Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.11.2012

Ambasadorzy Kongresów Polskich w Poznaniu

Tegoroczna Gala Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich odbyła się 15 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W czasie spotkania do grona ambasadorów dołączyło trzynastu nowych członków.

W czasie poznańskiego spotkania branża spotkań podsumowała mijający 2012 rok. Osobom przyczyniającym się do organizacji różnego typu spotkań wręczono dyplomy Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich.

W ramach części oficjalnej gości przywitał Wice Prezydent Poznania Tomasz Kayser. Następnie przemawiali Andrzej Byrt, Elżbieta Wąsowicz, Irena Sokołowska oraz Janusz Lipkowski. Potem Kierownik PCB POT opowiedział o działaniach majnych promować polską branżę spotkań.

Z okazji Gali zorganizowane zostało również spotkanie Regionalnych Convention Bureaux, podczas którego zaprezentowany został plan działań na rok 2013 i 2014. Uczestnicy mogli również wziąć udział w prezentacji dra Marcina Chłodnickiego z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który opowiedział o miejscu innowacji w branż spotkań. Po spotkaniu uczestnicy mogli zwiedzić nagradzany w międzynarodowych konkursach poznański hotel Blow Up Hall 50 50.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij