólne ustalenie kierunku dalszego rozwoju sektora MICE. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej.

7.09.2020

Radisson dziękuje medykom za walkę z COVID-19. Polskie hotele tej sieci podarowały im 50 voucherów pobytowych

W ramach podziękowania polskie hotele sieci Radisson przekazały przedstawicielom Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” w Warszawie vouchery na weekendowy pobyt dla medyków.

4.09.2020

Można nawet spersonalizować stojak do dezynfekcji rąk w hotelu? Odpowiadamy: MOŻNA!

Dozownik płynu do dezynfekcji nie musi straszyć swoim wyglądem już od wejścia gości do budynku. A wręcz przeciwnie - może przyciągać uwagę swoim oryginalnym designem i zachęcać do użycia.

2.09.2020

#HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE - świętujcie Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter!

Wrzesień pod znakiem wdzięczności dla pracowników działu Służby Pięter! Ta międzynarodowa tradycja już na dobre zagościła w naszym kraju - i bardzo dobrze!

31.08.2020

Artur Derela nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Pan Artur swoją wiedzę z branży zdobywał w hotelach w całej Polsce, osiągając sukces za sukcesem. Od 1 września czekają go nowe zadania i nowe wyzwania.

29.08.2020

Przemysław Biechowiak dyrektorem Hotelu Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie

Od września Przemysław Biechowiak znany z Hotelu Safir w Poznaniu, zostanie dyrektorem hotelu w nadmorskim Darłowie. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu.     

28.08.2020

Mazowsze warte zainteresowania - katalog z rekomendowanymi obiektami na spotkanie biznesowe

Miło nam poinformować, że obiekty, z którymi współpracujemy, znalazły się w katalogu wydanym przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Zobaczcie, które obiekty z woj. mazowieckiego są rekomendowane przez to stowarzyszenie!

27.08.2020

Wirtualna rzeczywistość szansą na przetrwanie w czasach COVID-19 i zbudowanie swojej przewagi konkurencyjnej

Prezentujemy Wam wyniki badania przeprowadzonego przez agencje Everitum i KIKE Events nt. spotkań online i wirtualnej rzeczywistości. W badaniu wzięło tysiąc osób, a wśród nich właściciele firm, managerowie i pracownicy z całego kraju.

25.08.2020

PromocjaHotelu.pl: Wywiad z Maćkiem Strausem o rewolucji w Hotelu Afrodyta i o wyzwaniach w czasach epidemii

Bardzo ciekawy wywiad ukazał się wczoraj na blogu PromocjaHotelu.pl. Z rozmowy z Maćkiem Strausem, analitykiem i doradcą hotelowym, można się dowiedzieć m.in. jak hotelarze powinni dostosowywać się do obecnych realiów. Dowiemy się również, jaka jest nowa wizja hotelu, którym zarządza.

19.08.2020

Hybrydowe wydarzenie - sprawdź, na czym będzie polegać nowa formuła Meetings Week Poland

Z kwietnia na wrzesień - 8. edycja Meetings Week Poland nie mogła się odbyć kilka miesięcy temu, ale spokojnie. W połowie września będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniu organizowanym w nowej, nietypowej formie.

18.08.2020

Perła w samym środku Pojezierza Brodnickiego - sprawdź, co oferuje swoim gościom Hotel Pory Roku

Konferencja na Mazurach? Wyjazd firmowy nad jeziorem? Wypoczynek z rodziną na łonie natury? Na każdy z tych pomysłów mamy dziś jedną propozycję - Hotel Pory Roku! Dzięki komfortowym wnętrzom, profesjonalizmowi personelu, malowniczym terenom wokół i przestrzeganiu wszelkich zasad bezpieczeństwa hotel ten jest dzisiaj jedną z lepszych propozycji na Mazurach.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij