Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
31.08.2020

Artur Derela nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Artur Derela nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Chcielibyśmy bardzo serdecznie pogratulować Panu Arturowi Dereli nowego sukcesu zawodowego. Od 1 września będzie pełnił funkcję dyrektora hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Do końca sierpnia był dyrektorem hotelu Best Western w Juracie. 

Courtyard by Marriott Warsaw Airport należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego. Grupa ta funkcjonuje od 2003 roku, a warszawski hotel jest pierwszym obiektem działającym pod tą marką. Pan Artur z PHH związany jest od października poprzedniego roku. 

Wcześniej swoje doświadczenie w branży hotelarskiej zdobywał szczebelek po szczebelku. Zaczynał od warszawskiego i poznańskiego Novotelu, gdzie był kolejno szefem sprzedaży hotelowej i zastępca dyrektora. Następnie w latach 2010-2019 pełnił funkcję dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Warszawie.

Artur Derela udowodnił, że jest osobą, która sprawdziła się jako fachowiec o dużym poziomie kompetencji oraz możliwościach dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej Grupie –  mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij