Hampton by Hilton Warsaw Airport już otwarty

18 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego Hampton by Hilton Warsaw Airport. Nie obyło się bez uroczystego przecięcia wstęgi i honorowych gości. Otwarcie uświetnił występ muzycznej gwiazdy wieczoru Magdy Steczkowskiej.

Na celebrowanie otwarcia przybyło wielu znakomitych gości m.in. podsekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki Katarzyna Sobierajska, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke, przedstawiciele Hilton Worldwide i Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Muzyczną niespodzianką była Magda Steczkowska, która wraz z Andrzejem Sają – członkiem zarządu Port-Hotel poprowadziła również galę otwarcia.

Uczestnicy bankietu mogli zwiedzać hotel i podziwiać jego nowoczesną aranżację. Każdy mógł tez udać się w podróż w przeszłość, dzięki wystawie fotografii upamiętniających budowę hotelu od jej pierwszych dni aż po przybycie pierwszych gości. Przybywających witał Mirosław Moczarski, prezes zarządu spółki będącej właścicielem i operatorem obiektu, razem z Adrianną Biernatowicz-Jadczak, dyrektorem hotelu.

Hampton by Hilton jest stosunkowo młoda marką na polskim rynku. To co wyróżnia nowy hotel to oryginalna strefa publiczna z wydzieloną częścią biznesową i nowoczesną salą konferencyjną. Całość utrzymana jest w stylu wyrafinowanej elegancji. Każdy ze 116 pokoi ma wystrój charakterystyczny dla Hampton by Hilton. Starannie dobrane meble i sprzęty odpowiadają jakością standardom trzygwiazdkowym. Jednym z głównych atutów warszawskiego Hampton by Hilton jest jego lokalizacja. Stąd podróż na lotnisko Chopina zajmuje zaledwie kilka minut.

Nowootwartym obiektem przy ulicy ul. 17 Stycznia 39F, zarządza spółka Port-Hotel.

***
Informacje o spółce Port-Hotel
Spółka została założona w 1998 roku przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, będące właścicielem 100% udziałów Spółki. Port-Hotel jest właścicielem i zarządza hotelem Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, obiektem wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym. Celem działalności Spółki jest realizacja projektów hotelowych oraz zarządzanie hotelami ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast.

W 2011 roku Port-Hotel zawarł dwie umowy dzierżawy i dwie umowy franczyzy, na podstawie których zrealizował dwa projekty hotelowe: działający już Hampton by Hilton w Warszawie oraz Hampton by Hilton w Gdańsku (otwarcie w 2013 roku). Port-Hotel jest współinwestorem i będzie dzierżawcą 5-gwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz