Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.03.2023

4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Warszawie? Poznaj Arche Hotel Krakowska!

4-gwiazdkowy hotel na konferencję w Warszawie? Poznaj Arche Hotel Krakowska!

Z powodzeniem można rzec, że Warszawa to biznesowe centrum Polski, gdzie rocznie odbywa się wiele różnych konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy międzynarodowych kongresów. W mieście tym nie brakuje odpowiednich miejsc do organizacji tego typu wydarzeń. Hotele na konferencje w Warszawie reprezentuje np. Arche Hotel Krakowska.

Jest to nowoczesny obiekt o 4-gwiazdkowym standardzie, który architektonicznie nawiązuje do stylu Art Deco. Mieści się on zaledwie 4 kilometry od Lotniska Chopina i 7 kilometrów od centrum stołecznego miasta. Na wyróżnienie zasługuje kompleksowa oferta obiektu, w której nawet najbardziej wymagający goście znajdą coś dla siebie.

Arche Hotel Krakowska zapewnia fantastyczne warunki zarówno do wypoczynku w podróży biznesowej, jak i do realizacji eventów dla uczestników z różnych regionów kraju. Poniżej napisaliśmy więcej o ofercie tego wyjątkowego miejsca. Zostań więc z nami i przekonaj się, że w Arche Hotel Krakowska warto jest zaplanować spotkania z kontrahentami oraz współpracownikami!


Nowoczesne sale konferencyjne w Warszawie

Konferencje, szkolenia, warsztaty, sympozja, gale czy targi to tylko namiastka wydarzeń, które mogą się odbyć w Arche Hotel Krakowska. Obiekt ten oferuje aż 1700 m2 powierzchni eventowej, która leży na jednym piętrze. Największa z sal ma aż 700 m2 i można ją podzielić na 6 mniejszych pomieszczeń. W razie potrzeby można też ją jeszcze bardziej rozbudować, w rezultacie czego zyska się przestrzeń liczącą aż 1000 m2. To naprawdę imponująca liczba!


Dodatkowo obiekt do dyspozycji gości oddaje również 9 kameralnych sal warsztatowych, które są w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Doskonałym uzupełnieniem jest Foyer, dzięki któremu można do sali wprowadzić samochód lub sprzęt wielkogabarytowy. Mało tego - przestrzeń Foyer może też posłużyć jako tło do organizacji różnych wystaw czy przerw kawowych. Dodatkowo trzeba też przyznać, że wszystkie sale konferencyjne w Arche Hotel Krakowska są nowocześnie urządzone, jasne, a także profesjonalnie oświetlone i nagłośnione.


4-gwiazdkowy hotel na spotkanie biznesowe w Warszawie

Arche Hotel Krakowska ma w swojej ofercie komfortowe zaplecze noclegowe o 4-gwiazdkowym standardzie. Na gości czeka tam 338 pokoi i luksusowych apartamentów. Są to świetne warunki do wypoczynku po długiej podróży lub całym dniu spotkań biznesowych. Pomieszczenia te wyposażone zostały w funkcjonalne meble, stylowe i nowoczesne dodatki, a także wszelkie udogodnienia, takie jak np. telefon, telewizja czy bezprzewodowy Internet. Pokoje są oczywiście w pełni klimatyzowane i posiadają osobne łazienki.


Obiekt słynie także z rozbudowanej ofert gastronomicznej. Znajduje się tam m.in. klimatyczna Restauracja Impresja, w której serwowane są dania kuchni europejskiej w nowoczesnym wydaniu. Warto przy tym dodać, że sala restauracyjna jest w stanie pomieścić około 250 osób. Na terenie obiektu znajduje się też urokliwy Lobby Bar N237 zainspirowany modernizmem z lat 90., a także świetna cukiernia, w której można się rozkoszować przepysznymi deserami.


Arche Hotel Krakowska przygotował też różne udogodnienia i atrakcje. Przykładowo, z myślą o zmotoryzowanych gościach powstał duży parking, który jest w stanie pomieścić nawet 170 pojazdów. Dodatkowo osoby, które są spragnione wypoczynku, mogą skorzystać z hotelowej strefy Wellness. Składa się ona z dwóch gabinetów masażu, gabinetu kosmetycznego oraz profesjonalnie wyposażonej sali fitness.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij