Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.02.2016

20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

Już 6 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędzie się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro - wydarzenia, które w ciągu dwóch dekad stało się jednym z najważniejszych wydarzeń branży gastronomicznej w Polsce.

Impreza kierowana jest głównie do właścicieli i menedżerów hoteli, restauracji, barów, kawiarni, lodziarni i cukierni, stołówek, piekarni, firm cateringowych, hurtowni gastronomicznych, klubów, pubów i dyskotek. Na targach zaprezentują się producenci i dystrybutorzy wyposażenia i sprzętu gastronomicznego, żywności i napojów, alkoholi, mebli, wyposażenia sal, produktów i półproduktów cukierniczych, lodziarskich oraz piekarskich, a także oprogramowania dla gastronomii, odzieży roboczej i środków czyszczących.

Targi EuroGastro to nie tylko wystawcy i wystąpienia specjalistów z branży. Integralną częścią imprezy już od pierwszej edycji są konkursy, takie jak Mistrzostwa Polski Baristów, Mistrzostwa Polski Barmanów, Mistrzostwa Polski Sommelierów, Mistrzostwa Polski Kelnerów czy Oskary Kulinarne. Na stałe wpisały się konkursy: „Kulinarny Talent” Roberta Sowy, Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa oraz Olimpiada Kawy. Uczestnictwo w konkursach daje szansę spotkania się ze światem kulinarnym z najwyższej półki oraz zaprezentowania swoich możliwości przed największymi autorytetami z branży.

Ekspozycję targową podzielono w tym roku na cztery sektory tematyczne: żywność i napoje, wyposażenie i zaplecze kuchenne, wyposażenie sal restauracyjnych i barów oraz sektor kawowy.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij