A na wiosnę? Spotkanie w Limba Grand & Resort!

A na wiosnę? Spotkanie w Limba Grand & Resort!

Początek roku to ważny okres dla większości firm i przedsiębiorstw. Zeszłoroczne raporty i podsumowania już zamknięte, więc teraz czas na nowe pomysły oraz cele do realizacji. Ustalane są priorytety oraz kierunki rozwoju, a także budżet na działania w poszczególnych sektorach.

Warto wykorzystać ten czas na organizację szkoleń i warsztatów dokształcających pracowników oraz konferencji lub seminariów, które omówią największe wyzwania na przyszłość. Jaki jednak wybrać termin? Zdecydowanie początek wiosny. Przyjemna pogoda oraz przyroda budząca się do życia powodują, że zdobywamy nową energię oraz motywację do pracy.

Łącząc przyjemne z pożytecznym, spotkanie pracownicze będzie czymś więcej niż zawodowym obowiązkiem. Powstaną wspomnienia i więzi, które mogą zapoczątkować kolejny fantastyczny rok. Wszystko, co jest niezbędne do zaplanowania zarówno ważnego spotkania biznesowego, jak i hucznej zabawy integracyjnej odnajdziemy w Limba Grand & Resort położonym w malowniczym Poroninie niedaleko Zakopanego.


Urok okolicy docenią szczególnie osoby, które na co dzień pracują w pośpiechu i hałasie dużych aglomeracji. Świeże górskie powietrze, relaksacyjna cisza, bogactwo fauny i flory sprawiają, że stres znika, a problemy wydają się mniejsze i łatwiejsze do pokonania. Limba Grand & Resort funkcjonuje od 2016 roku i od tego czasu zachwyca oryginalną architekturą i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi we wnętrzach. W ciekawy sposób łączy regionalny folklor z elegancją niezbędną w biznesowym świecie. Charakterystyczne, góralskie zdobienia uzupełniają nowoczesne meble oraz jasne, otwarte przestrzenie, tworząc miejsce jedyne w swoim rodzaju.

Urozmaiceniem długich konferencji i seminariów mogą być piesze lub rowerowe wycieczki, podczas których goście podziwiają okoliczne krajobrazy. Szlaki uwzględniają również wiele punktów widokowych oraz ciekawych zabytków. Goście mogą korzystać ze wszystkich możliwości sportowo-rekracyjnych oferowanych w okolicy. Wieczorami mogą zregenerować się w basenie, Jacuzzi oraz saunach w kompleksie Limba Grand & Resort. Rozrywkę zapewnia również stół do ping-ponga, cymbergaja, bilarda oraz piłkarzyków. Stres rozładowują ćwiczenia fizyczne, które można wykonywać w doskonale przystosowanej do tego siłowni. Górska okolica jest idealnym tłem podczas imprez integracyjnych. Goście mogą bawić się przy ognisku i muzyce granej przez lokalne kapele, smakując regionalnych przysmaków.


Limba Grand & Resort zapewnia nowoczesne zaplecze multimedialne i techniczne, co znacząco ułatwia prowadzenie spotkań firmowych. Goście mają dostęp do 6 nowoczesnych sal konferencyjnych. Ich różnorodność pozwala dostosować aranżację przestrzeni zarówno do prywatnych zebrań, prestiżowych bankietów, jak i międzynarodowych negocjacji.

Organizatorzy otrzymują wsparcie podczas przygotowania i trwania każdego wydarzenia, dzięki czemu wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a prelegenci mogą skupić się na części merytorycznej wystąpień. Sale są jasne i eleganckie, co sprzyja swobodzie wypowiedzi. Przestrzeń została zaplanowana w takki sposób, aby jak najlepiej wspierać innowacyjność i kreatywność. Uzupełnieniem oferty Limba Grand & Resort są smaczne propozycje cateringowe i lunchowe.


Wiosna to czas niezwykły, przepełniony energią oraz nowymi pomysłami. Warto to wykorzystać w rozwoju osobistym, jak i w działaniach firmy. Niezależnie czy planujemy szkolenia, warsztaty, konferencje czy wyjazdy dla pracowników, warto wykorzystać naturalne walory gór i udać się do Limba Grand & Resort niedaleko Zakopanego. Kompleks zapewnia nie tylko liczne atrakcje, ale przede wszystkim udostępnia sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. Otrzymujemy więc wszystko, co jest nam potrzebne, aby przeprowadzić profesjonalne spotkanie w otoczeniu bajecznej przyrody.   

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz