Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Aktualności

7.05.2021

„Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19” – kolejny kurs AKADEMII SKKP ONLINE

Informujemy, że na platformie edukacyjnej AKADEMII SKKP ONLINE pojawił się kolejny kurs. Sprawdźcie szczegóły.

6.05.2021

Mistrz Świata Krzysztof Ignaczak kolejnym ambasadorem Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów u wrót Bieszczad to niezwykle wszechstronny kompleks sportowo-konferencyjny. Może pochwalić się własnym Centrum Sportowym z infrastrukturą dla 33 dyscyplin sportowych. Na terenie obiektu znajduje się m.in. stadion piłkarski z naturalną, pod...

5.05.2021

Polski Bon Targowy i Polski Bon Eventowy - dla kogo i na jakich zasadach?

Od kilku miesięcy trwały prace nad programem Polski Bon Targowy i Polski Bon Eventowy. Co z tego wyszło i jak miałyby działać takie bony, o tym piszemy w naszym artykule.

4.05.2021

Hotel Tobaco poleca się nie tylko na udane konferencje, ale również na niezapomniane wesela

W łódzkim hotelu butikowym można organizować spotkania różnego rodzaju - zarówno te biznesowe, jak i te okolicznościowe. Zobacz, dlaczego warto zastanowić się mocniej nad Hotelem Tobaco i Restauracją u Kretschmera.

30.04.2021

„Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii” tematem pierwszego kursu z cyklu organizowanego przez AKADEMIĘ SKKP ONLINE

Tak jak zapowiadaliśmy, pod koniec kwietnia pojawił się pierwszy kurs z cyklu  „Zarządzanie w branży MICE” organizowanego przez AKADEMIĘ SKKP ONLINE i współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. 

28.04.2021

Otwarcie hoteli 8 maja!

No i w końcu się doczekaliśmy -  OTWIERAMY HOTELE 8 MAJA, czyli w przyszłą sobotę. Premier i minister zdrowia poinformowali dzisiaj o tym podczas swojej konferencji prasowej, która rozpoczęła się o godz. 10.15. Na jakich zasadach odbędzie się otwarcie i...

27.04.2021

Co było pierwsze: pałac czy jabłko? Pałac Mała Wieś poleca się nie tylko miłośnikom jabłek.

Planujecie już podróże po Polsce? Mamy dla Was dzisiaj jedną z propozycji, która spodoba się nie tylko miłośnikom jabłek czy pałacowych wnętrz. Zobaczcie! 

23.04.2021

Hotel The Bridge Wrocław nominowany do nagrody The World Luxury Hotel Awards

Jeden z najbardziej przyciągających wzrok hoteli w Polsce dostał nominację do nagrody World Luxury Hotel Awards. To bardzo duże wyróżnienie, a jeszcze gdy hotel otrzymuje aż 3 nominacje, to już można mówić o naprawdę dużym sukcesie. Zobaczcie szczegóły.

22.04.2021

Kiedy nastąpi otwarcie hoteli dla klientów indywidualnych?

W ostatnich dniach przeprowadziliśmy badanie, które miało zobrazować, jak wyglądają prognozy hotelarzy i osób związanych z branżą hotelarską/eventową na temat otwarcia hoteli dla gości indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

21.04.2021

Luzowanie obostrzeń nastąpi regionami - konferencja ministra zdrowia 21.04

Konferencja prasowa ministra zdrowia odbyła się wcześniej niż się spodziewaliśmy. Dzisiaj (21 kwietnia) szef resortu zdrowia ogłosił, że będziemy luzować obostrzenia, ale... województwami. Na więcej "swobody" będą mogły sobie pozwolić te województ...

14.04.2021

Przychodzimy z podsumowaniem konferencji MCCT, która odbyła się w dniach 23-26 marca

Aż 4 dni trwała pierwsza edycja konferencji MCCT. Rozpoczęła się 23 marca, a zakończyła 26. Przyszedł czas na podsumowania. Czy pierwsza edycja nowego wydarzenia na polskim rynku zakończyła się sukcesem?

13.04.2021

Meetings Week Poland: Przemysł spotkań 2.0

Meetings Week Poland 2021 odbędzie się już za niecałe 2 tygodnie, bo 22 kwietnia i potrwa 2 dni. Cieszymy się, że nasz serwis mógł objąć swoim Patronatem Medialnym MWP już po raz kolejny. 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij