Hampton by Hilton Warsaw Airport już otwarty

18 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego Hampton by Hilton Warsaw Airport. Nie obyło się bez uroczystego przecięcia wstęgi i honorowych gości. Otwarcie uświetnił występ muzycznej gwiazdy wieczoru Magdy Steczkowskiej.

Na celebrowanie otwarcia przybyło wielu znakomitych gości m.in. podsekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki Katarzyna Sobierajska, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke, przedstawiciele Hilton Worldwide i Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Muzyczną niespodzianką była Magda Steczkowska, która wraz z Andrzejem Sają – członkiem zarządu Port-Hotel poprowadziła również galę otwarcia.

Uczestnicy bankietu mogli zwiedzać hotel i podziwiać jego nowoczesną aranżację. Każdy mógł tez udać się w podróż w przeszłość, dzięki wystawie fotografii upamiętniających budowę hotelu od jej pierwszych dni aż po przybycie pierwszych gości. Przybywających witał Mirosław Moczarski, prezes zarządu spółki będącej właścicielem i operatorem obiektu, razem z Adrianną Biernatowicz-Jadczak, dyrektorem hotelu.

Hampton by Hilton jest stosunkowo młoda marką na polskim rynku. To co wyróżnia nowy hotel to oryginalna strefa publiczna z wydzieloną częścią biznesową i nowoczesną salą konferencyjną. Całość utrzymana jest w stylu wyrafinowanej elegancji. Każdy ze 116 pokoi ma wystrój charakterystyczny dla Hampton by Hilton. Starannie dobrane meble i sprzęty odpowiadają jakością standardom trzygwiazdkowym. Jednym z głównych atutów warszawskiego Hampton by Hilton jest jego lokalizacja. Stąd podróż na lotnisko Chopina zajmuje zaledwie kilka minut.

Nowootwartym obiektem przy ulicy ul. 17 Stycznia 39F, zarządza spółka Port-Hotel.

***
Informacje o spółce Port-Hotel
Spółka została założona w 1998 roku przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, będące właścicielem 100% udziałów Spółki. Port-Hotel jest właścicielem i zarządza hotelem Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, obiektem wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym. Celem działalności Spółki jest realizacja projektów hotelowych oraz zarządzanie hotelami ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast.

W 2011 roku Port-Hotel zawarł dwie umowy dzierżawy i dwie umowy franczyzy, na podstawie których zrealizował dwa projekty hotelowe: działający już Hampton by Hilton w Warszawie oraz Hampton by Hilton w Gdańsku (otwarcie w 2013 roku). Port-Hotel jest współinwestorem i będzie dzierżawcą 5-gwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum