Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

15.07.2019

MojeKonferencje.pl patronem medialnym Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu!

Kolejna edycja Hotel Marketing Conference odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jesteśmy dumnym Patronem Medialnym tej największej w Europie konferencji dla branży hotelarskiej.

9.07.2019

Hotel Dziki Potok u podnóża Karkonoszy

Nie przepadasz za plażowaniem? Upalne słońce bardziej cię męczy niż pozwala odpocząć? W takim razie zamiast wyjazdu nad morze, warto wybrać się w góry! U podnóża Karkonoszy mieści się kameralny Hotel Dziki Potok otoczony z każdej strony zachwycającymi krajobrazami.  

5.07.2019

Raj na ziemi, czyli Mazurski Raj Hotel Marina & SPA

Nie ważne, jak trudne stoi przed nami wyzwanie zawodowe, w Mazurskim Raju możemy choć na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. W tym miejscu czas płynie wolniej, powietrze jest czyste, a lokalne ptactwo i szum wody działają uspokajająco. Tym właśnie jest Raj, a dokładniej Mazurski Raj!  

4.07.2019

Expo Marketing w Centrum Praskim Koneser zakończona sukcesem!

5 czerwca, w Światowy Dzień Targów, odbyło się w warszawskim Centrum Praskim Koneser, Expo Marketing. Impreza zgromadziła w jednym miejscu osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy na temat branży wystawienniczej.

3.07.2019

Arche Hotel Krakowska z atrakcyjnym rabatem przy pierwszej rezerwacji na wynajem sal konferencyjnych

Arche Hotel Krakowska w swojej biznesowej ofercie posiada 15 funkcjonalnych sal, które sprawdzą się podczas organizacji zarówno konferencji i szkoleń, jak i bankietów czy firmowych imprez. W okresie wakacyjnym hotel przygotował atrakcyjny rabat na pierwszą rezerwację.

3.07.2019

3-gwiazdkowy Hotel Rigga nad morzem

Kierunkiem wyjazdu nad morze wcale nie muszą być oblegane Trójmiasto, Kołobrzeg lub Hel. W Polce mamy całą masę równie atrakcyjnych, nadbałtyckich miejscowości. Przykładem jest urokliwe Władysławowo z Hotelem Rigga na czele!

2.07.2019

MojeKonferencje.pl kolejny raz najlepsze - według raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce 2019"

8. edycja raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce" nie przyniosła niespodzianek jeśli chodzi o najskuteczniejsze portale konferencyjne. Serwis MojeKonferencje.pl umocnił swoją pozycję lidera i po raz kolejny uplasował się na pierwszym miejscu rankingu.

2.07.2019

Hotel Alexander II w samym sercu Krakowa!

Imponujące biurowce, ogromne centra turgorowe oraz hale widowiskowe wpływają na konkurencję i jakość usług w sektorze eventowym. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie Krakowem pod względem organizacji wydarzeń firmowych, szkoleń i konferencji wcale nie maleje. Wśród obiektów dostosowanych do potrzeb kameralnych spotkań wyróżnia się Hotel Alexander II. 

1.07.2019

Pałacowy look Hotelu Mansor!

Pozornie wydaje się, że kluczowe przy wyborze miejsca są: wygoda, położenie oraz funkcjonalność. Na drugi tor odkładamy urok i atmosferę obiektu. Dlaczego warto jednak dbać o estetykę wydarzeń biznesowych? W jaki sposób wygląd miejsca wpływa na odczucia gości? Jak podnieść prestiż spotkania biznesowego?

27.06.2019

Organizujesz konferencję? Te wskazówki mogą Ci się przydać

Zdradzamy kilka wskazówek, które są niezwykle cenne przy organizacji konferencji. Nie chcesz popełnić gafy? Przeczytaj artykuł!

27.06.2019

Konferencja w Pałacu Poledno alternatywą dla spotkań w biurowcach i hotelach

Pałac Poledno w województwie kujawsko-pomorskim to klimatyczne, zabytkowe wnętrza i rozległy zielony teren, który daje event managerom wiele możliwości w organizacji różnego rodzaju dodatkowych aktywności. 

26.06.2019

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Dana

Poszukujesz miejsca na konferencję w Szczecinie? Zależy ci na wysokiej jakości świadczonych usług? Warto przyjrzeć się bliżej zapleczu konferencyjnemu, jakie oferuje 4-gwiazdkowy Hotel Dana.