Adam Małysz odbierze tytuł Honorowego Obywatela Zakopanego

W sobotę 26 marca w Mercure Kasprowy Zakopane gościem specjalnym będzie Adam Małysz, który odbierze tytuł Honorowego Obywatela Miasta Zakopane. Ceremonia uhonorowania Mistrza odbędzie się w czasie uroczystej sesji rady miasta, którą trzeba było przenieść do hotelu - do największej sali w Zakopanem ze względu na prestiż, rangę oraz liczbę gości.

Ta wyjątkowa sesja rady miasta odbędzie się w sali „Tatry” hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Uroczystość zgromadzi przedstawicieli władz lokalnych, trenerów, działaczy i całą polską reprezentację w skokach narciarskich, a także przyjaciół, mieszkańców Zakopanego i najbliższą rodzinę Adama Małysza – rodziców, żonę i córkę. Swój udział w spotkaniu zapowiedział również Bronisław Komorowski - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wraz z małżonką, a także Kardynał Stanisław Dziwisz, inni hierarchowie oraz polscy i zagraniczni goście specjalni.

Zarówno tytuł Honorowego Obywatela Miasta, jak i samo uroczyste spotkanie to hołd Zakopanego i jego mieszkańców dla Adama Małysza za jego wielkie sukcesy i niepowtarzalne wzruszenia, których dostarczał nam w czasie swojej kariery. Górale z Tatr są dumni z Adama Małysza – górala z Beskidów. Zakopane było wielokrotnie świadkiem zwycięstw największego polskiego skoczka na Wielkiej Krokwi i nigdy nie zawiodło Mistrza. Nawet kiedy nie stawał na podium, wierzyło w jego wielki talent. Od początków kariery, aż do jej wielkiego finału Adam Małysz jest ściśle związany ze stolicą Tatr.

„Jesteśmy dumni, że Adam Małysz na zakończenie swojej wielkiej kariery jest z nami w Mercure Kasprowy Zakopane. W sobotę razem z całą załogą hotelu powitamy naszego wyjątkowego gościa. Cała Polska zobaczy jak Zakopane dziękuje i kocha Adama Małysza” – z entuzjazmem mówi Philippe Campagno, Dyrektor Mercure Kasprowy Zakopane. „Drzwi naszego hotelu będą zawsze otwarte dla Pana Adama, kiedy tylko zawita do Zakopanego”.

Mercure Kasprowy Zakopane specjalnie przygotowuje się na „Benefis Małysza”– największa sala w hotelu zostanie zaaranżowana na potrzeby obrad rady miejskiej i uhonorowanie Mistrza. Hotel jest też gotowy na przyjęcie najważniejszych osób w kraju, VIP-ów, sportowców, kibiców i entuzjastów Pana Adama z Polski i z zagranicy. Specjalnie w hołdzie dla Mistrza - Szef Kuchni Mercure Kasprowy Zakopane przygotuje imponujący tort w kształcie Wielkiej Skoczni z figurą Adama Małysza na rozbiegu, gotowego do skoku. Tort w specjalnej asyście zostanie przekazany Mistrzowi i podzielony przez niego w czasie koktajlu wydanego na cześć Honorowego Obywatela Zakopanego. W ten pierwszy wiosenny weekend Mercure Kasprowy Zakopanego będzie także bazą dla osób, które przyjadą do Zakopanego cieszyć się razem z Mistrzem jego sukcesami.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum