Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.12.2022

Anna Górska z Symposium Cracoviense ponownie w Zarządzie ICCA

Anna Górska z Symposium Cracoviense ponownie w Zarządzie ICCA

Dziś przychodzimy z fantastyczną wiadomością! Otóż Anna Górska, która pełni funkcję Doradcy Zarządu w PCO Symposium Cracoviense,wybrana została na kolejną dwuletnią kadencję do Zarządu ICCA International Congress and Convention Association. Będzie ona reprezentowała sektor Zarządzania Spotkaniami (Meetings Management) razem z Eyalem Halevy z Paragon Group.

Symposium Cracoviense jest PCO istniejącym na polskim rynku już od prawie 25 lat. Zajmuje się ono kompleksową organizacją oraz obsługą wszelkich spotkań biznesowych i naukowych. Za misję firmy uznaje się nic innego, jak wprowadzanie, a następnie upowszechnianie zasad zrównoważonego rozwoju w organizacji kongresów. Warto przy tym dodać, że Anna Górska z tą firmą związana jest już od 2019 roku i na co dzień odpowiada ona za relacje z międzynarodowymi stowarzyszeniami.

ICCA jest z kolei najbardziej liczącym się stowarzyszeniem w przemyśle spotkań na całym świecie, które prowadzi największy zakres badań nad rynkiem międzynarodowych konferencji stowarzyszeniowych. Członkowskie formy podzielone zostały na Oddziały ze względu na położenie geograficzne, a także na Sektory pod względem specyfiki działalności. Zależnie od wielkości Sektora mogą mu przewodniczyć jedna albo dwie osoby.

Anna Górska z ICCA związana jest już przeszło 15 lat. Przez ten czas reprezentowała ona w stowarzyszeniu firmy z różnorodnych sektorów. Najpierw był to Marketing Destynacji, później sektor Obiektów, a w tej chwili - Zarządzania Spotkaniami. Dodatkowo w latach 2012-2018 pełniła ona także funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA.

W tej chwili Zarząd ICCA składa się z 16 osób. Anna Górska w poprzedniej kadencji zaangażowana była m.in. w tworzenie strategii ICCA na lata 2023-2025, a w dodatku lobbowała aktywnie na rzecz organizacji kongresu ICCA w Polsce, który odbył się w Krakowie w dniach 6-9 listopada 2022 roku. Wówczas to Symposium Cracoviense było Partnerem Lokalnym Kongresu. Anna Górska w kolejnej kadencji będzie m.in. zaangażowana w grupie roboczej ICCA Board Marketing & Communication Work Group. Spotkania Zarządu zwykle mają miejsce dwa razy w roku - kiedy trwają targi IMEX oraz podczas Kongresu ICCA. W przyszłym roku planowane jest jeszcze dodatkowe spotkanie, które ma się odbyć dokładnie w marcu.

Koniecznie trzeba podkreślić, że praca w ICCA ma społeczny charakter. Górska od lat jest zaangażowana wolontariacko w polskich oraz międzynarodowych organizacjach, które są bezpośrednio związane z przemysłem spotkań. Obecnie jest też ona Wiceprezesem Zarządu ds. Międzynarodowych w SKKP, Ambasadorem Positive Events Impact oraz członkiem Association of Associations Executives. Prawdziwą wisienka na torcie jest fakt, iż Anna Górska prowadzi również własną działalność gospodarczą, oferując usługi doradczo-konsultingowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Pani Annie dalszych sukcesów oraz ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij