Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.06.2023

Branżowy barcamp po kilku latach znów zawita do Krakowa!

Branżowy barcamp po kilku latach znów zawita do Krakowa!

TravelCamp, cykl marketingowych spotkań dedykowanych hotelarzom, restauratorom i travel managerom, ponownie zawita do stolicy Małopolski. Najbliższa, 32. edycja tego branżowego barcampu odbędzie się w czwartek, 22 czerwca, w prestiżowym Browarze Lubicz w Krakowie.

Od 2010 roku TravelCamp gromadzi pasjonatów digital marketingu, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i opiniami na temat najnowszych trendów. To idealne miejsce, aby znaleźć inspirację oraz partnerów biznesowych.

W tej krakowskiej edycji jako gość specjalny będziemy mieli przyjemność powitać Magdalenę Urbaniak - założycielkę renomowanej agencji MaxTractor, cenioną strateginiarkę i szkoleniowca w dziedzinie komunikacji i budowania marek. Magdalena Urbaniak jest również autorką popularnych blogów magdaurbaniak.com i tractormania.pl.

Podczas tego wydarzenia eksperci branżowi będą omawiać tematy związane z neuromarketingiem, automatyzacją i wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak analizować dane i zwiększać widoczność stron turystycznych oraz hotelowych w wyszukiwarkach internetowych. Oprócz cennej wiedzy, organizatorzy przygotowali wiele czasu na zabawę i skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Piotr Kasperczak, pomysłodawca TravelCampu, podkreśla, że każda edycja stara się wprowadzać nowe zmiany, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to wydarzenie i zaangażować uczestników.

TravelCamp to nieformalne i niezależne spotkanie, które jest otwarte dla wszystkich pracowników branży travel i sektora horeca. 

32 edycja TravelCampu, która odbędzie się w czwartek, 22 czerwca, o godzinie 13:30 w Browarze Lubicz w Krakowie, obiecuje być niezwykłym wydarzeniem. Wydarzenie szkoleniowe wspierają renomowane marki, takie jak Social WiFi, KWHotel, Noclegowo.pl oraz Generacja M.

 Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl.

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij