Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.12.2016

Bez stresu i bez presji - Boże Narodzenie i Sylwester w Hotelu Narvil

Bez stresu i bez presji - Boże Narodzenie i Sylwester w Hotelu Narvil

Stres, mało czasu, rodzinne kłótnie i popsute święta. W wielu polskich domach coraz częściej Boże Narodzenie jest powodem do kłótni i udowadniania innym, że da się wszystko zrobić samemu na czas, zamiast celebrowaniem tego wspaniałego święta. Od kilku lat sporo rodzin od tego odchodzi i szuka alternatywnego wyjścia. Hotel Narvil wie, czego potrzeba ludziom najbardziej w tym świątecznym czasie.

Święta Bożego Narodzenia powinny kojarzyć się z wyjątkową atmosferą i czasem spędzonym w rodzinnym gronie. Ciągły pośpiech i zdenerwowanie nie pozwalają w pełni cieszyć się tymi rzadkimi chwilami. Coraz więcej polskich rodzin zaczyna naśladować trend zza oceanu oraz z amerykańskich filmów i wyjeżdża w czasie świąt na krótkie wakacje.

Wigilijnie i pysznie

Daleko od zgiełku miasta, w pięknych wnętrzach, nad rzeką Narwią, w Hotelu Narvil spędzanie świąt jest dużo łatwiejsze. Nie trzeba sprzątać, ponieważ personel zajmie się porządkami w pokojach. Nie trzeba gotować, bo utalentowani Szefowie Kuchni przygotowują menu świąteczne, które zachwyci nie jednego Gościa. Na wigilijnych stołach pojawią się potrawy z najwyższej jakości składników. Tu tradycja harmonijnie łączy się z nowoczesnością.

Hej, kolęda, kolęda!

Czymże jest Wigilia bez kolęd? Często w polskich domach słychać je tylko na telewizorze, laptopie, a rzadziej już - na magnetofonie. Coraz mniej osób śpiewa je wspólnie z rodziną. W Hotelu Narvil kolędy i pastorałki grane są na żywo, co nadaje temu wydarzeniu wyjątkowej i niesamowitej atmosfery. Dla najmłodszych hotel przyszykował liczne atrakcje. Największą jest oczywiście przybycie Świętego Mikołaja, który rozda prezenty. Dorośli również znajdą coś dla siebie.

Sylwestrowa zabawa do rana w Hotelu Narvil

W tym niesamowitym miejscu zorganizować można nie tylko noc wigilijną, ale również sylwestrową zabawę. Profesjonalny personel zadba o wszystkie potrzebne rzeczy i zaskoczy Gości ciekawymi atrakcjami. Podczas Narvil Prestige Night 2016 do tańca porwie zespół Szafa Gra, grając hity minionych dekad i aktualne hity. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz taneczny As Belezas Do Brasil, pokaz magii i sztuczek cyrkowo-akrobatycznych. Dopełnieniem hucznej zabawy będzie pyszne jedzenie, które zaskoczy Gości luksusowymi smakami i aromatami. Dla dzieci przygotowane są specjalne atrakcje, m.in. bal "La Playa".

Boże Narodzenie i Sylwester nie muszą wyglądać co roku tak samo. Nie musimy zmęczeni siedzieć z rodziną lub znajomymi i czekać, aż sobie pójdą, by móc w spokoju pójść spać. Może to być cudowny czas odpoczynku spędzony z najbliższymi. W Hotelu Narvil jedynym świątecznym problemem będzie... w co się ubrać!


Więcej informacji na www.hotelnarvil.pl.

fot. Hotel Narvil

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij