Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.10.2022

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora, czyli wyjątkowe miejsce na konferencję

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora, czyli wyjątkowe miejsce na konferencję

Niedaleko miasta Przemęt w województwie Wielkopolskim, dokładnie w Wieleniu Zaobrzańskim, mieści się pewien wyjątkowy obiekt na konferencję. Już na wstępie należy podkreślić, że jest to absolutnie zachwycające miejsce, które leży nad brzegiem jeziora, w otoczeniu sosnowego lasu będącego częścią malowniczego Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Chodzi oczywiście o Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora.

Ów ośrodek składa się z budynku hotelowego o 3-gwiazdkowym standardzie, a także z 60 klimatycznych domków. Teren Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnego Trzy Jeziora to prawie 10 hektarów, na których czekają też różnorodne atrakcje i przestrzenie do wypoczynku. Obiekt ten polubią wszyscy ci, którym zależy na organizacji wydarzeń w komfortowej przestrzeni, pełnej serdecznej atmosfery oraz wyróżniającej się nowoczesnością, odpowiednim wyposażeniem i oczywiście korzystną lokalizacją.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej na temat oferty Ośrodka. Jeśli więc jesteś zainteresowany, to koniecznie zostań z nami!


Obiekt na konferencję nad jeziorem

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora to odpowiednie miejsce na realizację wszelkiego rodzaju eventów biznesowych. Spokojna atmosfera panująca na miejscu zdecydowanie sprzyja prowadzeniu konferencji, szkoleń, warsztatów czy innych wydarzeń. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje 5 wielofunkcyjnych sal bankietowo-konferencyjnych. Każde z tych pomieszczeń jest należycie wyposażone w profesjonalne multimedia oraz posiada dostęp do światła dziennego. Warto przy tym dodać, że sale konferencyjne w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym Trzy Jeziora można dowolnie ustawiać zgodnie z potrzebami organizatorów.


W obiekcie mogą się odbyć zarówno kameralne spotkania, jak i te znacznie większe - nawet na 250 osób w ustawieniu teatralnym. Kolejna ważna wiadomość jest taka, że na terenie Ośrodka czekają na gości bezpłatne miejsca parkingowe, które są w stanie pomieścić do 150 pojazdów. Obiekt ten jest naprawdę dobrze przygotowany do realizacji różnorodnych spotkań - nawet kilkudniowych.


Klimatyczne domki nad jeziorem 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora stanowi znakomite miejsce na relaks w otoczeniu pięknej przyrody. Na gości czekają zarówno komfortowe pokoje hotelowe, jak i klimatyczne domki letniskowe oraz domki całoroczne. Łącznie znajduje się w nich prawie 400 miejsc noclegowych. Pomieszczenia te są na tyle różnorodne, że wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I choć właśnie z jednej strony bardzo różnią się one między sobą, to z drugiej jednak wszystkie zapewniają świetne warunki do wygodnego relaksu i odpoczynku po spotkaniach biznesowych.


Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora posiada również fantastyczną Restaurację "Zmyślona". Serwowane są w niej m.in. dania charakterystyczne dla regionu Wielkopolski, które zawsze powstają ze świeżych oraz naturalnych składników. Ponadto na terenie obiektu znajduje się również Tawerna Marina, w której nie tylko można skosztować rewelacyjnych posiłków, ale też zorganizować imprezy taneczne. Wisienką na torcie jest Pub "Dziupla" oferowany przez Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora. Goście mogą w nim liczyć na pizzę, bowling, bilard oraz szachy przestrzenne.


Miejsce na integrację nad jeziorem

Spotkania biznesowe w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym Trzy Jeziora to zdecydowanie nie jedyne wydarzenia, które można tam zorganizować. Mogą się bowiem odbyć także wszelkie pikniki firmowe, koncerty, imprezy plenerowe, gry terenowe czy szkolenia survivalowe. Przygotowano tam szereg atrakcji, dzięki którym absolutnie każde przedsięwzięcie jest po prostu niezapomniane. Obiekt oferuje m.in. ciekawe propozycje sportowo-rekreacyjne, do których należą: spływy kajakowe, boiska sportowe, kręgielnia, kort tenisowy czy Adrenalina Park z parkiem linowym, paintballem i strzelnicą. Z kolei osoby spragnione wypoczynku mogą liczyć na rozbudowaną Strefę SPA. Składa się ona z sauny fińskiej, biosauny, sauny infrared, wewnętrznego i zewnętrznego jacuzzi.

Po więcej szczegółów związanych z ofertą Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnego Trzy Jeziora zapraszamy do jego wizytówki!POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij