28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge

28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge

Arłamów Bussiness Challenge to pierwsze tego typu wydarzenie, jakie będzie mieć miejsce w Hotelu Arłamów. Będzie to spotkanie 70 kluczowych na rynku korporacji oraz firm zajmujących się organizacją eventów w Polsce. Lista uczestników została zamknięta. Wydarzenie rozpocznie się 28 października i potrwa do 30 października.

Celem Arłamów Bussiness Challenge jest szczegółowe omówienie zmian w ustawie o turystyce oraz dyskusja nad kierunkiem ewolucji branży i charakterystycznych dla niej trendach. Stanie się idealnym miejscem dla integracji ludzi związanych z branżą eventową. Pojawi się także szansa poznania możliwości organizacyjnych Hotelu Arłamów, który dzięki swojej rozbudowanej infrastrukturze oraz ofercie biznesowej jest jednym z najlepszych obiektów wypoczynkowo-konferencyjno-sportowych w górach.

Udostępnia 254 pokoi gościnnych z zapierającym dech w piersiach widokiem, nowoczesną strefę SPA & Wellness oraz wielofunkcyjne Centrum Sportowe. Świetne położenie oraz ponad 4300 m2 powierzchni eventowej sprawiają, że każdego roku obsługuje różnego rodzaju imprezy firmowe i rodzinne.

„Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych oraz trendy w organizacji eventów biznesowych– mówi Michał Kozak – Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów.

Zaznacza także, że podczas Arłamów Bussiness Challenge uczestnicy mogą liczyć nie tylko na zdobycie wiedzy i przydatnych kontaktów, ale także na dobrą zabawę poprzez sport.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz