Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

17.04.2019

Mazurkas Catering 360° - propozycja wyjątkowego menu konferencyjnego

Mazurkas Catering 360° był partnerem 13. edycji Europejskiej Konferencji Anten i Propagacji. Każdego dnia konferencji gościom zaproponowano wyjątkowe menu tematyczne - tak, by zapamiętali oni Polskę poprzez najlepsze jedzenie.

17.04.2019

Jak odnieść sukces na targach? Uczestnicy Expo Marketing 2019 dowiedzą się tego już 5 czerwca

Kolejna, czwarta już edycja Expo Marketing organizowanego przez firmę Promedia Jerzy Osika odbędzie się pod hasłem: jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów. 

15.04.2019

Oscar dla Nosalowy Dwór Resort & SPA trzy razy z rzędu!

3 razy z rzędu otrzymać nagrodę przyznawaną przez MP Power Awards. Niemożliwe? A jednak! Pierwszy raz udało się to osiągnąć Nosalowemu Dworowi w Zakopanem. W tym roku kompleks otrzymał nagrodę najlepszego Event Venue w Polsce.

15.04.2019

Hotel Arłamów**** inwestuje w menadżerów

Kadra menadżerska Hotelu Arłamów*** rozpoczęła udział w szkoleniu doradczo-rozwojowym Arłamów Excellence Club. Projekt ma na celu wzmocnienie kompetencji menadżerskich wśród kierowników średniego i wyższego szczebla.

14.04.2019

Wiemy już, jak będzie wyglądał pokój w Holiday Inn Express w Jasionce

Warszawska Pracownia Architekruty i Urbanistyki FBT zaprojektowała makiety pokoi, które znajdą się w hotelu Holiday Inn Express w Jasionce. Inwestycję realizuje Polski Holding Hotelowy w odpowiedzi na rosnący popyt klientów biznesowych w strefie rzeszowskiego Aeropolis.

13.04.2019

Zrób wrażenie na gościach i zorganizuj konferencję w zabytkowych murach Pałacu Prymasowskiego

W samym sercu Warszawy, w zabytkowych murach Pałacu Prymasowskiego, mieści się wyjątkowy Hotel Bellotto*****. Ten pięciogwiazdkowy obiekt oferuje gościom to, co najlepsze – reprezentacyjne sale konferencyjne, aromatyczną włoską kuchnię oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

13.04.2019

Niepowtarzalny klimat sztuki cyrkowej w Hotelu Julinek***

Trzygwiazdkowy Hotel Julinek jest położony niedaleko Warszawy, w miejscu, które stało się centrum sztuki i rozrywki cyrkowej o światowym znaczeniu. Warto poznać wyjątkowy klimat tego obiektu, położonego w malowniczej okolicy Kampinoskiego Parku Narodowego. 

11.04.2019

Niezapomniane chwile wymagają wyjątkowej oprawy – znajdziesz ją w Bulwary Eventy

Świeże powietrze, widok na Wisłę, wykwintny catering i profesjonalna obsługa czynią Bulwary Eventy jedną z najbardziej wyjątkowych przestrzeni eventowych w Warszawie. To miejsce idealne dla osób, które lubią nowoczesność i chcą zorganizować spotkanie lub uroczystość o niepowtarzalnym charakterze.

10.04.2019

Przystanek Toruń w podróży!

Szukasz miejsca na postój w podróży służbowej? Potrzebujesz noclegu lub sali konferencyjnej w Toruniu? Obiektów jest dużo, ale najbardziej elastyczną ofertę posiada Przystanek Toruń!  

10.04.2019

Hotel Meeting – co ciekawego w programie wiosennej edycji?

Przed nami wiosenna edycja Konferencji Hotel Meeting – wydarzenia przeznaczonego dla ekspertów i praktyków branży hotelarskiej. W programie zawarto kilkanaście inspirujących prezentacji, panel dyskusyjny oraz warsztaty sprzedażowe.

9.04.2019

Moc inspiracji na Targach EuroGastro i WorldHotel 2019

Najnowsze trendy związane z branżą hotelarsko-gastronomiczną uczestnicy mogli poznać na kolejnej edycji Targów EuroGastro i World Hotel 2019. W tym roku wydarzenie przyciągnęło tysiące odwiedzających, którzy mieli okazję wziąć udział w licznych pokazach mistrzów sztuki kulinarnej.

5.04.2019

Sala konferencyjna w centrum Warszawy na 100 osób w Puffa Hostel Lux

Czasem ciężko jest znaleźć salę konferencyjną w centrum Warszawy, której warunki cenowe nie nadwyrężą budżetu firmy, a jednocześnie terminy i wyposażenie spełniają nasze wymagania. W Puffa Hostel Lux można zaplanować spotkanie dla nawet 100 osób.