Bądź pracowity jak Mrówka!

Bądź pracowity jak Mrówka!

Mówi się, że mrówki są najbardziej pracowitymi stworzeniami na ziemi. Budują mrowiska, potrafią udźwignąć ciężar wielokrotnie większy od siebie samych oraz wspólnymi siłami dbają o dobrobyt swojej społeczności. Powinniśmy więc nauczyć się od nich wytrwałości, współpracy oraz gotowości do działania. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta mała mrówka stała się symbolem pracowitości.

Jak przekuć pracowitość w realny sukces? Najprościej... poszukiwać innych równie pracowitych mrówek i wspólnie dążyć do realizacji swoich celów. 

Pracowitość jest bardzo cenioną cechą w biznesie, ponieważ przekłada się na bezpośredni rozwój kariery zawodowej. A skoro już poruszamy tą kwestię, to jednym z najbardziej angażujących i wymagających zawodów na świecie jest event manager. Dlaczego? Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele wysiłku wymaga realizacja biznesowych spotkań. To właśnie one sprawiają, że firmy mogą sprawnie funkcjonować. Dobrze zorganizowane spotkanie biznesowe jest ważnym ogniwem w łańcuchu prowadzącym na szczyt całą firmę!

Planowaniu szkoleń, konferencji, targów czy pokazów towarzyszy jednak ogromny stres, więc organizatorzy muszą zakasać rękawy i upodobnić się do przysłowiowej mrówki, aby budować sukces firmy. Dlatego też na warszawskim Wilanowie powstało Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka, które niesie pomoc w organizacji wydarzeń biznesowych. 

Wspominaliśmy o szukaniu innych mrówek i zawiązywaniu aktywnej współpracy, która przynosi korzyść dla obu stron. Polecamy Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka, ponieważ pracownicy obiektu posiadają wiedzę i doświadczenie w organizacji eventów, a jednocześnie cechują się właśnie pracowitością. W salach obiektu od wielu lat odbywają się szkolenia, warsztaty, zebrania, meetingi, bankiety, jubileusze i bale. Elastyczność oferty oraz otwartość na nowe pomysły sprawiają, że niezależnie od rodzaju planowanego wydarzenia, obsługa CKA Mrówka zawsze stanie na wysokości zadania.

Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka posiada 8 sal konferencyjnych. Każda z nich została wyposażona w nowoczesny system klimatyzacyjny, który zapewnia dobre samopoczucie gości również w okresy letnie. Do wyboru są pomieszczenia mające od 30 do 270 m2. Znajdziemy tutaj zarówno małą salę na kameralne zebranie, jak i elegancką przestrzeń eventową dostosowaną do potrzeb konferencji lub bankietów. Podczas pracy można wykorzystać projektor multimedialny, system nagłośnienia, ekran, telewizor i komputer, a w całości obiektu jest dostęp do WIFI.


Nawet pracując aktywnie i rzetelnie, jak mrówka, musimy pamiętać o odpoczynku, dlatego sporą częścią kompleksu jest zaplecze noclegowe. Po długich spotkaniach biznesowych, możemy udać się do przytulnych pokoi, aby nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Łącznie w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym Mrówka może przenocować 80 osób. Uczestników imprez firmowych można zakwaterować w jednym miejscu, co pozwala uniknąć problemów komunikacyjnych, takich jak korki czy opóźnienia autobusów.


Wnętrza pokoi są zachowane w stonowanych, ciepłych kolorach, które tworzą spokojną atmosferę. Goście mają udostępniony bezprzewodowy internet, więc mogą wykonywać obowiązki zawodowe również w zaciszu wynajętego pokoju. Ofertę konferencyjną dopełnia menu serwowane w Restauracji Przekorna, które łączy tradycyjną polską kuchnię z motywami kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Eleganckie wnętrze lokalu jest doskonałym miejscem na lunch, uroczystą kolację lub przyjęcie okolicznościowe. 

W Centrum Konferencyjno-Apartamentowym Mrówka na warszawskim Wilanowie można poświęcić się zdrowej i efektywnej pracy, budować zgrany zespół pracowników i celebrować ważne dla firmy wydarzenia. Niezależnie od naszych planów, udostępnione zaplecze noclegowe, techniczne oraz gastronomiczne, ułatwi nam realizację każdego pomysłu. Rzetelne oraz profesjonalne wykonywanie powierzonych obowiązków przy współpracy z doświadczonym zespołem są sposobem na osiągnięcie sukcesu, czego najlepszym przykładem są te małe stworzonka- mrówki. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz