29 lipca hotelarze z całej Polski będą mieli swoje święto!

29 lipca hotelarze z całej Polski będą mieli swoje święto!

Po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z bardzo fajną inicjatywą - 29 lipca będziemy obchodzić Dzień Hotelarza. W tym roku, jeszcze bardziej niż dotychczas, hotelarze zasługują na chwilę świętowania. Rok 2020 jest niezwykle ciężki dla nas wszystkich, a dla branży turystycznej zwłaszcza. Przyszłość wielu hoteli i samych hotelarzy jest wciąż niepewna. Tym bardziej potrzebne są okazje, które jednoczą. 

„Idea tego dnia powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują.” – mówi Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl, znany jako Inspektor Hotelowy, który zainicjował święto w 2014 roku. 

To będzie już 2. edycja imprezy Trust Me, I’m a Hotelier, która promouje Święto Hotelarzy. Zeszłoroczne wydarzenie w hotelu Moxy Warsaw Praga skupiło 150 uczestników z całego kraju i okazało się sporym sukcesem. 

Partnerem wydarzenia w tym roku jest Centrum Praskie Koneser i Muzeum Polskiej Wódki

Niebawem ruszą zapisy uczestników. Informacje na temat wydarzenia publikowane są na bieżąco na stronie https://www.facebook.com/events/1776258452498114/

Firmy z branży Horeca, które chciałyby wesprzeć finansowo wydarzenie, proszone są o kontakt z organizatorami pod adresem [email protected]  

MojeKonferencje.pl już po raz drugi zostały Patronem Medialnym tego wydarzenia.

Hotelarze z całego kraju - życzymy Wam wielu sukcesów, zdrowia i wytrwałości w tych trudnych czasach. Dacie radę!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz