Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Aktualności

12.09.2019

Atrakcji bez liku- czyli niezapomniany event firmowy w centrum Polski!

Jak zorganizować niezapomniany event firmowy? Jakie atrakcje wybrać dla uczestników wyjazdu? Dlaczego wybór odpowiedniego miejsca ma tak wielkie znaczenie dla powodzenia przedsięwzięcia?

5.09.2019

Nowe pokoje i sale konferencyjne na 25-lecie Hotelu Anders

Hotel Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach świętuje 25 lat działalności i przechodzi metamorfozę – już do tej pory wyremontowanych zostało 26 pokoi. Wkrótce nowe oblicze zyskają także sale konferencyjne o powierzchni 420 m2. Przez następne dwa lata przebudowana zostanie znaczna część obiektu.  

3.09.2019

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter - podziękuj swoim pracownikom lub współpracownikom

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter przypada we wrześniu. W tym miesiącu międzynarodowe sieci hotelowe dziękują za trud włożony w pracę wszystkim pracownikom działu Służby Pięter. Karol Weber chce przenieść tę międzynarodową tradycję na grunt polski.

31.08.2019

Skuteczne sposoby pozyskania zaufania agencji eventowej przez hotel i hotelu przez agencję eventową

Co wpływa na długoletnią współpracę między agencjami eventowymi a hotelami? Jak zmienia się rynek spotkań branżowych? Dlaczego firmy wolą zlecać organizację evenów zewnętrznym agencjom? O tym wszystkim dowiesz się z raportu "Skuteczne sposoby pozyskania zaufania agencji eventowej przez hotel i hotelu przez agencję eventową". 

26.08.2019

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś"

Systemy ERP pomagają sprawnie funkcjonować przedsiębiorstwom. Wpływają na rozwój poszczególnych działów, co przekłada się na rozwój całej firmy. Systemom ERP zostanie poświęcona konferencja organizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu 28 listopada w Warszawie.

26.08.2019

Kibicuj naszym podczas trzech meczów z loży VIP, strefy GOLD lub strefy SILVER

Chcesz być świadkiem emocjonujących wydarzeń podczas trzech meczów polskiej reprezentacji? PGE Narodowy wychodzi z ofertą naprzeciw potrzebom fanów piłki nożnej i oferuje kupno pakietu "Trzy mecze reprezentacji", które umożliwiają oglądanie eliminacji do Euro 2020 ze specjalnych stref.

26.08.2019

Bajeczna konferencja w Hotelu Bajka!

Czy pamiętacie czasy dzieciństwa, gdy wierzyliście w bajki? Świat wydawał się wtedy radosny i pełen kolorów, a za każdym rogiem czekała nowa przygoda. Wraz z biegiem lat, coraz mniej wierzymy w to, czego nie możemy dostrzec. Czy jednak na pewno zniknęła z nas fascynacja magią, pięknymi krainami oraz zamieszkującymi je tajemniczymi stworzeniami? Czasem wystarczy bardzo niewiele, aby dodać rzeczywistości więcej kolorów. Do odbycia bajecznej podróży zaprasza Hotel Bajka, w którym nawet dorośli mogą przez chwilę poczuć się jak dzieci.  

23.08.2019

16-17 października odbędzie się Value Based Selling!

Od 16 do 17 października br. w Warszawie będzie mieć miejsce IV edycja konferencji Value Based Selling uznawana za najważniejsze wydarzenie dla profesjonalnych handlowców B2B. Organizatorem spotkania jest firma Wojciech Herra Doradztwo Personalne.  

21.08.2019

Enklawa ciszy i spokoju- Hotel Żubrówka w Białowieży!

Szkolenia i konferencje pozwalają się rozwijać, ale także mogą powodować stres i zmęczenie. Aby móc dobrze pracować, warto wybierać miejsca, które wprawiają gości w dobre samopoczucie. A trudno o przyjemniejsze otoczenie do pracy niż nasza bajeczna Puszcza Białowieska. To właśnie wśród lasów Białowieskiego Parku Narodowego znajduje się prawdziwa enklawa ciszy i spokoju, czyli 4-gwiazdkowy Hotel Żubrówka w Białowieży.  

20.08.2019

Tak blisko, tak spokojnie... magia dawnych murów Hotelu Almond

Większość baśni zaczyna się od słów: „Dawno, dawno, temu...”. Tak samo jest w tym przypadku, ponieważ goście przybywający do Gdańska, rozpoczynają swoją wyjątkową podróż. Wyprawa ta łączyć będzie przeszłość z przyszłością, stając się niezapomnianym wspomnieniem. Jak to możliwe? Na czym dokładnie polega magia dawnych murów w Hotelu Almond?

12.08.2019

Puchar Polski 2019 w Holiday Inn Warszawa Józefów

W Holiday Inn Warszawa Józefów odbędą się zawody w ramach Pucharu Polski 2019 w Minigolfa. 17-18 sierpnia na terenie Minigolf Józefów zmierzą się ze sobą zarówno zawodowi gracze, jak i amatorzy, chcący spróbować swoich sił.

12.08.2019

Urzekający koncert „Póki my żyjemy!" w MCC Mazurkas

Z okazji 7. edycji Forum Humanum Mazurkas, 27 lipca odbył się koncert pt. „Póki my żyjemy!". To było prawdziwe widowisko dla miłośników tradycyjnych tańców i śpiewów. Zgromadzeni goście mieli przyjemność zobaczyć ciekawe pokazy tańców polskich, brazylijskich i amerykańskich.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij