Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.06.2017

Best Western Kraków Old Town po zmianach - nowa nazwa i nie tylko

Best Western Kraków Old Town po zmianach - nowa nazwa i nie tylko

Pierwsze półrocze 2017 roku Best Western Old Town zakończy pod znakiem nowej marki i nowym designem. Hotel przeszedł gruntowną renowację i rozpoczął swoją działalność jako Best Western Plus Kraków Old Town. Oprócz nazwy zmieniła się również aranżacja wnętrz.

Początek czerwca przyniósł wiele zmian na rynku hotelarskim, m.in. jeden z pięciu krakowskich obiektów zrzeszonych w sieci Best Western powitał gości pod nową marką z segmentu upper midscale. Hotel podniósł standard oferowanych usług i od teraz funkcjonuje jako Best Western Plus.

To nowy rozdział w historii budynku z XIX wieku, który zaprojektowany został przez Filipa Pokutyńskiego. Ta wyjątkowa kamienica o eklektycznej fasadzie stanowiła arenę m.in. jednej z pierwszych projekcji kinematografu w Polsce  w 1897 roku, a w roku 1905 I Zjazdu Kobiet Polskich, czyli ówczesnych emancypantek.

Po renowacji Best Western Plus Kraków Old Town oddaje do dyspozycji gości 92 klimatyzowane pokoje o nowoczesnym designie. Dominują tu proste formy i kontrastowe kolory. Czuć silne inspiracje wzorami geometrycznymi. Ze zmianą nazwy brandu wiązało się również powstanie nowoczesnego drink baru.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Best Western Plus Kraków Old Town
Best Western Plus Kraków Old Town

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij