Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.05.2023

Antonińska Resort SPA - wyjątkowy obiekt na konferencję w Wielkopolsce

Antonińska Resort SPA - wyjątkowy obiekt na konferencję w Wielkopolsce

Wielkopolska to nie tylko Poznań, koziołki czy słynne rogale świętomarcińskie. To również rozległe tereny zielone, malownicze jeziora, zachwycające obiekty oraz szereg możliwości w zakresie spędzenia wolnego czasu. W tej części kraju nie brakuje również atrakcyjnych miejsc na organizację spotkań biznesowych, takich jak np. konferencje, szkolenia czy spotkania integracyjne.

Doskonały przykład stanowi Antonińska Resort SPA. Obiekt leży dokładnie nad Jeziorem Dominickim, na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 20 minut od zjazdu nr 45 z trasy Poznań-Wrocław. Ta korzystna lokalizacja to jednak dopiero namiastka wspaniałości czekających na organizatorów i uczestników eventów - równie imponująca jest bowiem jego oferta.

Poniżej udowadniamy, że Antonińska Resort SPA, czyli obiekt reprezentujący hotele na konferencję w Wielkopolsce, to znakomity wybór! Zostań więc z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły jego oferty. Zachęcamy do lektury!


Hotel na konferencję w Wielkopolsce

Antonińska Resort SPA to obiekt, w którym z powodzeniem można zorganizować nawet najbardziej wymagające spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości oddaje on 7 sal konferencyjnych i bankietowych o różnej wielkości, które pozwalają na realizację zarówno kameralnych spotkań, jak i większych, nawet na 300 osób. Warto dodać, że niektóre sale można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian, zyskując naprawdę duże przestrzenie na imprezy firmowe.

Wszystkie sale, które oferuje Antonińska Resort SPA zostały nowocześnie urządzone, profesjonalnie oświetlone i nagłośnione, a także wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Dodatkowo największe z pomieszczeń pozwala na wprowadzenie samochodu. Podkreślenia wymaga też fakt, że w obiekcie mogą się odbyć nawet kilkudniowe wydarzenia, ponieważ hotel ten - poza salami biznesowymi - ma w swojej ofercie noclegi oraz atrakcyjną strefę gastronomiczną.


Wyjątkowy hotel SPA w Wielkopolsce

Obiekt oferuje 140 komfortowych miejsc noclegowych w elegancko urządzonych pokojach i apartamentach. Pomieszczenia te zostały stworzone z dbałością o najmniejsze detale, umożliwiając efektywny wypoczynek. Goście mogą liczyć dokładnie na 24 pokoje gościnne od strony ogrodu lub parkingu hotelowego, 44 duże pokoje Superior z balkonami od strony plaży, 4 apartamenty Junior oraz 1 apartament Grand. Wszystkie te pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w funkcjonalne meble oraz niezbędne sprzęty i udogodnienia.


Na terenie hotelu mieści się również wyśmienita restauracja, w której serwowane są kulinaria każdorazowo powstające ze świeżych, naturalnych i wysokiej jakości składników. Restauracja składa się z dwóch sal, w których można zorganizować np. kolacje firmowe. Dodatkowo Antonińska Resort SPA do dyspozycji gości oddaje też klimatyczną kawiarnię, hotelowy klub, bar plażowy oraz wydzielone miejsce na grilla.


Na koniec warto dodać, że hotel ten sprzyja nie tylko efektywnej pracy, ale też skutecznemu wypoczynkowi. Goście mogą korzystać m.in. z hotelowego basenu, sauny i łaźni, ale też zaplecza SPA. Na wyróżnienie zasługuje bogata oferta zabiegów na twarz i ciało, wśród której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij