Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.09.2023

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA - nowoczesne miejsce na konferencje w centrum Warszawy!

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA - nowoczesne miejsce na konferencje w centrum Warszawy!

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA to miejsce, które od ponad 10 lat jest tłem dla różnorodnych wydarzeń biznesowych w Warszawie. Długoletnia obecność na scenie szkoleniowej to dowód nie tylko doświadczenia personelu, ale także zaufania, jakim Wspólną obdarzają klienci. Siedziba ta znajduje się w samym sercu stolicy, pomiędzy ulicą Poznańską a Emilii Plater, co sprawia, że obiekt jest doskonale dostępny dla wszystkich, którzy poszukują idealnego miejsca na swoje wydarzenie.

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA pozwala sprostać oczekiwaniom zarówno tych, którzy planują kameralne spotkania biznesowe, jak i tych, którzy potrzebują przestrzeni na duże szkolenia i konferencje. Dodatkowo - niezależnie od rozmiaru wydarzenia - wykwalifikowana kadra zawsze jest gotowa, aby zapewnić profesjonalną obsługę i sprawić, że wszystko przebiegnie zgodnie z harmonogramem.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie obiektu. Zostań więc z nami i przekonaj się, że ten obiekt - reprezentujący miejsca na konferencje w Warszawie - to naprawdę świetny wybór!


Nowoczesne sale konferencyjne w Warszawie

Centrum Wspólna to miejsce, gdzie marzenia o udanych konferencjach, szkoleniach, eventach i spotkaniach firmowych stają się rzeczywistością. Czeka tam m.in. nowoczesna przestrzeń o powierzchni 200 m2 na parterze, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających potrzebach i oczekiwaniach. Prawdziwą perełkę obiektu stanowi sala konferencyjna o imponujących rozmiarach - 100 m2, wyposażona w system przesuwnych ścian działowych. To idealne miejsce, aby pomieścić dużą liczbę uczestników lub dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb.


Zdecydowanie warto też wziąć pod uwagę klimatyczne foyer o powierzchni 100 m2. To idealne miejsce na chwilę relaksu podczas przerw kawowych, rejestracji czy szybkiego lunchu. Sala konferencyjna w Centrum Wspólna wyposażona jest w nowoczesne rzutniki cyfrowe o rozdzielczości Full HD oraz ekrany projekcyjne o imponujących rozmiarach, od 130 do 160 cali. Podkreślenia wymaga też fakt, iż Centrum Wspólna to więcej niż tylko przestrzeń do wynajęcia. To miejsce, gdzie Twoje wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru i zostanie odpowiednio wsparte.


Nowoczesne sale szkoleniowe w centrum Warszawy

W obiekcie dostępne są też sale szkoleniowe GULLHOLMEN, ZAANDAM i TROLLTUNGA, które pomieszczą maksymalnie 18 uczestników, włączając osobę prowadzącą. Pomieszczenia te są prawdziwym rajem dla miłośników naturalnego światła, ponieważ całkowicie przeszklone ściany otwierają się na widok zielonego skweru i okolicznych ulic. To miejsce, gdzie praca idzie w parze z inspirującym otoczeniem. Sale szkoleniowe wyróżniają się również unikalnymi grafikami, które przedstawiają urokliwe zakątki świata. Ponadto, jeśli potrzebujesz miejsca na przerwę kawową lub lunch, to obiektu udostępnia przestronną przestrzeń cateringową.


W Centrum Szkoleniowym WSPÓLNA znajdziesz także kameralną salę szkoleniową MARIENHAMN, idealną do prywatnych narad i zebranek. Sala GÖTEBORG pomieści z kolei 8 osób, włączając prowadzącego, co jest doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych grup. Natomiast sala TROLLTUNGA świetnie sprawdzi się podczas szkoleń i warsztatów w średniej wielkości grupach. Jeśli preferujesz układ kwadratowy stołów, to sale RAPADALEN i GEIRANGER są odpowiednie dla Ciebie. Dzięki temu układowi uczestnicy spotkania mogą swobodnie widzieć siebie nawzajem, co sprzyja lepszej komunikacji i współpracy. Wszystkie nasze sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, aby zapewnić Ci komfort i skuteczność podczas spotkań i szkoleń. Razem z nami osiągniesz więcej!


Obiekt na konferencję w centrum Warszawy

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA zapewnia też ofertę cateringową, stanowiącą doskonałe wsparcie dla Twojego szkolenia lub konferencji. Obiekt współpracuje z renomowaną firmą Royal Catering, aby zapewnić Ci dwudaniowy obiad, który spełni oczekiwania zarówno miłośników tradycyjnej kuchni, jak i wegan. Jednak to nie koniec możliwości. Musisz wiedzieć, że zespół cateringowy jest gotów dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli masz jakieś szczególne życzenia lub preferencje żywieniowe, to obsługa chętnie je uwzględni.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij