Bezpieczny i nade wszystko wyjątkowy Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Bezpieczny i nade wszystko wyjątkowy Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Radisson Hotel & Suites Gdańsk to nowy hotel położony w sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów. Budynek łączący historię z nowoczesnością, oferuje 341 pokoi i apartamentów, które są inspirowane skandynawską gościnnością.

W tym położnym nad rzeką hotelu znajduje się również DEO bar i restauracja, siłownia, spa oraz basen. Goście znajdą tu również centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni 1000m2, które dzięki systemowi ścian przesuwnych może zostać dostoswane do potrzeb organizatora spotkania. To idealne miejsce na organizację kongresu, konferencji czy eleganckiej kolacji. Uzupełnieniem tej przestrzeni jest foyer konferencyjne z widokiem na Motławę.

Doskonała lokalizacja tuż przy zabytkowym Głównym Mieście oraz w pobliżu wielu atrakcji turystycznych. Długi Targ, główna dzielnica  handlowo-restauracyjna, znajduje się w pobliżu, za Zielonym Mostem. Główny dworzec kolejowy jest położony zaledwie 1,5 km od hotelu (zapewnia dogodne połączenia z Warszawą i Krakowem), a międzynarodowe lotnisko w Gdańsku znajduje się 17 km od hotelu.

Radisson Hotel & Suites Gdańsk znajduje się w kompleksie Deo Plaza, gdzie można znaleźć szeroki wybór sklepów i restauracji. Kompleks w naturalny sposób kontynuuje tradycje architektoniczne, charakterystyczne dla starego Gdańska, które zostały wzbogacone o nowoczesne akcenty. W budynek hotelu wkomponowano pozostałości spichlerzy Deo oraz Woli Łeb.

Szczególny nacisk położono na wysoką jakość naturalnych materiałów, takich jak bursztyn bałtycki, ceramika, cegły oraz duże ilości przeszkleń i stali. Projekt hotelu został zaprojektowany przez biuro architektoniczne KD Kozikowski. Projekt i aranżacja wnętrz pochodzi od LOFT Magdalena Adamus.


Zasady Bezpieczeństwa Hoteli Radisson

Jednym z głównych i nadrzędnych celów Radisson Hotel Group jest nieustająca dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, pracowników oraz partnerów biznesowych. Nasza firma przeprowadziła dogłębną analizę wszystkich już istniejących zasad w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa a następnie wraz z grupą ekspertów dokonała dalszych zmian i ulepszeń. Te pogłębione zmiany w zakresie operacji, procedury związane z troską o zdrowie i bezpieczeństwo zostały przygotowane przez firmę SGS a następnie zostaną one dostosowane do wymogów i rekomendacji lokalnych, tak aby zapewnić naszym Gościom absolutne bezpieczeństwo od momentu wmeldowanie do opuszczenia naszych obiektów hotelowych.

Protokół Bezpieczeństwa grupy hotelowej Radisson jeszcze bardziej umocni nasze działania w zakresie już istniejących rygorów sanitarnych, czystości oraz dezynfekcji we wszystkich naszych hotelach na całym świecie.

Zasady te między innymi wskazują konieczność obecności stacji sanitarnych do rąk we wszystkich wejściach do naszych obiektów. Nakazują użycie środków ochrony osobistej, ekranów ochronnych. Zwiększamy częstotliwość oraz jakość sprzątania i dezynfekcji, obowiązuje nakaz udokumentowania tych działań. Zachowujemy dystans socjalny na obszarze całego hotelu wliczając powierzchnie konferencyjne. Szkolimy w naszych lokalnych Centrach Kontroli Epidemiologicznej w zgodzie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Pogłębiamy standardy związane z bezpieczeństwem żywności w drodze kompleksowych szkoleń dla naszych pracowników.

Nowe zasady dotyczące czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z firmą Diversey – światowym dostawcą rozwiązań w tym zakresie łącząc najlepsze w swojej klasie rozwiązania w zakresie czystości i higieny ze wzmocnionymi wymaganiami oraz opatentowaną technologią przeznaczoną dla ochrony zdrowia.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję