Bez stresu i bez presji - Boże Narodzenie i Sylwester w Hotelu Narvil

Bez stresu i bez presji - Boże Narodzenie i Sylwester w Hotelu Narvil

Stres, mało czasu, rodzinne kłótnie i popsute święta. W wielu polskich domach coraz częściej Boże Narodzenie jest powodem do kłótni i udowadniania innym, że da się wszystko zrobić samemu na czas, zamiast celebrowaniem tego wspaniałego święta. Od kilku lat sporo rodzin od tego odchodzi i szuka alternatywnego wyjścia. Hotel Narvil wie, czego potrzeba ludziom najbardziej w tym świątecznym czasie.

Święta Bożego Narodzenia powinny kojarzyć się z wyjątkową atmosferą i czasem spędzonym w rodzinnym gronie. Ciągły pośpiech i zdenerwowanie nie pozwalają w pełni cieszyć się tymi rzadkimi chwilami. Coraz więcej polskich rodzin zaczyna naśladować trend zza oceanu oraz z amerykańskich filmów i wyjeżdża w czasie świąt na krótkie wakacje.

Wigilijnie i pysznie

Daleko od zgiełku miasta, w pięknych wnętrzach, nad rzeką Narwią, w Hotelu Narvil spędzanie świąt jest dużo łatwiejsze. Nie trzeba sprzątać, ponieważ personel zajmie się porządkami w pokojach. Nie trzeba gotować, bo utalentowani Szefowie Kuchni przygotowują menu świąteczne, które zachwyci nie jednego Gościa. Na wigilijnych stołach pojawią się potrawy z najwyższej jakości składników. Tu tradycja harmonijnie łączy się z nowoczesnością.

Hej, kolęda, kolęda!

Czymże jest Wigilia bez kolęd? Często w polskich domach słychać je tylko na telewizorze, laptopie, a rzadziej już - na magnetofonie. Coraz mniej osób śpiewa je wspólnie z rodziną. W Hotelu Narvil kolędy i pastorałki grane są na żywo, co nadaje temu wydarzeniu wyjątkowej i niesamowitej atmosfery. Dla najmłodszych hotel przyszykował liczne atrakcje. Największą jest oczywiście przybycie Świętego Mikołaja, który rozda prezenty. Dorośli również znajdą coś dla siebie.

Sylwestrowa zabawa do rana w Hotelu Narvil

W tym niesamowitym miejscu zorganizować można nie tylko noc wigilijną, ale również sylwestrową zabawę. Profesjonalny personel zadba o wszystkie potrzebne rzeczy i zaskoczy Gości ciekawymi atrakcjami. Podczas Narvil Prestige Night 2016 do tańca porwie zespół Szafa Gra, grając hity minionych dekad i aktualne hity. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz taneczny As Belezas Do Brasil, pokaz magii i sztuczek cyrkowo-akrobatycznych. Dopełnieniem hucznej zabawy będzie pyszne jedzenie, które zaskoczy Gości luksusowymi smakami i aromatami. Dla dzieci przygotowane są specjalne atrakcje, m.in. bal "La Playa".

Boże Narodzenie i Sylwester nie muszą wyglądać co roku tak samo. Nie musimy zmęczeni siedzieć z rodziną lub znajomymi i czekać, aż sobie pójdą, by móc w spokoju pójść spać. Może to być cudowny czas odpoczynku spędzony z najbliższymi. W Hotelu Narvil jedynym świątecznym problemem będzie... w co się ubrać!


Więcej informacji na www.hotelnarvil.pl.

fot. Hotel Narvil

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz