Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Aktualności

8.07.2020

Stowarzyszenie Branży Eventowej przywitało nowego członka - Berm Creative Production Group

Zespół SBE wzbogacił się o nowego członka - i to nie byle jakiego! Sprawdźcie, czym zajmuje się Berm Creative Production Group i jaka jest jej rola na arenie międzynarodowej.

2.07.2020

Bezpieczny biznes z PGE Narodowym

PGE Narodowy znów działa i czeka na swoich gości. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wszystkich eventów obiekt przestrzega wytycznych i utrzymuje standardy higieny. Sprawdź, jakie możliwości skrywa ten warszawski stadion!

1.07.2020

Zmiany w organizacji wydarzeń (w pomieszczeniach i w plenerze)

Od 20 czerwca można organizować większe wydarzenia zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Należy jednak zachować ostrożność i stosować się do pewnych zasad. Od 17 lipca czekają nas kolejne zmiany. 

26.06.2020

Pakiet konferencyjny w Holiday Inn Warszawa Józefów

Specjalne pakiety czekają na organizatorów i uczestników spotkań biznesowych w Holiday Inn Warszawa Józefów. W cenie m.in. wynajem sali konferencyjnej, catering i dodatkowe atrakcje. Warto przyjrzeć się tej ofercie i temu hotelowi.

19.06.2020

Nosalowy Park Hotel & Spa to nowa jakość w centrum Zakopanego

Designerskie wnętrza i niezwykła dbałość o walory estetyczne. 5-gwiazdkowy hotel w samym sercu Tatr zaoferuje swoim gościom jakość na najwyższym poziomie i nowoczesne sale do organizacji konferencji, szkoleń i uroczystych przyjęć. 

15.06.2020

Green Business Center w Warszawie. Nowe sale szkoleniowo-konferencyjne

Na uczestników spotkań biznesowych od 1 września będą czekały nowiutkie, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny, sale konferencyjne. Swoją ofertę poszerza Green Business Center w Warszawie.

5.06.2020

Wytyczne dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, kongresów i targów w trakcie epidemii SARS-CoV-2

Prawda czy farsa? Wczoraj Ministerstwo Rozwoju wraz z GIS opublikowali listę wytycznych, którymi powinni kierować się organizatorzy spotkań biznesowych i targów. Oczywiście są to tylko "zalecenia", ale niejednemu organizatorowi na pewno podskoczyło ciśnienie.

27.05.2020

Nowe decyzje w związku z odmrażaniem rynku eventów!

W swojej konferencji premier Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił nowe informacje związane z 4. etapem odmrażania gospodarki. W naszych sercach zrobiło się cieplej. 

22.05.2020

Streaming wydarzeń. Szansa, a nie konieczność!

Live streaming to nie tylko konieczność w czasach koronawirusa, to również alternatywa do standardowych eventów już po zakończeniu epidemii. Sprawdźcie, jak Concordia Design przystosowała się do organizacji spotkań online!

19.05.2020

Sytuacja w branży noclegowej oczami Hotelarzy. Raport z badania MojeKonferencje.pl

Prezentujemy Raport z badania przeprowadzonego wśród przedstawicieli obiektów hotelowych. Znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujące pytania związane z otwarciem obiektów noclegowych w pierwszej połowie maja. Zapraszamy do lektury!

15.05.2020

Piast Gliwice wznawia przygotowania do rozgrywek. Jego bazą został ponownie Hotel Arłamów

Świat powoli wraca do normalności. Wznowione zostały również przygotowania do piłkarskiej ekstraklasy. Mistrz Polski Piast Gliwice na miejsce swojego zgrupowania ponownie wybrał Hotel Arłamów. Powód? Hotel jako jeden z pierwszych wdrożył standardy bezpieczeństwa.

14.05.2020

Więcej rezerwacji bez prowizji? Przyłącz się do wyjątkowego programu i... Zostań w Polsce!

O tym, że Polska jest piękna, chyba nikomu nie trzeba przypominać. Mamy morze i góry, piękne Parki Narodowe i cudowne Mazury. Misją nowego serwisu jest nie tylko promocja polskich obiektów turystycznych, ale również namawianie do dokonywania rezerwacji bezpośrednich.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij