5-gwiazdkowy hotel na konferencję w Toruniu - poznaj Copernicus Toruń Hotel

5-gwiazdkowy hotel na konferencję w Toruniu - poznaj Copernicus Toruń Hotel

Toruń zdecydowanie reprezentuje najpiękniejsze miasta w Polsce, które nie tylko wyróżniają się zachwycającą architekturą, ale też bogatą historią i niepowtarzalnym klimatem. Czekają tam różnorodne atrakcje, jedna z najbardziej wyjątkowych Starówek czy bulwar nad Wisłą, który rozciąga się wzdłuż centrum. W Toruniu znajdują się również fantastyczne miejsca na organizację wszelkich spotkań biznesowych, w tym 5-gwiazdkowe hotele.

Doskonałym przykładem jest właśnie Copernicus Toruń Hotel, w ofercie którego znajduje się wszystko to, co potrzebne jest do pracy w komfortowych warunkach. Dodatkowo w obiekcie można też skutecznie wypocząć. Jego kompleksowa oferta z pewnością zachwyci wszystkich miłośników wygody i nowoczesności. Warto przy tym dodać, że okolica hotelu pełna jest malowniczej zieleni, dającej wiele możliwości na wypoczynek na świeżym powietrzu.

W dzisiejszym artykule napiszemy nieco więcej o ofercie tego miejsca. Jeśli więc interesują Cię hotele na konferencję w Toruniu, to koniecznie zostań z nami!


Sale konferencyjne w Toruniu

Copernicus Toruń Hotel to miejsce, w którym mogą się odbyć najbardziej wymagające konferencje, szkolenia, bankiety, warsztaty czy inne spotkania biznesowe. Możliwości jest naprawdę sporo! Ów obiekt do dyspozycji gości oddaje nowoczesne zaplecze konferencyjne, którego trzon stanowią dwie duże sale - Terra oraz Luna. W obu tych pomieszczeniach znajdują się przesuwne ściany, dzięki którym można dostosować powierzchnię konferencyjną do indywidualnych wymagań klientów. Sala Terra może zostać podzielona na 5 mniejszych pomieszczeń, zaś sala Luna na 3.


Dodatkowo Copernicus Toruń Hotel posiada też 3 kameralne salki spotkań, które idealnie sprawdzą się jako tło dla mniejszych zebrań. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w nowoczesne i profesjonalne sprzęty multimedialne, w tym m.in. w rzutniki, nagłośnienie, ekrany czy mikrofony. Wymienione wyżej pomieszczenia to jednak nie wszystkie możliwości na realizację spotkań w hotelu. Otóż znajduje się tam także całoroczny, przeszklony namiot konferencyjno-bankietowy Atlantis o powierzchni 600 m2.


5-gwiazdkowy hotel w Toruniu

Sale konferencyjne to nie wszystko, co ma w swojej ofercie Copernicus Toruń Hotel! Obiekt ten przygotowal również wygodne zaplecze noclegowe. Na gości czekają tam komfortowe i gustownie urządzone pokoje 1-, 2- i 4-osobowe. Najbardziej wymagający goście mogą z kolei liczyć na ekskluzywne apartamenty i apartamenty dyplomatyczne z prywatnymi tarasami. Mając to na względzie, jesteśmy pewni, że w obiekcie każdy znajdzie coś dla siebie!


Copernicus Toruń Hotel nie zawodzi również, jeśli chodzi o kulinaria. W obiekcie znajduje się bowiem elegancka Restauracja SALT, w której na co dzień serwowane są dania a'la carte. Co ważne, menu aktualizowane jest w taki sposób, aby wykorzystywać możliwie najwięcej świeżych produktów sezonowych. Dodatkowo w hotelu mieści się jeszcze jedna sala restauracyjna - SFERA - która powstała z myślą o organizacji śniadań biznesowych, lunchów, kolacji oraz innych poczęstunków dla gości biznesowych czy uczestników konferencji.


Jak już wspomnieliśmy na wstępie - oferta hotelu wyróżnia się kompleksowością. Obiekt ten przygotował więc także różnorodne atrakcje, dzięki którym można miło spędzić czas po pracy czy długiej podróży. Na terenie hotelu mieści się strefa SPA, w której wykwalifikowana obsługa wykonuje zróżnicowane zabiegi na twarz i ciało, a także masaże. Na wyróżnienie zasługuje też część saunowo-basenowa, gdzie można się efektywnie zrelaksować. Copernicus Toruń Hotel posiada również dobrze wyposażoną siłownię, dwa korty tenisowe, kręgielnię czy klub nocny STARS. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej o obiekcie, to koniecznie zajrzyj do jego wizytówki!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz