Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.07.2019

3-gwiazdkowy Hotel Rigga nad morzem

3-gwiazdkowy Hotel Rigga nad morzem

Okres urlopowy trwa w najlepsze, zachęcając nas do wyjazdu nad morze. Piaszczysta plaża i upalne słońce mogą świetnie dopełniać również wyjazdy integracyjne. Jednym z najlepszych sposobów na docenienie wkładu pracowników w rozwój firmy jest zastąpienie mozolnych szkoleń, atrakcyjnym wyjazdem. Wybór jednak wcale nie musi paść na Trójmiasto, Hel czy Kołobrzeg. Wśród najciekawszych miejscowości turystycznych jest urokliwe Władysławowo, gdzie mieści się 3-gwiazdkowy Hotel Rigga.

Z Hotelu Rigga można szybko dostać się na plażę, gdzie goście mogą oddać się opalaniu lub kąpielom w Bałtyku. Wbrew pozorom, nie jest to największa zaleta obiektu. Podczas pobytu służbowego można poczuć się tutaj zupełnie, jak na wakacjach. Jak to możliwe? Hotel Rigga kładzie ogromny nacisk na rodzinną atmosferę i przyjazne warunki. Wpływa to pozytywnie nie tylko na jakość pracy, ale także na wzajemne relacje wśród pracowników.

Goście mogą poznać się od zupełnie innej strony, jaką znają zza biurka. Wielość atrakcji w regionie pozwala organizować gry i zabawy integrujące zespół, zaniżając poziom stresu oraz pozostawiając po wyjeździe przyjemne wspomnienia.


Goście Hotelu Rigga mogą wypocząć w klimatyzowanych pokojach. Obiekt udostępnia ich aż 26, zapewniając łącznie 80 miejsc noclegowych. Wnętrza spełniają standardy hoteli 3-gwiazdkowych, dzięki czemu nie musimy martwić się, że czegoś nam zabraknie podczas wyjazdu. Rodzinną atmosferę podkreślają ciepłe kolory oraz drewniane meble.

Nie brakuje również wygodnego biurka do pracy z dostępem do internetu. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę, w której znajduje się nowoczesne i sterylne zaplecze sanitarne. Hotel Rigga został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz mających utrudnienia w poruszaniu się.


Nadmorski Hotel Rigga posiada 2 sale konferencyjno-szkoleniowe oraz salę bankietową. Największa z nich może pomieścić 60 osób, tworząc idealne warunki do obsługi uczestników szkoleń, konferencji, warsztatów i pokazów. Oferta biznesowa przygotowywana jest za każdym razem indywidualnie do potrzeb oraz możliwości klientów. Pozwala to podkreślić najważniejsze elementy spotkania oraz zapewnić całej grupie udany pobyt.

Obsługa uwzględnia osobiste uwagi gości i organizatorów. Na specjalne życzenie można przygotować przerwę kawową lub różnorodny catering. W sali bankietowej organizowane są natomiast przyjęcia okolicznościowe, jubileusze, wigilie pracownicze, bale i bankiety.


Hotelowa restauracja specjalizuje się w smacznych obiadach w stylu domowym. Można tutaj zjeść także pożywny lunch, wartościowe śniadanie czy wykwintną kolację. Klasyczne, eleganckie wnętrza zachęcają do spędzania w lokalu czasu wolnego przy aromatycznej kawie lub lampce wina.

Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą starannością o to, aby wydobyć ze składników ich głąbki smak i najlepsze właściwości. Kucharze stosują wyłącznie świeże produkty o zaufanym pochodzeniu. Nie używa się tzw. półproduktów, dzięki czemu goście mogą być pewni wysokiej jakości posiłku.


Świetnym sposobem na relaks po trudnych spotkaniach czy szkoleniach jest seans w Strefie SPA Hotelu Rigga. Można tutaj zadbać o dobry wygląd i jeszcze lepsze samopoczucie. Proponowany jest szeroki wachlarz zabiegów pielęgnujących i odprężających, w tym różnego rodzaje masaże. W SPA oprócz salonów zabiegowych, znajduje się jacuzzi oraz sauna, które dają ukojenie po trudach dnia codziennego.

Kameralność łączy się tutaj z nowoczesnością i profesjonalizmem. Obsługa dba na równi o potrzeby gości indywidualnych, jak i biznesowych, tworząc miejsce przyjazne dla wszystkich. W Hotelu Rigga można zaplanować spotkanie, imprezę lub konferencję, a każde z wydarzeń osiąga swój zamierzony cel przy jednoczesnym zachowaniu preferencyjnych cen i elastycznych warunków współpracy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij