Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
24.10.2018

28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge

28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge

Arłamów Bussiness Challenge to pierwsze tego typu wydarzenie, jakie będzie mieć miejsce w Hotelu Arłamów. Będzie to spotkanie 70 kluczowych na rynku korporacji oraz firm zajmujących się organizacją eventów w Polsce. Lista uczestników została zamknięta. Wydarzenie rozpocznie się 28 października i potrwa do 30 października.

Celem Arłamów Bussiness Challenge jest szczegółowe omówienie zmian w ustawie o turystyce oraz dyskusja nad kierunkiem ewolucji branży i charakterystycznych dla niej trendach. Stanie się idealnym miejscem dla integracji ludzi związanych z branżą eventową. Pojawi się także szansa poznania możliwości organizacyjnych Hotelu Arłamów, który dzięki swojej rozbudowanej infrastrukturze oraz ofercie biznesowej jest jednym z najlepszych obiektów wypoczynkowo-konferencyjno-sportowych w górach.

Udostępnia 254 pokoi gościnnych z zapierającym dech w piersiach widokiem, nowoczesną strefę SPA & Wellness oraz wielofunkcyjne Centrum Sportowe. Świetne położenie oraz ponad 4300 m2 powierzchni eventowej sprawiają, że każdego roku obsługuje różnego rodzaju imprezy firmowe i rodzinne.

„Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych oraz trendy w organizacji eventów biznesowych– mówi Michał Kozak – Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów.

Zaznacza także, że podczas Arłamów Bussiness Challenge uczestnicy mogą liczyć nie tylko na zdobycie wiedzy i przydatnych kontaktów, ale także na dobrą zabawę poprzez sport.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij