Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

24.05.2019

Spotkanie naprzeciw terminalu lotniczego w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Każdego dnia liczba podróżujących przez Kraków w celach biznesowych jest ogromna, dlatego tak wielkie znaczenie ma wybór odpowiedniej lokalizacji noclegowej i konferencyjnej. Zdecydowanie w tej kategorii przoduje Hotel Hilton Garden Inn Karków Airport położony na terenie lotniska w Balicach. 

23.05.2019

EXPO Kraków - mamy już 5 lat!

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków w tym roku kończy 5 lat! Co się zmieniło przez te lata i o początkach funkcjonowania centrum opowiadają  sami zainteresowani. Zapraszamy do lektury!

22.05.2019

Oferta dla organizatorów konferencji w Holiday Inn Warszawa Józefów

Specjalną ofertę dla organizatorów spotkań firmowych przygotował Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów. Sprawdź, co zawiera oferta oraz skorzystaj z uroków tego klimatycznego i pięknego miejsca.

21.05.2019

Zmiany kadrowe w międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group

W ciągu ostatnich miesięcy doszło do kilku zmian stanowiskowych w sieci Louvre Hotels Group. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie nowości zaszły w zespole tej międzynarodowej sieci, zapraszamy do lektury!

21.05.2019

Kameralne szkolenie w Pensjonacie Orlicka Skała

Przyjemna pogoda sprawia, że nabieramy sił do rozwoju oraz chętniej realizujemy postawione sobie cele. Doskonałym pomysłem, aby wykorzystać ten wiosenny przypływ energii, jest organizacja szkolenia lub warsztatów dla pracowników. Wyjazd w góry pozwala połączyć kreatywną pracę z wypoczynkiem. Jedną z ciekawszych propozycji na kameralny pobyt w górach jest oferta Pensjonatu Orlicka Skała w Dusznikach Zdroju.  

21.05.2019

Uroczyste otwarcie Minigolfa Józefów

11 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowej atrakcji w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów - Minigolfa. Nie zabrakło dobrej zabawy, zaproszonych gości i masy śmiechu.

16.05.2019

TEMPLUM - Perełka łódzkiej architektury!

Czy szukasz miejsca na konferencję, występ lub pokaz, ale zależy ci, aby było inne od wszystkich? Cenisz sobie łączenie historii ze współczesnością? Na mapie ciekawych obiektów eventowych w województwie łódzkim jest TEMPLUM. Co to takiego? To właśnie prawdziwa perełka architektury!  

13.05.2019

Hotel Topaz w samym sercu Poznania

W Polsce rośnie zapotrzebowanie na kameralne miejsca spotkań biznesowych. Klienci cenią sobie przestrzeń, która będzie idealnie dostosowana do liczebności grupy konferencyjnej. Warto więc poświęcić uwagę Hotelowi Topaz w centrum Poznania. Oferuje 100 miejsc noclegowych i salę konferencyjną dla 50 osób, doskonale wpisując się w aktualne potrzeby gości. 

10.05.2019

Nowe możliwości biznesowe w Stadion Poznań

Stadion Poznań to nie tylko miejsce sportowych rozgrywek, ale także obiekt konferencyjny, który posiada ogromne możliwości organizacji różnego rodzaju eventów. Spotkanie biznesowe można tu urządzić w Szatni bądź Sali Konferencyjnej Lecha Poznań. To doskonały sposób na połączenie pracy z kibicowaniem.

8.05.2019

Konferencja na Mazurach w Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA

Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA to miejsce inne od wszystkich, ponieważ poza rozbudowanym zapleczem konferencyjnym posiada dostęp do portu żeglarskiego z własną flotą statków. Dodatkowo serwuje regionalne dania oraz zapewnia wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych.

6.05.2019

Kolejny Open Day w Copernicus Toruń Hotel

Trzeci rok z rzędu odbył się w Copernicus Toruń Hotel Open Day, do udziału w którym zaproszono przedstawicieli firm i agencji eventowych. Nie zabrakło licznych atrakcji, które hotel przygotował wraz z CKK Jordanki.

6.05.2019

Sale konferencyjne dla 1600 osób w Hotel Ossa Congress & Spa

Wyjątkowe spotkania dla grup liczących sobie nawet 1600 osób możliwe są tylko w miejscach o rozbudowanej ofercie i doskonałym zapleczu technicznym. Jednym z nich jest Hotel Ossa Congress & Spa.