Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Aktualności

30.05.2023

Konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM już w dniach 12-13 czerwca 2023 roku!

Już niedługo odbędzie się 11. edycja Konferencji MEETINGS WEEK Poland, podczas której podjęte zostaną istotne dla branży tematy. Wydarzenie będzie miało miejsce w salach konferencyjnych Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Dowiedz się więcej!

29.05.2023

Hotel Trylogia, czyli elegancki hotel na konferencję w okolicach Warszawy

Ten hotel to świetna propozycja dla miłośników historycznych wnętrz, literackich nawiązań i... profesjonalnej obsługi! Hotel Trylogia pozwala zarówno na skuteczny relaks, jak i na organizację nawet najbardziej wymagających eventów firmowych. Dowiedz się więcej!

27.05.2023

Antonińska Resort SPA - wyjątkowy obiekt na konferencję w Wielkopolsce

Interesują Cię hotele SPA w Wielkopolsce, które umożliwiają organizację imprez firmowych? A może szukasz przestrzeni na integrację nad jeziorem? Poznaj więc Antonińska Resort SPA, czyli obiekt podchodzący w kompleksowy sposób do realizacji wszelkich spotkań.

25.05.2023

Workin Senatorska - nowoczesne centrum coworkingowo-szkoleniowe w Warszawie

Nowoczesna przestrzeń eventowa, wielofunkcyjne sale szkoleniowo-konferencyjne oraz biurka na wynajem - m.in. to ma w swojej ofercie Workin Senatorska. Dowiedz się więcej!

23.05.2023

Sale wystawiennicze i konferencyjne w Warszawie - polecamy Instytut Wzornictwa Przemysłowego!

Koniecznie poznaj ten obiekt, jeśli interesują Cię sale konferencyjne na wynajem w Warszawie. Warto też dodać, że Instytut Wzornictwa Przemysłowego do dyspozycji gości oddaje też nowoczesne przestrzenie biurowe i wystawiennicze. 

21.05.2023

Hotel Conrad i Conrad Comfort - 4-gwiazdkowe hotele na konferencję w Krakowie

W stolicy Małopolski - w dodatku pod tym samym adresem - mieszczą się dwa atrakcyjne hotele na organizację spotkań biznesowych i imprez firmowych. To  Hotel Conrad i Conrad Comfort, które mają w swojej ofercie nie tylko nowoczesne sale konferencyjne. Dowiedz się więcej!

18.05.2023

Samo Centrum Wszechświata, czyli wyjątkowe miejsce na event w Warszawie

Szukasz klimatycznego miejsca na event w Warszawie, ale nie interesują Cię hotele lub centra konferencyjne? Preferujesz przestrzeń inną niż wszystkie, wyjątkową? Koniecznie poznaj Samo Centrum Wszechświata!

16.05.2023

Interesują Cię obiekty na konferencję w górach? Koniecznie poznaj Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun!

Konferencja lub spotkanie integracyjne w górach? Polecamy Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun! Z obiektu rozpościera się zachwycający widok na Tatry i Gorce, choć to dopiero początek jego zalet. Dowiedz się więcej!

15.05.2023

Kolejna konferencja z serii Leadership Skills - Przywództwo w organizacji - już 30-31 maja 2023 roku!

Pod koniec maja odbędzie się jedna z najbardziej inspirujących konferencji, mianowicie II edycja konferencji z serii Leadership Skills by Grand Lubicz "Przywództwo w organizacji". Będzie się ona skupiała na efektywnym zarządzaniu zespołem. Dowiedz się więcej!

12.05.2023

Moxo Restaurant & Club - ekskluzywna restauracja na event w Warszawie!

Myślisz, ze spotkanie biznesowe w restauracji to dobry pomysł? My nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości! Doskonały przykład stanowi Moxo Restaurant & Club, czyli ekskluzywny lokal w sercu Warszawy.

11.05.2023

Nosalowy Dwór Resort & SPA - największy resort na Podhalu, idealny na organizację spotkań biznesowych!

Konferencja lub szkolenie w samym sercu polskich Tatr? Polecamy Nosalowy Dwór Resort & SPA! W obiekcie zorganizujesz również spotkania integracyjne i skutecznie wypoczniesz po wymagającym dniu! 

8.05.2023

Saltic Resort & SPA Łeba, czyli luksusowy hotel na szkolenia i integrację nad morzem

Nowoczesna sala konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe, świetna kuchnia i basen z widokiem na sosnowy las - m.in. to właśnie oferuje Saltic Resort & SPA Łeba, czyli luksusowy hotel konferencyjny nad morzem. Dowiedz się więcej!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij