44 Zjad Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, 4. Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgów Podstawy Czaszki

Szanowni Państwo,Serdecznie zapraszamy do udziału w XLIV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, a jednocześnie w IV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgów Podstawy Czaszki, który odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2010 roku w Warszawie.Zjazd organizowany jest przez Katedrę i Klinikę Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Polskie Towarzystwo Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Stowarzyszenie Wspierania Laryngologii na Banacha oraz Polskie Towarzystwo Chirurgów Podstawy Czaszki. Patronat nad Zjazdem objął Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Jego Magnificencja prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk.W Zjeździe, poza laryngologami z całej Polski, wezmą udział liczni goście zagraniczni z Europy Zachodniej, Rosji, Stanów Zjednoczonych i większych ośrodków z całego świata. Liczymy, że będzie to ważne wydarzenie nie tylko dla środowiska otorynolaryngologów.Zapraszamy do współpracy.Miejsce konferencji Obiekt: Centrum Hotelowo-Konferencyjne Gromada Adres: 17 Stycznia 3202-148 Warszawa WWW konferencji: http://www.orl2010.pl Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie Kraj: Polska Terminy Data rozpoczęcia: 09-06-2010 Data zakończenia: 12-06-2010 Termin zgłaszania uczestnictwa: 09-06-2010 Termin przesyłania abstraktów: 15-01-2010 Termin przesyłania pełnego referatu: 15-01-2010 Pozostałe informacje Koszt konferencji: do 1000 zł Punkty KBN: brak danych
Źródło: konferencja.org

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum