Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

18.04.2018

Sport to zdrowie! Trenuj umysł i ciało w Hotelu Forum!

Aby osiągnąć pełnię możliwości zawodowych ważne jest, aby jednocześnie trenować ciało i umysł. Praca pozwala nam się rozwijać, lecz aby tego dokonać potrzebujemy funkcjonalnych lokalizacji pod wydarzenia biznesowe. Pozwala to widzieć wyraźne efekty, czego dowodzi Hotel Forum Fitness Spa & Wellness w Lublinie. 

18.04.2018

Wielkie odliczanie! Zaczyna się Kongres Profesjonalistów PR!

Między 19 a 20 kwietnia trwać będzie Kongres Profesjonalistów Public Relations! Setki ekspertów zbierze się Hotelu Hilton Inn w Rzeszowie, aby poruszać kwestie wizerunkowe firm i marek! 

16.04.2018

Letnie konferencje, czyli biznes na świeżym powietrzu

Coraz częściej towarzyszy nam ciepła pogoda. Słonce jest istotne także w biznesie. O tym jak można wykorzystać wiosnę i lato podczas konferencji możemy uczyć się od Hotelu Boss.  

12.04.2018

Wiosenne konferencje w MCC Mazurkas

MCC Mazurkas poleca się na wiosenne konferencje. Atrakcyjna oferta, którą przygotował hotel, może przekonać wielu organizatorów konferencji do wybrania właśnie tego wyjątkowego miejsca pod Warszawą.

28.03.2018

Poradnik: Marketing internetowy dla hoteli. Pozycjonowanie i reklama online

Czym jest pozycjonowanie i jak sobie z nim radzić, by oferta hotelu dotarła do potencjalnych zainteresowanych? Poradnik skierowany jest do właścicieli hoteli i osób zajmujących się marketingiem. Przydatny zbiór informacji na temat reklamy w internecie i promocji zaplecza konferencyjnego.

26.03.2018

Co łączy event z bajkami Disneya? Podsumowanie Meetings Week Poland

Stowarzyszenie Branży Eventowej przedstawiło innowacyjny sposób postrzegania eventów na jednej z największych imprez branży. Podczas Meetings Week Poland mówiono o zaletach i metodach wizualizacji wydarzeń biznesowych, a całość spotkania okazała się wielkim sukcesem. 

26.03.2018

Odnowienie na wiosnę, czyli jak zadbać o dobre samopoczucie pracowników?

Organizując wyjazdy integracyjne, konferencje czy szkolenia warto czasem uwzględnić coś więcej niż zaplecze technologiczne oraz dogodną lokalizację. Wybierzmy miejsce, w którym nasza kadra poczuje się dobrze i komfortowo. Łącząc pracę z przyjemnością najlepiej docenimy pracowników. 

22.03.2018

Połączenie biznesu i wypoczynku - Trend Bleisure podbija Polskę

Nowy trend Bleisure odnosi się do wyjazdów służbowych, które są przedłużane o kilka dodatkowych dni. Umożliwia to zwiedzanie miasta, w którym odbywa się konferencja lub szkoleni. Hotel Hilton Garden Inn Krakow Airport idealnie wpasowuje się w tą modę. 

21.03.2018

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018

To już czwarta edycja raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych". To bogate źródło wiedzy na temat obowiązujących trendów w marketingu obiektów hotelowo-konferencyjnych. Dowiesz się jakie narzędzia są najskuteczniejsze i które przynoszą największe zyski.

9.03.2018

Kongres Profesjonalistów PR już w kwietniu

Najwięksi specjaliści z branży PR zbiorą się już 19-20 kwietnia w Rzeszowie. Tegorocznym tematem będzie zapobieganie kryzysu wizerunkowego w mediach. 

6.03.2018

Nowoczesna konferencja w starodawnym stylu

Obecne czasy narzucają na nas ciągły pośpiech i gonitwę za nowinkami technologicznymi. Hotele i ośrodki szkoleniowe proponują szklane, wysokie budynki zachowane w futurystycznych koncepcjach. Coraz ciężej być oryginalnym i wyjątkowym. Czasem jednak to co stare i klimatyczne sprawdza się także w biznesie. 

5.03.2018

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył Ptak Warsaw Expo

Największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej Ptak Warsaw EXPO dołączyło do członków Stowarzyszenia Branży Eventowej.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".