Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

14.03.2019

Nowe pakiety konferencyjne w Centrum Sportu i Rekreacji Olender!

Położone nad Wisłą Centrum Sportu i Rekreacji Olender wprowadza nowe pakiety dla klientów biznesowych. Do końca czerwca organizacja szkoleń i konferencji w obiekcie odbywa się na wyjątkowo preferencyjnych warunkach!  

13.03.2019

Organizacja spotkania, wydarzenia w historycznym Pałacu Lubomirskich w centrum Warszawy

Siedzibą BCC Events jest Pałac Lubomirskich w centrum Warszawy. W pałacowych wnętrzach organizatorzy spotkań biznesowych mają do dyspozycji kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

13.03.2019

Otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa ****

9 marca 2019 roku miało miejsce otwarcie 4-gwiazdkowego Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa zlokalizowanego w urokliwych Pieninach. Uczestnicy wydarzenia mogli liczyć na wiele atrakcji z tej okazji, a w tym kosztowanie specjałów Szefa Kuchni oraz zwiedzanie zakątków obiektu.  

12.03.2019

Sala konferencyjna na 400 osób w Park Inn by Radisson w Katowicach

Jedną z najlepszych propozycji sali konferencyjnej mogącej pomieścić nawet 400 osób, a jednocześnie zapewnić komfortowy pobyt gościom, jest Park Inn by Radisson w Katowicach.  To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na organizację prestiżowych, dużych wydarzeń biznesowych, takich jak konferencje czy seminaria. 

7.03.2019

Konferencja w Gdańsku- Radisson Hotel & Suites

Malowniczy i historyczny Gdańsk to główny cel podróży służbowych w Polsce. Nadmorski klimat miejscowości turystycznej łączy się z profesjonalną obsługą w hotelach, restauracjach i ośrodkach wypoczynkowych. Trójmiasto ma prawo rywalizować z największymi kurortami wypoczynkowymi w Europie. Wśród obiektów godnych polecenia znajduje się Radisson Hotel & Suites położony na Wyspie Spichrzów. 

4.03.2019

Pomysł na oryginalny event w Kopalni Soli Bochnia

Szkolenia, konferencje czy integracje wcale nie muszą być nudne! Aby urozmaicić spotkanie firmowe, warto jest wybierać niecodzienne miejsce i atrakcje, które na długo zapadną w pamięci gości. Świetnym pomysłem jest więc organizacja eventu w Kopalni Soli w Bochni. 

25.02.2019

Konferencja w sportowym klimacie

Hotel Olympic pod Poznaniem to dobra opcja na zorganizowanie konferencji, szkolenia i wyjazdu firmowego. Oryginalna architektura spodoba się nie tylko miłośnikom piłki nożnej, ale także innym gościom.

22.02.2019

Zaplanuj bankiet w Villi Aromat!

W życiu każdej firmy zdarzają się momenty wyjątkowe, które są warte upamiętnienia. Właśnie wtedy planujemy bankiety, bale, jubileusze lub imprezy integracyjne. Każde z tych wydarzeń wymaga odpowiedniej oprawy, którą tworzą: piękna sala bankietowa oraz smaczna kuchnia. Oba te elementy odnajdziemy w Villi Aromat we Włoszczowej.  

21.02.2019

Nowe polskie menu w Restauracji La Rotisserie!

Odpowiednio skomponowane menu podczas bankietów oraz oprawa cateringowa szkoleń i konferencji to jedne z głównych elementów zapewniających gościom dobre samopoczucie. Zdrowe posiłki dodają sił do pracy i poprawiają koncentrację, dlatego Restauracja La Rotisserie w Hotelu Mamaison Le Regina Warsaw wprowadziła nowe polskie menu. 

20.02.2019

HOLISTIC MICE – Nowy wymiar Twojego spotkania!

Hotel Arłamów stawia za zadanie walkę ze zmęczeniem i znużeniem podczas długich wydarzeń biznesowych. Wprowadza więc nowe rozwiązania, które łączą pracę z odpoczynkiem, pomagając zachować dobre samopoczucie uczestników szkoleń czy konferencji.  

14.02.2019

Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Kluczem do sukcesu w biznesie jest umiejętność modyfikowania oferty w taki sposób, aby zawsze odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Dokładnie to, a nawet znacznie więcej, oferuje Hotel Diament we Wrocławiu. 

11.02.2019

Nowoczesny Hotel Testa nad piaszczystą plażą

Wielu organizatorów wyjazdów służbowych wybiera Sopot jako miejsce na konferencję, szkolenie z pracownikami lub imprezę integracyjną. Jedną z ciekawszych propozycji jest 5-gwiazdkowy Hotel Testa położony 55 metrów od piaszczystej plaży.