Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****

Aktualności

13.11.2019

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Czyli organizacja atrakcyjnego wyjazdu firmowego!

Na czym polega trend łączenia pracy z przyjemnością? W jaki sposób połączyć rekreację z pracą, aby uzyskać równowagę między tymi elementami? Dlaczego warto wpleść dobrą zabawę do szkoleń i konferencji firmowych? 

7.11.2019

Piknik firmowy pod Warszawą? Hotel Nosselia to jedna z najlepszych opcji

Wyjazd integracyjny w pobliżu Warszawy? Hotel Nosselia jest doskonałą opcją na kilkudniowy wypad firmowy, jak i wakacje z rodziną. Ten uniwersalny obiekt wybierają goście nie tylko ze stolicy, ale z całej Polski.

6.11.2019

Konferencja Bookassist już 19 listopada!

19 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja Bookassist. To jedyny w Polsce międzynarodowy event dla specjalistów z branży HoReCa, dyrektorów i managerów hoteli, pracowników działów marketingu i sprzedaży.

18.10.2019

MojeKonferencje.pl Patronem Medialnym Event Biznes 2019

Po raz kolejny patronujemy konferencji Event Biznes, czyli wydarzeniu, które gromadzi osoby związane z marketingiem, PR-em, HR-em oraz osoby zainteresowane najnowocześniejszymi trendami przemysłu spotkań. 

7.10.2019

Szkolenie nad morzem – sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze

Sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze wsparte o atrakcyjną ofertę noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną pozwalają zorganizować szkolenie nad morzem o wyjątkowym klimacie. Pozwala to poczuć urok nadmorskiej miejscowości również w okres jesienno-zimowy. 

4.10.2019

Raport MojeKonferencje.pl "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020"

Pojawiła się V edycja raportu specjalnego „Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020”, który pokazuje aktualne podejście rynku hotelarskiego do online marketingu w Polsce. Badania wskazuje, w jaki sposób obiekty konferencyjne wykorzystują narzędzia marketingowe, aby zdobyć klientów.  

3.10.2019

Zapraszamy do naszego stoiska na Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu

Od dzisiaj do jutra w Sali Ziemia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się 6. edycja Hotel Marketing Conference. Jako Patrona Medialnego konferencji nie mogło nas tam zabraknąć. Zapraszamy do naszego stoiska.

2.10.2019

Nowoczesne zaplecze oraz wygodna lokalizacja- Centrum Konferencyjne ADN w Warszawie

W jaki sposób zwiększyć szansę na powodzenie organizowanego przez nas wydarzenia biznesowego? Jakie czynniki wpływają na sukces przedsięwzięcia? Czym kierować się, dokonując wyboru najlepszego miejsca na konferencje, szkolenie czy warsztaty? 

26.09.2019

Już za kilka dni Hotel Marketing Conference! A na niej premiera najnowszego raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020".

Premiera 5. edycji raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych" przygotowanego przez MojeKonferencje i Profitroom będzie miała miejsce podczas Hotel Marketing Conference, która obędzie się 3-4 października na terenie MTP Poznań. Zapraszamy do naszego stoiska!

19.09.2019

Sala konferencyjna w Kompleksie Beskid!

Kameralny Kompleks Beskid w Spytkowicach jest świetnym sposobem na przełamanie jesienno-zimowej chandry. Posiada salę konferencyjną dla 80 osób oraz ponad 70 miejsc noclegowych, dzięki czemu może obsłużyć grupy firmowe, poszukujące wygodnego miejsca do pracy i integracji.

17.09.2019

Ruszyły zapisy na jesienną edycję konferencji Hotel Meeting!

Już 14 października startuje VI edycja konferencji Hotel Meeting, które odbędzie się na terenie Airport Hotel Okęcie. W programie znajduje się m.in. 10 prezentacji, 3 panele dyskusyjne oraz aż 14 warsztatów. 

16.09.2019

W listopadzie rusza Kongres Direct Booking w Krakowie!

19 października w Krakowie odbędzie się pierwsza międzynarodowa konferencja Direct Booking Kongres.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij