Best Western Plus Hotel Podklasztorze – klimatyczne miejsce na wyjątkowe spotkanie biznesowe

Best Western Plus Hotel Podklasztorze – klimatyczne miejsce na wyjątkowe spotkanie biznesowe

Organizujesz spotkanie biznesowe iszukasz wyjątkowego miejsca, dzięki któremu Twoje wydarzeniebędzie absolutnie niezapomniane? Szukasz czegoś nowego i nieinteresują Cię zatłoczone hotele w centrum miasta? Best WesternPlus Hotel Podklasztorze to idealne miejsce dla Ciebie!


Best Western Plus Hotel Podklasztorze wSulejowie to prawdziwe miejsce z duszą. Obiekt znajduje się wXII-wiecznym Opactwie Cystersów, które jest prawdziwą perłąromańskiej architektury! Zabytkowe mury skrywają w sobiezachwycające wnętrza urządzone w niezwykle eleganckim stylu.Malownicza okolica, komfortowe pokoje oraz nowoczesne salekonferencyjne sprawiają, że Podklasztorze jest idealnym miejscem nazorganizowanie niezapomnianego spotkania biznesowego z dala odmiejskiego zgiełku! Dodatkowym atutem obiektu jest fakt, że odWarszawy dzieli go zaledwie 140 kilometrów!
Best Western Plus Hotel Podklasztorzeoferuje aż 4 sale konferencyjne, które idealnie sprawdzą sięzarówno przy organizacji dużych szkoleń i konferencji, jak i przykameralnych negocjacjach. Wyjątkowy klimat i oryginalny, XII wiecznywystrój pomieszczeń sprawi, że wydarzenie na długo pozostanie wpamięci wszystkich gości! Każdy organizator konferencji doskonalewie, że odpowiedni sprzęt multimedialny jest kluczową kwestiąkażdego udanego spotkania biznesowego! Każda z sal szkoleniowychwyposażona została w nowoczesny rzutnik i ekran, do dyspozycjigości jest także flipchart, telewizor, magnetowid, tablica szkolnaoraz szybki Internet Wi-Fi. Organizacja konferencji czy szkolenia tonie bułka z masłem, dlatego profesjonalna i doświadczona obsługazatroszczy się o to, aby każdy szczegół spotkania został dopiętyna ostatni guzik!
O podniebienia przybyłych gościzatroszczy się wykwintna restauracja „Miód i Wino”.Specjalnością lokalu są dania kuchni polskiej oraz przysmakikuchni klasztornej, które z pewnością oczarują podniebienia nawetnajbardziej wymagających smakoszy!
Restauracja oferuje takżeregionalne alkohole, z których niegdyś słynął region.
Po długiej konferencji czy męczącymszkoleniu goście będą mogli wypocząć w wygodnych pokojach. Jasnei przestronne pokoje urządzone zostały w eleganckim stylu, adominującym kolorem wnętrz jest biel. Drewniane podłogi orazniezwykle stylowe dodatki dodają pokojom przytulnego charakteru.Doskonałą opcją na odrobinę relaksu będzie hotelowe SPAoferujące szereg masaży i zabiegów upiększających. Kryty basenoraz siłownia z pewnością ucieszą osoby ceniące aktywnywypoczynek, a sauna pozwoli na chwilę odprężenia po ciężkimdniu.
Best Western Plus Hotel Podklasztorzeto doskonałe połączenie staropolskiej gościnności znowoczesnością. Profesjonalne sale konferencyjne, wygodne pokoje,znakomite jedzenie oraz świetnie wykwalifikowana obsługa togwarancja spotkania biznesowego na światowym poziomie!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz