Szybkie wyszukiwanie
Varsovia Apartamenty

Aktualności

12.02.2020

Event firmowy z królewską oprawą - Pałac Alexandrinum

W bliskiej odległości od polskiej stolicy odnajdziemy wyjątkową propozycję miejsca konferencyjnego o wieloletniej historii. W Pałacu Alexandrinum możemy liczyć na indywidualne podejście do każdego eventu, sale w szlachetnej formie oraz szeroką ofertę rozrywek plenerowych w dworskim parku.

7.02.2020

Przed nami pierwszy Kongres Sprzedaży dla Hotelarzy - NSC Hotels

Kongres NSC Hotels to wydarzenie przygotowane dla wszystkich praktyków branży hotelowej, którzy pragną zaznajomić się z tajnikami procesu efektywnej sprzedaży i poszerzyć swoje horyzonty.

5.02.2020

Krzysztof Celuch autorem książki dedykowanej biurom marketingu miejsc

Niedługo na rynku ukaże się kolejna już publikacja Krzysztofa Celucha, poświęcona problematyce marketingu miejsc. Książka przyjmuje formę wartościowego poradnika, poruszającego wspomniane zagadnienie pod wieloma różnymi kątami.

5.02.2020

Coworking – trendem na 2020 rok

Klienci biznesowi coraz częściej decydują się na miejsca będące alternatywą dla klasycznych centrów konferencyjnych. Ogromne kompleksy wciąż skupiają wokół siebie zainteresowanie podczas dużych imprez firmowych, jednak w sektorze pracy indywidualnej można dostrzec obrót w stronę bardziej swobodnych przestrzeni coworkingowych.

4.02.2020

Nieszablonowe miejsce na miarę najlepszych konferencji, czyli Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to wyjątkowy, doskonale wyposażony obiekt, który powstał jako tło dla najlepszych wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Jest on gotów sprostać nawet największym wymaganiom.

3.02.2020

Rozwiń swoje kompetencje na tegorocznych targach z branży HoReCa

Największe targi z branży gastronomiczno-hotelarskiej odbędą się już w marcu tego roku w Nadarzynie. Zgromadzą one najznamienitszych praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w ramach szerokiej oferty pokazów i szkoleń.

30.01.2020

Nadchodzą kolejne spotkania Galaktyki Eventu 2020 - Mateusz Dróżdż najbliższym gościem

Jedyna taka konferencja w Polsce, która za sprawą serii spotkań online i na żywo przybliży wszystkim zainteresowanym tajniki organizacji eventów masowych. Najbliższe wydarzenie już dzisiaj!

29.01.2020

WEKTORY 2019 - Antoni Kubicki wśród wyróżnionych

Statuetka przyznawana co roku wybitnym osobistościom związanym z działalnością przedsiębiorczą, powędrowała na ostatniej ceremonii Wektorów do Antoniego Kubickiego.

28.01.2020

Małgorzata Jędrzejczyk awansowała na stanowisko dyrektor Hotelu Robert's Port w Starych Sadach obok Mikołajek

Pani Małgorzata Jędrzejczyk awansowała ze stanowiska menedżera sprzedaży na dyrektora w Hotelu Robert's Port Lake Resort & SPA w Starych Sadach obok Mikołajek. 

23.01.2020

Przeżyj najciekawsze wydarzenia 2020r. w prywatnej loży VIP na PGE Narodowym!

PGE Narodowy to jedna z najbardziej luksusowych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada elitarną klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums". Ten obiekt jest nie tylko ekskluzywny, dostojny i efektowny, ma swoją niebywałą historię, ale przede wszystkim wywołuje wielkie, pozytywne emocje, jakich nie można doświadczyć nigdzie indziej.

16.01.2020

Nowoczesny Radisson Blu Hotel, Sopot z wyjątkowym zapleczem eventowym – otwarcie już w czerwcu tego roku

Otwarcie Radisson Blu Hotel, Sopot już w połowie tego roku. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać wewnątrz tego 4-gwiazdkowego hotelu.

13.01.2020

Jak zbudować wizerunek hotelu na Instagramie zdradza Ania Amsolik na blogu PromocjaHotelu.pl

Chcesz zacząć promować swój hotel na Instagramie, ale nie wiesz od czego zacząć? Z pomocą przychodzi Ania Amsolik z agencji Hotelike, która dzieli się z użytkownikami bloga PromocjaHotelu.pl przydatnymi wskazówkami, które warto wdrożyć na swoim "feedzie".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij