Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Aktualności

1.12.2020

Czy baseny w hotelach mogą działać? Mamy odpowiedź Ministerstwa Zdrowia

Funkcjonowanie basenów w hotelach to ostatnio temat bardzo na czasie. Według nowych restrykcji wprowadzonych przez rząd w związku z epidemią koronawirusa od 28 listopada baseny, siłownie, centra fitness, kluby i aquaparki znajdujące się w hotelach miały zostać...

30.11.2020

Zamek w Stobnicy - zgoda na budowę ważna według wojewody wielkopolskiego

Sprawa zamku w Puszczy Noteckiej toczy się już od ponad 2 lat, kiedy to wszczęto postępowanie, czy aby na pewno zgoda na budowę jest legalna i ważna. Dzisiaj wojewoda ogłosił zakończenie postępowania. Sprawdźcie, jak uzasadnił swoją decyzję.

30.11.2020

Podsumowanie i prognoza na przyszłość - nowy artykuł na blogu PromocjaHotelu.pl

Jaki będzie rok 2021? A jaki jest 2020? Na blogu PromocjaHotelu.pl znajdziecie podsumowanie ostatnich 8 miesięcy i prognozy na przyszłość. W artykule kilka wskazówek i kwestii do przemyślenia.

27.11.2020

Przy lotnisku w Balicach powstanie hotel marki Golden Tulip

W drugim półroczu 2023 roku osoby korzystające z usług Portu Lotniczego Kraków-Balice zyskają dogodne miejsce na nocleg i organizację spotkań biznesowych. Przy lotnisku powstaje 4-gwiazdkowy hotel.

24.11.2020

Kolejna marka międzynarodowa wchodzi do Polski - Aiden by Best Western

Polski Holding Hotelowy rozwija się w ekspresowym tempie, co dowodzi ostatni ranking stworzony przez prestiżowy magazyn Forbes. PHH wprowadza do Polski kolejną mało znaną markę. Polski hotel będzie czwartym obiektem tej marki na całym świecie.

13.11.2020

Znamy już laureatów rankingu opracowanego przez prestiżowy magazyn "Forbes" - wśród nich Polski Holding Hotelowy!

To już kolejna edycja rankingu "Diamenty Forbesa", w której prestiżowy magazyn nagradza najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Wśród laureatów Polski Holding Hotelowy, który w ciągu 5 lat powiększył zarówno swoje portfolio, jak i kapitał spółki.

12.11.2020

EvEND - Czy pandemia to koniec eventów?

Branża eventowa ma teraz duże problemy. Obecna sytuacja zainspirowała studentów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu do zorganizowania 2. edycji konferencji "EvEND - Czy pandemia to koniec eventów?".

10.11.2020

Coworking w hotelach Scandic to szansa na efektywniejszą i przyjemniejszą pracę!

Pracujesz zdalnie i podróżujesz służbowo? Potrzebujesz nowoczesnego i spokojnego miejsca do efektywniejszej pracy? Sprawdź nową ofertą coworkingową hoteli Scandic!

6.11.2020

Nowa marka na Polskim rynku - voco sieci InterContinental

Dwa istniejące już hotele zasilą portfolio międzynarodowej sieci InterContinental. Do Polski wchodzi nowa marka voco. Czym będzie się wyróżniać?

4.11.2020

Elastycznie i profesjonalnie – zorganizuj spotkanie online w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Organizacja spotkań online jest już nie tylko coraz popularniejszym rozwiązaniem, ale aktualnie JEDYNYM rozwiązaniem, by zrealizować wcześniej planowane przedsięwzięcie. Sprawdźcie możliwości Lubelskiego Centrum Konferencyjnego!

3.11.2020

Co nowego w Golden Tulip Warsaw Centre?

Warszawski hotel pod marką Golden Tulip odnawia swoje wnętrza, by móc się pochwalić jeszcze bardziej nowoczesnymi wnętrzami. Ma się stać prawdziwą wizytówką marki w sercu Warszawy.

30.10.2020

Ciekawe nazwy autorskich koktajli w nowym hotelu Crowne Plaza® Warsaw - The HUB

Otwarcie hotelu Crowne Plaza® Warsaw planowane jest na połowę listopada tego roku. O nowo powstającym obiekcie pisaliśmy już kilka lat temu TUTAJ. Czym wyróżniać się będzie nowy obiekt na warszawskiej mapie? Przede wszystkim niesamowitą lokalizacją. Ho...

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij