Alvernia Planet - wyjątkowe miejsce na konferencję pomiędzy Krakowem a Katowicami

Alvernia Planet - wyjątkowe miejsce na konferencję pomiędzy Krakowem a Katowicami

Pewnie już nie raz miałeś okazję być na konferencji w hotelu, w sali konferencyjnej w centrum miasta czy w klimatycznym ośrodku szkoleniowym z dala od miejskiego zgiełku. Dziś jednak udowodnimy, że konferencje i inne spotkania biznesowe mogą się też odbyć w innych miejscach, które... już z zewnątrz zapierają dech.

Alvernia Planet to miejsce inne niż wszystkie. Składa się ono z 13 nowoczesnych, przestronnych kopuł, które połączone są przeszklonymi pasażami oraz drugim kompleksem budynków. Obiekt ten mieści się dokładnie pomiędzy Krakowem a Katowicami, niemal na granicy dwóch województw - małopolskiego oraz śląskiego. Łączna powierzchnia terenu Alvernii wynosi aż 12,67 ha, co jest niezwykle imponującą liczbą!

Duże wrażenie robi także oferta tego miejsca, o której napiszemy nieco więcej w tym właśnie artykule. Sprawdź zatem, czym wyróżnia się Alvernia Planet. Zapewniamy, że ten futurystyczny wygląd to zdecydowanie nie wszystko. Zresztą - sam się o tym przekonaj, zapraszamy do lektury! 


Wyjątkowe miejsce na konferencję

Alvernia Planet jest największym studio filmowym w całej Polsce, a także jednym z najnowocześniejszych w Europie. Miejsce to powstało z myślą o najbardziej wymagających gościach, którzy cenią nieszablonowe rozwiązania, profesjonalizm i nowoczesne podejście. To doskonały wybór, jeśli chce się zorganizować konferencje, szkolenia, wykłady, koncerty, spotkania z kluczowymi klientami czy różnorodne eventy korporacyjne. Alvernia Planet to wręcz nieograniczone możliwości względem realizacji takich wydarzeń, których się nie zapomina. Ów obiekt leży przy autostradzie A4, jedynie 30 kilometrów od Krakowa i 10 kilometrów od Lotniska Balice, zapewniając tym samym świetny dojazd do najważniejszych punktów stolicy Małopolski.


Jak już wcześniej zostało wspomniane, Alvernia Planet składa się z 13 kopuł o różnej wielkości. Ich łączna powierzchnia to aż 17,425 m2. Eventy można tam zorganizować w dwóch dużych, klimatyzowanych kopułach o powierzchni 2000 m2 i 1700 m2. Ich wysokość wynosi 14 m. Obie kopuły są w pełni wyposażone m.in. w profesjonalne oświetlenia, przyłącza elektryczne czy innowacyjne garderoby. Dodatkowo w kopułach znajdują się dwie naprzeciwległe bramy, które pozwalają na wjazd sprzętu technicznego oraz samochodów ciężarowych nawet do 18 ton. Warto dodać, że każda z tych kopuł posiada kratownicę do podwieszania sprzętu technicznego i scenografii o masie do 2 ton.


Sale konferencyjne pod Krakowem

Alvernia Planet dysponuje również przestronną i wielofunkcyjną Salą kinową, która doskonale sprawdza się jako tło konferencji czy prezentacji. Pomieszczenie to wyposażone zostało m.in. w pełnowymiarowy ekran kinowy i nowoczesny system projekcyjny 4K z nagłośnieniem Dolby Premier. Koniecznie trzeba przy tym podkreślić, że Alvernia Planet jednorazowo jest w stanie pomieścić do 3000 osób w dwóch kopułach przy miejscach stojących oraz do 1700 osób w przypadku miejsc siedzących. Czy to wszystkie możliwości obiektu? Zdecydowanie nie!


Alvernia Planet to również świetne miejsce na realizację eventów online. Na gości czeka Kopuła K10 o powierzchni 600 m2, z czego 450 m2 to dolna kondygnacja, a 150 m2 to górna antresola. Co ważne, obsługa Alvernii służy profesjonalnym doradztwem i pomocą podczas realizacji każdego wydarzenia. W związku z tym możesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie będzie dopracowane nawet w najmniejszym detalu.


Wyjątkowy obiekt konferencyjny w Małopolsce

Alvernia Planet niemal w kompleksowy sposób podchodzi do organizacji wszelkich wydarzeń. Znajduje się tam m.in. rozbudowane zaplecze techniczne, które tworzą szatnie, garderoby oraz charakteryzatornie. Na wyróżnienie zasługuje również zaplecze cateringowe obiektu. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje też duży parking, na którym zmieści się aż 200 samochodów. Dla innych środków transportu także nie brakuje tam miejsca, ponieważ na terenie Alvernii czeka lądowisko dla helikopterów. Na koniec mamy prawdziwą wisienkę na torcie - otóż Alvernia Planet umożliwia organizację wycieczek studyjnych po najważniejszych miejscach w obiekcie. W dodatku na specjalne życzenie klientów można zorganizować warsztaty filmowe, co stanowi ciekawą atrakcję po pracy.

Jeśli Alvernia Planet Cię zaintrygowała - a mamy pewność, że tak jest! - to koniecznie zapoznaj się z wizytówką tego wyjątkowego obiektu.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz