Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.04.2023

Bez Słowa - klimatyczne miejsce na event firmowy w Warszawie!

Bez Słowa - klimatyczne miejsce na event firmowy w Warszawie!

Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową na świeżym powietrzu, w klimatycznym ogrodzie albo rustykalnie urządzonej stodole, to... wcale nie musisz wyjeżdżać z miasta! Okazuje się bowiem, że takie miejsca są na wyciągnięcie ręki nawet w Warszawie, która wielu osobom błędnie kojarzy się tylko z wysokimi biurowcami czy ekskluzywnymi hotelami. W praktyce okazuje się więc, że w stolicy każdy znajdzie coś dla siebie!

Wyjątkowe obiekty na konferencje w Warszawie reprezentuje Bez Słowa. To unikatowe miejsce położone jest na styku Ursynowa, Służewa i Mokotowa, gdzie na własnej skórze można doświadczyć nie tylko świetnej atmosfery, ale też mariażu miejskiego charakteru z otoczeniem malowniczej przyrody.

Bez Słowa to przestrzeń, w której mogą się odbyć zarówno spotkania biznesowe, jak i wszelkie imprezy okolicznościowe, w tym nawet koncerty czy spotkania integracyjne. Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie tego miejsca, dlatego zostań z nami, jeśli zastanawiasz się, gdzie zorganizować imprezę firmową w Warszawie.


Klimatyczne miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie

Śmiało można rzec, że Bez Słowa to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Warszawie, które pozwala na realizację spotkań biznesowych w nieco luźniejszym stylu. Mogą się tam odbyć m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, imprezy integracyjne czy eventy okolicznościowe. Do dyspozycji gości pozostaje klimatyczna, drewniana stodoła w rustykalnym stylu, która jest w stanie pomieścić nawet do 150 osób w formule koktajlowej. Pomieszczenie to jest jasne, przestronne oraz wyposażone w funkcjonalne meble oraz stylowe dodatki.


Bez Słowa to również duży ogród z tarasem widokowym, gdzie można miło spędzić czas wśród pięknej przyrody. Warto dodać, że załoga obiektu nie ogranicza się jedynie do organizacji małych spotkań - otóż można tam zorganizować imprezy nawet dla 500 osób. Obsługa obiektu każdorazowo w indywidualny sposób podchodzi do klientów, pomagając m.in. w przygotowaniu ogniska, zasiadanego obiadu przy stole czy wspomnianego wcześniej koncertu. Tutaj naprawdę nie ma żadnych ograniczeń!


Wyjątkowe miejsce na event w Warszawie

Bez Słowa to - jak już wcześniej wspomnieliśmy - miejsce idealne na organizację imprez integracyjnych, jubileuszów, urodzin czy wszelkich spotkań o nieco luźniejszym charakterze. Obiekt ten, poza tym, że wyróżnia się wyjątkowym klimatem, słynie również z wyśmienitych posiłków, które zawsze powstają ze świeżych i wysokiej jakości składników. Oznacza to mniej więcej tyle, że z Bez Słowa na pewno nie wyjdziesz głodny! Tak kompleksowe podejście do organizacji wydarzeń zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

Jesteśmy wręcz przekonani, że obiekt ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego, co klimatyczne, urokliwe i... niezwykle profesjonalne! Bez Słowa udowadnia bowiem, że nawet w dużym mieście można się oddać skutecznemu relaksowi w absolutnie wyjątkowych okolicznościach. Nie zwlekaj z rezerwacją i przekonaj się o tym na własnej skórze!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij