4-gwiazdkowy Park Hotel Łysoń, czyli świetne miejsce na spotkanie biznesowe, relaks i udaną zabawę!

4-gwiazdkowy Park Hotel Łysoń, czyli świetne miejsce na spotkanie biznesowe, relaks i udaną zabawę!

Organizacja konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego wymaga wieloaspektowego podejścia. To w końcu nie tylko spędzenie kilku godzin w sali konferencyjnej, ale i przerwy kawowe lub lunchowe, nierzadko też noclegi oraz atrakcje dodatkowe, które pozwalają gościom na integrację lub relaks. Obiektem, który podchodzi do organizacji eventów w tak kompleksowy sposób jest m.in. Park Hotel Łysoń****, który zlokalizowany jest pod Krakowem, w Inwałdzie, przy głównej trasie Bielsko-Biała - Kraków. W jego okolicy znajdują się Wadowice, Oświęcim, Szczyrk i Zator, które są doskonałą bazą turystyczną i rekreacyjną.

Park Hotel Łysoń**** jest górskim hotelem, którego oferta zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Obiekt ten proponuje 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, 2 eleganckie restauracje, 43 stylowe pokoje oraz luksusową strefę SPA.


Sale konferencyjno-bankietowe świetnie sprawdzają się tam podczas organizacji spotkań biznesowych, umożliwiając zaproszenie nawet 250 osób w ustawieniu teatralnym. pomieszczenia te są nowoczesne, zaaranżowane w gustowny sposób oraz wyposażone w niezbędne sprzęty audiowizualne, takie jak m.in. projektory, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne czy systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe wraz z mikrofonami. Dodatkowo, sale są wentylowane, klimatyzowane oraz skorzystać w nich można z bezprzewodowych sieci Internetu. Dużym atutem tego miejsca jest usytuowanie w cichej, spokojnej okolicy i z dala od miejskiego zgiełku. Takie okoliczności zdecydowanie sprzyjają atmosferze skupienia oraz prywatności. Organizatorzy wydarzeń mogą liczyć na pomocną obsługę, która z chęcią czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego przedsięwzięcia.


Park Hotel Łysoń**** proponuje również eleganckie, wysoce komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Gwarantują one efektywny wypoczynek po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych. Pomieszczenia te posiadają osobne łazienki, garderoby, TV, radio, telefony oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Co ważne, na gości hotelowych czekają także duże miejsca postojowe na parkingu strzeżonym, których jest aż 120. Wcześniej wspomnieliśmy też o zapleczu gastronomicznym - otóż na terenie obiektu mieszczą się dwie restauracje - Restauracja Champs oraz Restauracja Ogród Zimowy. Pierwsza z nich stworzona została na wzór amerykański, a jej menu obejmuje znakomite potrawy z różnych zakątków świata. Druga z nich z kolei zachwyca świeżo parzoną kawą oraz znakomitym winem.


Nie da się ukryć, że obiekt sprzyja także wypoczynkowi. Oferuje on m.in. rozbudowaną strefę SPA. Dodatkowo, w jego pobliżu znajduje się Park Miniatur z odpowiednią infrastrukturą na zabawy plenerowe, pikniki, spotkania integracyjne i team building.Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz