Anna Górska z Symposium Cracoviense ponownie w Zarządzie ICCA

Anna Górska z Symposium Cracoviense ponownie w Zarządzie ICCA

Dziś przychodzimy z fantastyczną wiadomością! Otóż Anna Górska, która pełni funkcję Doradcy Zarządu w PCO Symposium Cracoviense,wybrana została na kolejną dwuletnią kadencję do Zarządu ICCA International Congress and Convention Association. Będzie ona reprezentowała sektor Zarządzania Spotkaniami (Meetings Management) razem z Eyalem Halevy z Paragon Group.

Symposium Cracoviense jest PCO istniejącym na polskim rynku już od prawie 25 lat. Zajmuje się ono kompleksową organizacją oraz obsługą wszelkich spotkań biznesowych i naukowych. Za misję firmy uznaje się nic innego, jak wprowadzanie, a następnie upowszechnianie zasad zrównoważonego rozwoju w organizacji kongresów. Warto przy tym dodać, że Anna Górska z tą firmą związana jest już od 2019 roku i na co dzień odpowiada ona za relacje z międzynarodowymi stowarzyszeniami.

ICCA jest z kolei najbardziej liczącym się stowarzyszeniem w przemyśle spotkań na całym świecie, które prowadzi największy zakres badań nad rynkiem międzynarodowych konferencji stowarzyszeniowych. Członkowskie formy podzielone zostały na Oddziały ze względu na położenie geograficzne, a także na Sektory pod względem specyfiki działalności. Zależnie od wielkości Sektora mogą mu przewodniczyć jedna albo dwie osoby.

Anna Górska z ICCA związana jest już przeszło 15 lat. Przez ten czas reprezentowała ona w stowarzyszeniu firmy z różnorodnych sektorów. Najpierw był to Marketing Destynacji, później sektor Obiektów, a w tej chwili - Zarządzania Spotkaniami. Dodatkowo w latach 2012-2018 pełniła ona także funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA.

W tej chwili Zarząd ICCA składa się z 16 osób. Anna Górska w poprzedniej kadencji zaangażowana była m.in. w tworzenie strategii ICCA na lata 2023-2025, a w dodatku lobbowała aktywnie na rzecz organizacji kongresu ICCA w Polsce, który odbył się w Krakowie w dniach 6-9 listopada 2022 roku. Wówczas to Symposium Cracoviense było Partnerem Lokalnym Kongresu. Anna Górska w kolejnej kadencji będzie m.in. zaangażowana w grupie roboczej ICCA Board Marketing & Communication Work Group. Spotkania Zarządu zwykle mają miejsce dwa razy w roku - kiedy trwają targi IMEX oraz podczas Kongresu ICCA. W przyszłym roku planowane jest jeszcze dodatkowe spotkanie, które ma się odbyć dokładnie w marcu.

Koniecznie trzeba podkreślić, że praca w ICCA ma społeczny charakter. Górska od lat jest zaangażowana wolontariacko w polskich oraz międzynarodowych organizacjach, które są bezpośrednio związane z przemysłem spotkań. Obecnie jest też ona Wiceprezesem Zarządu ds. Międzynarodowych w SKKP, Ambasadorem Positive Events Impact oraz członkiem Association of Associations Executives. Prawdziwą wisienka na torcie jest fakt, iż Anna Górska prowadzi również własną działalność gospodarczą, oferując usługi doradczo-konsultingowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Pani Annie dalszych sukcesów oraz ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz