Bezpieczny i nade wszystko wyjątkowy Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Bezpieczny i nade wszystko wyjątkowy Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Radisson Hotel & Suites Gdańsk to nowy hotel położony w sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów. Budynek łączący historię z nowoczesnością, oferuje 341 pokoi i apartamentów, które są inspirowane skandynawską gościnnością.

W tym położnym nad rzeką hotelu znajduje się również DEO bar i restauracja, siłownia, spa oraz basen. Goście znajdą tu również centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni 1000m2, które dzięki systemowi ścian przesuwnych może zostać dostoswane do potrzeb organizatora spotkania. To idealne miejsce na organizację kongresu, konferencji czy eleganckiej kolacji. Uzupełnieniem tej przestrzeni jest foyer konferencyjne z widokiem na Motławę.

Doskonała lokalizacja tuż przy zabytkowym Głównym Mieście oraz w pobliżu wielu atrakcji turystycznych. Długi Targ, główna dzielnica  handlowo-restauracyjna, znajduje się w pobliżu, za Zielonym Mostem. Główny dworzec kolejowy jest położony zaledwie 1,5 km od hotelu (zapewnia dogodne połączenia z Warszawą i Krakowem), a międzynarodowe lotnisko w Gdańsku znajduje się 17 km od hotelu.

Radisson Hotel & Suites Gdańsk znajduje się w kompleksie Deo Plaza, gdzie można znaleźć szeroki wybór sklepów i restauracji. Kompleks w naturalny sposób kontynuuje tradycje architektoniczne, charakterystyczne dla starego Gdańska, które zostały wzbogacone o nowoczesne akcenty. W budynek hotelu wkomponowano pozostałości spichlerzy Deo oraz Woli Łeb.

Szczególny nacisk położono na wysoką jakość naturalnych materiałów, takich jak bursztyn bałtycki, ceramika, cegły oraz duże ilości przeszkleń i stali. Projekt hotelu został zaprojektowany przez biuro architektoniczne KD Kozikowski. Projekt i aranżacja wnętrz pochodzi od LOFT Magdalena Adamus.


Zasady Bezpieczeństwa Hoteli Radisson

Jednym z głównych i nadrzędnych celów Radisson Hotel Group jest nieustająca dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, pracowników oraz partnerów biznesowych. Nasza firma przeprowadziła dogłębną analizę wszystkich już istniejących zasad w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa a następnie wraz z grupą ekspertów dokonała dalszych zmian i ulepszeń. Te pogłębione zmiany w zakresie operacji, procedury związane z troską o zdrowie i bezpieczeństwo zostały przygotowane przez firmę SGS a następnie zostaną one dostosowane do wymogów i rekomendacji lokalnych, tak aby zapewnić naszym Gościom absolutne bezpieczeństwo od momentu wmeldowanie do opuszczenia naszych obiektów hotelowych.

Protokół Bezpieczeństwa grupy hotelowej Radisson jeszcze bardziej umocni nasze działania w zakresie już istniejących rygorów sanitarnych, czystości oraz dezynfekcji we wszystkich naszych hotelach na całym świecie.

Zasady te między innymi wskazują konieczność obecności stacji sanitarnych do rąk we wszystkich wejściach do naszych obiektów. Nakazują użycie środków ochrony osobistej, ekranów ochronnych. Zwiększamy częstotliwość oraz jakość sprzątania i dezynfekcji, obowiązuje nakaz udokumentowania tych działań. Zachowujemy dystans socjalny na obszarze całego hotelu wliczając powierzchnie konferencyjne. Szkolimy w naszych lokalnych Centrach Kontroli Epidemiologicznej w zgodzie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Pogłębiamy standardy związane z bezpieczeństwem żywności w drodze kompleksowych szkoleń dla naszych pracowników.

Nowe zasady dotyczące czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z firmą Diversey – światowym dostawcą rozwiązań w tym zakresie łącząc najlepsze w swojej klasie rozwiązania w zakresie czystości i higieny ze wzmocnionymi wymaganiami oraz opatentowaną technologią przeznaczoną dla ochrony zdrowia.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz