Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
12.09.2019

Atrakcji bez liku- czyli niezapomniany event firmowy w centrum Polski!

Atrakcji bez liku- czyli niezapomniany event firmowy w centrum Polski!

Okres jesienny uznawany jest za najbardziej intensywny, jeśli chodzi o organizację konferencji, targów i seminariów. W napiętym harmonogramie spotkań nie można jednak zapomnieć o rekreacji i dobrej zabawie. Ciężko bowiem mówić o rozwoju, gdy nasz zespół nie potrafi współpracować, a komunikacja w grupie wyraźnie kuleje. Dlatego też jest to najlepszy czas na zaplanowanie równie ważnych wydarzeń firmowych, jakimi są integracje czy imprezy firmowe. Znalezienie ciekawej i atrakcyjnej oferty eventowej, nie jest jednak łatwym zadaniem. Przygotowanie imprez potrafi przerosnąć nawet doświadczonego managera. Aby ułatwić poszukiwania, mamy dla Was małą podpowiedź. W samym środku Polski znajduje się Malutkie Resort, oferujący rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe. Wśród atrakcji znajdziemy coś zarówno dla osób lubiących dreszczyk adrenaliny, a także potrzebujących chwili wytchnienia.

Malutkie Resort posiada ogromne doświadczenie w obsłudze grup firmowych. Oferta obiektu dostosowuje się do potrzeb zarówno osób poszukujących miejsca na postrój w podróży, rodzin z dziećmi, jak i uczestników wyjazdów służbowych. Posiada w pełni wyposażone sale konferencyjne. W największej z nich można zorganizować szkolenie, warsztaty lub konferencję dla nawet 100 osób


Jednocześnie obiekt oferuje komfortowe zaplecze noclegowe. Malutkie Resort posiada pokoje w standardzie hoteli 3- gwiazdkowych i 4-gwiazdkowych, a także drewniane, klimatyczne domki o góralskiej stylizacji. Goście mogą tutaj także odbyć niezapomnianą podróż po smakach kuchni regionu łódzkiego oraz rozsmakować się w tradycyjnych daniach polskich. W lato serwowane są naturalne lody, a event może urozmaicić wspólna biesiada przy ognisku czy wieczór włoskiej pizzy.


Lokalizacja w centrum Polski, czyli sprawiedliwy dojazd dla każdego

O tym, czy event będzie udany nie decyduje wyłącznie oferta wybranego przez nas miejsca. Na zadowolenie lub niezadowolenie gości wpłynąć mogą różne zewnętrzne czynniki. Głównym z nich jest dojazd. Wielogodzinna podróż może znacząco obniżyć radość wynikającą ze wspólnej zabawy. Gdy wybierzemy na miejsce integracji Malutkie Resort nie mamy tego problemu.

Obiekt mieści się w samym sercu Polski, wśród malowniczych lasów województwa łódzkiego. Do Radomska można dostać się samochodem w ok. 10 minut. Goście mają wygodny dojazd ze wszystkich części kraju, dzięki czemu można w łatwy sposób zebrać pracowników rozlokowanych w różnych filiach firmy.


Event pełen emocji w Malutkie Resort

Gdy goście już przybędą na miejsce, zdecydowanie nie będą się nudzić. Malutkie Resort słynie z rozbudowanej oferty atrakcji sportowych. Niezależnie od pogody czy okoliczności, można zdecydować się na coś idealnie dopasowanego do aktualnych potrzeb. Na terenie kompleksu znajduje się blisko 20 różnych form spędzania czasu wolnego. Na ponad 250 000 m2 terenu zielonego z powodzeniem można zorganizować pikniki, koncerty, zawody sportowe czy gry team-building'owe.


Miłośnicy sportu mogą rozegrać mecz w tenisa ziemnego lub siatkówkę. Piękna okolica zachęca do joggingu, wycieczek rowerowych czy spływów kajakowych. Ogromnym atutem jest także mieszczący się na terenie obiektu ośrodek jeździecki. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą jazdy konnej nawet osoby niezaznajomione z tym sportem. Obcowanie z majestatycznymi zwierzętami wpływa na obniżenie stresu oraz poprawę samopoczucia.


Odnaleźć wewnętrzną równowagę można również w salonach Spa oraz masażu, gdzie oferowany jest szeroki wybór zabiegów relaksacyjnych i upiększających. Osoby poszukujące bardziej ekstremalnych doznań zdecydowanie skuszą się na jazdę gokartami lub wspinaczkę w parku linowym. Świetnym sposobem na integrację pracowników są również paintball oraz kuligi.


Organizacje imprez integracyjnych dla pracowników znacząco różni się od planowania innych przedsięwzięć firmowych. Event musi być oryginalny i dostosowany do upodobań gości. Na równi powinien stawiać dobrą zabawę i poczucie komfortu, ponieważ najważniejszymi sędziami, którzy zadecydują o sukcesie wydarzenia, są jego uczestnicy. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę obsługa Malutkie Resort, dlatego dokłada wszelkich starań, aby każdy event był jedyny w swoim rodzaju. Za każdym razem podchodzą indywidualnie do potrzeb gości, aby sprostać nawet najbardziej niekonwencjonalnym pomysłom. Szeroki wybór atrakcji, wygodna lokalizacja w centrum Polski, oraz doświadczenie kadry pracowniczej, dają nam pewność, że nasz wyjazd będzie wielkim sukcesem. 

POWRÓT
Malutkie Resort
Malutkie Resort

Malutkie
łódzkie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij