Nowoczesne miejsce na event w Lublinie - LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne!

Nowoczesne miejsce na event w Lublinie - LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne!

Co powiesz na podróż do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, majestatycznego obiektu architektonicznego wykreowanego przez światowej klasy polsko-belgijską pracownię? To niezrównane miejsce spotkań biznesowych w sercu województwa lubelskiego, idealnie przystosowane do organizacji różnorodnych wydarzeń. Usytuowane przy Alejach Racławickich, na ulicy Grottgera, LCK zapewnia nie tylko prestiżową lokalizację, lecz także otwiera szerokie możliwości organizacji czasu po wydarzeniach. Po intensywnym dniu konferencyjnym, uczestnicy mogą cieszyć się bogactwem atrakcji wokół centrum.

Jednak to nie tylko lokalizacja i funkcjonalność czynią LCK wyjątkowym – jego wygląd jest prawdziwie niepowtarzalny. Patio, multimedialna fontanna, szklana fasada i drzewa wewnątrz budynku tworzą inspirującą atmosferę. Już na wstępie warto podkreślić, że w obiekcie przywiązuje się ogromną wagę do bezpieczeństwa klientów.

LCK posiada certyfikat "Bezpieczny Obiekt MICE" oraz szczegółową Procedurę Bezpieczeństwa, opracowaną we współpracy z organami sanitarnymi. Zostań z nami i dowiedz się więcej o tym miejscu, reprezentującym obiekty na konferencje w Lublinie.


Nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe w Lublinie

Oferta obiektu obejmuje 11 różnorodnych sal, ale także 3 profesjonalne studia streamingowe, otwierające drogę do rewolucyjnych wydarzeń hybrydowych. Sale konferencyjne są przemyślane pod kątem różnorodnych potrzeb organizatorów. Zróżnicowane rozmiary gwarantują dopasowanie do konkretnych wymogów, co stanowi niezaprzeczalny atut. Ale to nie wszystko - najbardziej wyjątkowe pomieszczenie to majestatyczne Atrium o wysokości 18 metrów. Jego szklana fasada robi wrażenie na najbardziej wymagających gościach, stając się areną dla niezliczonych wydarzeń artystycznych i kulturalnych.


Prawdziwą dumą LCK są studia streamingowe. Wyposażone w najwyższej jakości sprzęt pozwalają na organizację wydarzeń online zbliżonych do produkcji telewizyjnych. Zapelcze eventowe obiektu jest w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz Internet. Doświadcz rewolucji w organizacji wydarzeń online i hybrydowych w Lubelskim Centrum Konferencyjnym!


Nowoczesne miejsce na event w Lublinie

Oferta LCK obejmuje szeroki zakres usług, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Profesjonalna realizacja streamingów to więcej niż transmisja online. Dzięki wielu kamerom, włącznie z operatorem rejestrującym z różnych planów, możesz liczyć na dynamiczną prezentację. Warto też dodać, że budynek jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, zapewniając komfort i swobodę uczestnictwa. Musisz też wiedzieć, że obiekt oferuje możliwość brandingowania budynku, umożliwiając ekspozycję banerów zewnętrznych i wewnętrznych o różnych powierzchniach. Atrium o powierzchni 60 m2 stwarza niesamowite możliwości promocyjne dla Twojej marki.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz